Како спојити два .AVI фајла?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Како спојити два .AVI фајла?

Obećava rgoljovic (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Како спојити два .AVI фајла?

Дакле, како спојити два .AVI фајла???
    Пре него што дате одговор, да знате да сам пробао и VirtualDub и HJ Split и свашта што сам нашао на нету по форумима. VirtualDub неће да отвори ниједан фајл (неће ми ништа помоћи коментари типа "како, бре, неће!? кликни OPEN") а HJ Split уради КАО НЕШТО и тај фајл који се добије од два фајла није употребљив, тј. не може да се отвори... Иначе имам Win 7...

Елем, пробајте да ми помогнете а да то не буду ова два генијална програма која сви препоручују а која не раде...

DeMikelis nije na forumu
    ... изјавио... "Бољи сам од Контадора"!...
    Ističe se DeMikelis (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Како спојити два .AVI фајла?

Citat Original postavio rgoljovic Pogledaj poruku
    Дакле, како спојити два .AVI фајла???
    Пре него што дате одговор, да знате да сам пробао и VirtualDub и HJ Split и свашта што сам нашао на нету по форумима. VirtualDub неће да отвори ниједан фајл (неће ми ништа помоћи коментари типа "како, бре, неће!? кликни OPEN") а HJ Split уради КАО НЕШТО и тај фајл који се добије од два фајла није употребљив, тј. не може да се отвори... Иначе имам Win 7...

Елем, пробајте да ми помогнете а да то не буду ова два генијална програма која сви препоручују а која не раде...
    Та 2 програма јесу добра, али можда нису за то што теби треба, тако да немој одмах дрвљем и камењем на њих.

Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један?

И коју екстензију имају ти фајлови уопште?
    Brain rules, force timber push!

Aktivan član cvrlebg (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

A jesi probao sa programima, kao sto su Sony Vegas ili Ulead Video (jednostavan je za koriscenje) ili Adobe Premier (ili kako se vec zove)?

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sony Vegas
    sam ja koristio...radi savrseno...
    ali ima jednu manu...kada spojis fajl bude ogroman...
    tako da moras nekako da ga smanjis...

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Људи, хвала! баш сте брзи... Сад ћу да пробам...
    ДеМикелис, стварно си цар... Цитирам те "Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један? И коју екстензију имају ти фајлови уопште?"

Тема се зове: "Како спојити 2 .AVI фајла?"... Мислим да је прилично јасно... И на крају, од сва три коментара на моје питање, једино ти ништа не рече, а ова двојица, брате, конкретно: то, то и то... Да не буде забуне, ја сам теби захвалан што си ми одмах одговорио, не желим да те омаловажим, него ми је смешно како си реаговао на моје разочарење програмима...

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Spojis ih kao i svaka 2 druga video fajla. Ja sam prije par dana trebao da spojim 5-6 klipova u 1 i odem na google, ukucam video joiner, on mi izbaci neke rezulate, ja otvorim prvi, skinem, instaliram i to je to. Zove se free video joiner.

Primećen član silovski (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

ДеМикелис, стварно си цар... Цитирам те "Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један? И коју екстензију имају ти фајлови уопште?"

Тема се зове: "Како спојити 2 .AVI фајла?"... Мислим да је прилично јасно... И на крају, од сва три коментара на моје питање, једино ти ништа не рече, а ова двојица, брате, конкретно: то, то и то... Да не буде забуне, ја сам теби захвалан што си ми одмах одговорио, не желим да те омаловажим, него ми је смешно како си реаговао на моје разочарење програмима...
    Pa ni ti nisi jasan ako hoćeš da spojiš delove AVI formata a probaš sa HJ Split,Treba ti Video Joiner neki spajaju AVI formate a neki sve video formate,po meni je dobar Allok Video Joiner.

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Хвала момци, живи били... Сад ћу да пробам ваше пошто ми ништа не ради од предложеног...
    А ево још објашњења да помогне још неко ако наиђе, пошто очигледно нисам јасан.
    Скинуо сам помоћу торента филм и имам два фајла: Braveheart 1.avi и Braveheart 2.avi. Желим да их спојим, надовежем, захефтам, како год, тако да имам један фајл... Куку мене шта ја појашњавам... Дакле, никакве пакове немам, само два .avi фајла, HJ неће да споји како треба (фајл није читљив за комп), VirtualDub (ниједна верзија од три што сам пробао) неће да ми отвори ниједан фајл, Open Video Joiner неће само .avi da otvori (.wmv и све друго хоће)... Требало је да ме гледате јуче како се селог дана мучим и да ми се смејете...
    Саћу да пробам ово ваше, Руђер и Силовски, па да видимо...
    Уствари, ово је наградна игра, управо сам смислио... Чије решење упали, поклањам му сва 82 филма што су добила Оскаре за најбољи филм... Такмичење није лако јер не постоји већи баксуз од мене за комп, без обзира на то што сам годинама предавао и рачунаре и програмирање. Шта год пробам да инсталирам, неће, а и ако се инсталира, обавезно неће да учита најобичнији фајл, па и ако то прође, неће да ми одради шта желим... Стварно се бојим да није до Windows-a 7...

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Ja lično to nisam nikada radio ali sam malo guglao i došao do jednog veoma detaljnog tutoriala.

http://nickyguides.digital-digest.com/join-split-avi.htm

DeMikelis nije na forumu
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Добио си одговор од мене на основу тога како си и формулисао сам "проблем" који имаш. То што си написао у наслову теме НЕ мора да значи да је то то! Многи овде дођу, лупе неки наслов, а проблем је сасвим десети, јер су неписмени и не умеју ни да образложе то што хоће, а траже да им се помогне. Ја сам ти лепо поставио 2-3 питања, а ти се ту правиш паметан. Ок, а што се тиче "конкретних одговора" не видим да су ти помогли ни Sony Vegas, ни Ulead Video, ни Adobe Premier и да си једноставно одговорио на оно што сам те питао, добио би адекватан одговор. А то око предавања и програмирања, то нема везе са "праксом", многи "професори" не знају ни најједноставније ствари да одраде, скину са нета итд. и у то сам се уверио, јер су неки од њих и моји лични пријатељи. Толико.

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Добро, шефе, не мораш да се љутиш. Ја сам баш рекао да сам ти захвалан на одговору. Искрено извини ако сам те нечим увредио... Ето, сад сам први пут чуо за Ulead Video од тебе... То је одговор. Хвала... А ово за предавање и стручност си ме погрешно схватио, ја сам управо хтео да кажем што и ти: колико год био поткован у некој области, мора да заглавиш на неком проблему, тј. шта ми вреде алгоритми и Аутокед кад не могу да спојим два фајла...

DeMikelis nije na forumu
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Управо тако.
    А што се тог филма тиче, зар ниси могао да скинеш лепо филм из 1 дела (има да се нађе), него што имаш оволику главобољу да спојиш та 2 дела?

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ма није проблем за ове новије (Храбро срце), него сам ја то напраавио колекцију и старих филмова где има буквално један торент и то је то, и то неки шугави формати, једва сам и ово нашао... А и искрено, нисам веровао да ће ми бити оволика мука да спојим два фајла...

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Руђеру, браво!!! FREE VIDEO JOINER ради како треба...
    Имаш на поклон колекцију од 82 филма који су добили оскаре од 1929. године па до данас...
    Хвала свима на труду...

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Руђеру, браво!!! FREE VIDEO JOINER ради како треба...
    Имаш на поклон колекцију од 82 филма који су добили оскаре од 1929. године па до данас...
    Хвала свима на труду...
    Hvala, živio! Nagradu tesko da mogu preuzeti, pa je ti daj u humanitarne svrhe!

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rudjer Pogledaj poruku
    Hvala, živio! Nagradu tesko da mogu preuzeti, pa je ti daj u humanitarne svrhe!
    Ma uzmi kada je tako darežljiv...pošta radi...

Zainteresovan član MrAlexa (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Programu ne mijesaj se ,ovo je izmedju Windowsa i mene !

Slične teme

1. Како...
    Autor Dijenek u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 17.06.2010., 15:54
  2. Како сад то?
    Autor dakica u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.07.2008., 03:31
  3. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.04.2007., 12:19

Pravila za slanje poruka