Kraj ljubavi

Kako preživeti kraj ljubavi da li ste od onih koji to lako prebrode ili vam dugo treba sa se ‚‚regenerišete‚‚?

Meni je najteži taj trenutak kada vidim da se ljubav gasi i sam trenutak razlaza...meni to ide malo poduže.Nije to lako,pogotovo ako si sa nekim proveo godine...bude to neko vreme tiha patnja.Trudim se da to ne pokazujem,ali negde u srcu,u dubini duše,dugo patim,priznajem.
 
Kako preživeti kraj ljubavi da li ste od onih koji to lako prebrode ili vam dugo treba sa se ‚‚regenerišete‚‚?

Do sada sam, osim velike ljubavi koja me je zadesila, koja je za moju malu planetu prvo bila zemljotres, elementarna nepogoda, pa onda potpuno novi svet stvorila na njemu, imala kratke veze bez mnogo vezivanja (bar ne sa moje strane), tako da tu i nije imalo mnogo sta da se preboli, osim u jednoj vezi kad, ne bas da sam trebala preboleti njega, ali trebalo mi je da se oporavim od gnusne istine o ljudima od koje mi je izlazila alergija (figurativno govoreci).
 
Kako preživeti kraj ljubavi da li ste od onih koji to lako prebrode ili vam dugo treba sa se ‚‚regenerišete‚‚?
...nema originalnog recepta za tako nešto....
...dugo mi treba da shvatim da me ona više ne voli i da ima drugog,jedan period vršim analize mojih postupaka i posledice njih na našu vezu i gledam da ne pravim iste greške...
...a posle pravim iste greške ybg...:lol::roll:
 
Kako preživeti kraj ljubavi da li ste od onih koji to lako prebrode ili vam dugo treba sa se ‚‚regenerišete‚‚?

Prava ljubav se dogodi samo jednom ili nijednom u zivotu.Ostali odnosi ne mogu da nanesu tako ,katastrofalno osecanje kad prodju da bih morala dugo da se oporavljam.
Od te jedne,prave trebale su mi godine za konacni oporavak.
***,nisam na vreme otisla na Romaniju :zaljubljena:
 
мени се то само једном угасило
јер је само једном било суперозбиљно
и распадала сам се ко осиромашени уранијум
једно 3 месеца, онако баш хардкор
са све вриштањем у сновима, неспавањем, неједењем и неживљењем
и сад немам појма, добро ми је, стабилна сам
виииии
 
Kako preživeti kraj ljubavi da li ste od onih koji to lako prebrode ili vam dugo treba sa se ‚‚regenerišete‚‚?

Јеbu me sećanja, bude gadno.
Lakše mi je kad me skеnја neka zloća, kad skontam kako sam se zaјеb'o brže se o'ladim.
Zapravo, kakva god da je najbolje je kad ispadne pošteno na kraju, kad saznam zašto je došlo do raskida. Samo, 'aj' nađi takvu, dosta žena petlja i laže na rastanku i ispadnu takve veštice da ti se smuči i ono malo pozitivnog što doživiš s njima. A poseban soj su one koje se pokupe bez reči, mada se i takve brzo prebole, bar je tu jasno o kakvoj se "ljubavi" radilo.
 
Velike ljubavi ostavljaju velike rane,a s njima se boluje dugo.
Najbolnije su one čiji "početak kraja" nismo prepoznali pa nas ostave zatečene,kao da se preko noći sruši cijeli jedan svijet..a manje ipak bole one ljubavi koje su polako odumirale,kopnile,čija smo gašenja polagano gledali sve dok neko ne skupi snagu i stavi tačku.
Ne mislim da postoji lijek ako smo istinski pripadali nekom i voljeli,pa izgubili.I ne liječi to ni vrijeme,ni neko drugi.Jedino na šta se možemo osloniti je da pustimo da ta rana živi u nama,da je se ne odričemo i ne negiramo je.Svaki bol,pa i rana ma koliko da je velika,doživi svoju promjenu.
Poprimi drugi oblik,drugu boju.
 
Velike ljubavi ostavljaju velike rane,a s njima se boluje dugo.
Najbolnije su one čiji "početak kraja" nismo prepoznali pa nas ostave zatečene,kao da se preko noći sruši cijeli jedan svijet..a manje ipak bole one ljubavi koje su polako odumirale,kopnile,čija smo gašenja polagano gledali sve dok neko ne skupi snagu i stavi tačku.
Ne mislim da postoji lijek ako smo istinski pripadali nekom i voljeli,pa izgubili.I ne liječi to ni vrijeme,ni neko drugi.Jedino na šta se možemo osloniti je da pustimo da ta rana živi u nama,da je se ne odričemo i ne negiramo je.Svaki bol,pa i rana ma koliko da je velika,doživi svoju promjenu.
Poprimi drugi oblik,drugu boju.

E to.:ok:.to meni nekako uvek jasno pa se ne shtrecam previse
 

Back
Top