Волите ли председника?

Волите ли(или бар поштујете) председника Србије

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
У великим силама попут Америке, Русије и Кине, љубав и поштовање према председнику своје државе је део националног поноса и јединства, без обзира да ли се слажете са његовом политиком. И мање земље које имају свој понос поштују свог председника и не пљују по њему јер на тај начин пљују и по себи, тј. по својој држави. Каква је ситуација у Србији, да ли сте свесни да је наш председник, какав такав, наш је, за њега је гласала већина народа коме припадамо и морамо га поштовати не због њега лично већ због нас самих. Што се конкретно Тадића тиче, треба да будемо поносни на њега пре свега због његовог физичког изгледа, имамо врло лепо грађеног председника каквог би свака земља само пожелети могла. Његово понашање је такође симпатично, а и посао обавља у најмању руку солидно, не можемо њега кривити за све и свашта, председничка функција је ограничена, он је више фигура попут енглеске краљице, мада за већину проблема не можемо окривити чак ни Владу, криви смо ми сами, наш менталитет, по природи смо нерадници, недисциплиновани и волимо да фушеримо у свему. Какви смо, имамо одличну Владу и посебно председника.
 
У великим силама попут Америке, Русије и Кине, љубав и поштовање према председнику своје државе је део националног поноса и јединства, без обзира да ли се слажете са његовом политиком. И мање земље које имају свој понос поштују свог председника и не пљују по њему јер на тај начин пљују и по себи, тј. по својој држави. Каква је ситуација у Србији, да ли сте свесни да је наш председник, какав такав, наш је, за њега је гласала већина народа коме припадамо и морамо га поштовати не због њега лично већ због нас самих. Што се конкретно Тадића тиче, треба да будемо поносни на њега пре свега због његовог физичког изгледа, имамо врло лепо грађеног председника каквог би свака земља само пожелети могла. Његово понашање је такође симпатично, а и посао обавља у најмању руку солидно, не можемо њега кривити за све и свашта, председничка функција је ограничена, он је више фигура попут енглеске краљице, мада за већину проблема не можемо окривити чак ни Владу, криви смо ми сами, наш менталитет, по природи смо нерадници, недисциплиновани и волимо да фушеримо у свему. Какви смо, имамо одличну Владу и посебно председника.

Слушај пријатељу....
До сада у животу, кога сам волео тога сам ебао...
А у глобалу....председника волим највише....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
15nxf7q.jpg
 
Што се тиче економске кризе, није настала у Београду већ у Њујорку. Презадужена земља такође нисамо, погледајте Грчку. Постоје земље и са већом незапосленошћу од нас(Босна, македон9ија). А да се тешко живи, то је тачно, живи се ужасно, али не може да скочиш са 17.ог спрата а да прођеш без огреботине.
 
Слушај пријатељу....
До сада у животу, кога сам волео тога сам ебао...
А у глобалу....председника волим највише....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Драг си ми, али ћу ти тешка срца разјебати фазон!
Да ниси можда јебaо и ћалета и кеву, или њих можда не волиш? :per: :per:
 
Tadica ne mogu da smislim i mislim da je nesto najgore sto je moglo da nam se desi, niti ga volim niti ga postujem i ne postoji nacin da me neko na to natera cak ni silom. Niko nema pravo da me u demokratskoj Srbiji osudjuje zbog mog stava i misljenja niti da mi zabrani da ga javno iznesem!

Не мораш волети њега као човека али би требао да волиш и поштујеш институцију председника Србије, уколико си прави патриота.
 
boli me q za njega realno niti ga volim a niti ga mrzim...

njegovo vreme je proslo(prolazi) imao je tolike godine da se pokaze a nista znacajno nije uradio za Srbiju... al generalno svi su cobani na politickoj sceni i ode jedan dodje drugi i tako u nedogled...

btw. a ovi koji ga zastupaju i toliko brane na forumu u glavi im je samo - ma koliko god da je los ipak je protiv radikala makar postali gori i od Moldavije kao zemlja :roll:
 
У великим силама попут Америке, Русије и Кине, љубав и поштовање према председнику своје државе је део националног поноса и јединства, без обзира да ли се слажете са његовом политиком. И мање земље које имају свој понос поштују свог председника и не пљују по њему јер на тај начин пљују и по себи, тј. по својој држави. Каква је ситуација у Србији, да ли сте свесни да је наш председник, какав такав, наш је, за њега је гласала већина народа коме припадамо и морамо га поштовати не због њега лично већ због нас самих. Што се конкретно Тадића тиче, треба да будемо поносни на њега пре свега због његовог физичког изгледа, имамо врло лепо грађеног председника каквог би свака земља само пожелети могла. Његово понашање је такође симпатично, а и посао обавља у најмању руку солидно, не можемо њега кривити за све и свашта, председничка функција је ограничена, он је више фигура попут енглеске краљице, мада за већину проблема не можемо окривити чак ни Владу, криви смо ми сами, наш менталитет, по природи смо нерадници, недисциплиновани и волимо да фушеримо у свему. Какви смо, имамо одличну Владу и посебно председника.

Funkcija jeste ograničena ali on kao predsednik vladajuće stranke ima druge, efikasnije mehanizme kojima bi mogao da utiče na mnogo toga.Nisam primetio da je bar jedan visoki državni funkcioner završio iza rešetaka zbog npr. nezakonite privatizacije a toga je bilo :hahaha:.Znači to je uglavnom propuštanje ili nečinjenje koje takođe može da bude zločinstvo.Tadić otaljava posao a sprema se i za treći mandat,što je po mišljenju njegovih pravnika moguće a što ni Slobodan Milošević nije ni pokušao.
Srbiji su potrebni političari i državni službenici koji bi se maksimalno angažovali na njenom napretku.Tržišna privreda,višestranački sistem i nezavisno sudstvo nisu dovoljni.To je samo opšti okvir a čak ni ti uslovi nisu sasvim ispunjeni.Potrebna je vlada koja bi edukovala stanovništvo koje je od aprila 1941 do 2000 godine,provelo u skoro totalnom mraku.
 

Back
Top