sreća

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
malo sintetike *****nja i filozofije

šta je za vas onako, real, pojam životne sreće i ispunjenja, tj. šta mislit da bi do toga doveli

bez trulih fraza, nego ono konkretizacija, kakav život, posao, mesto življenja, način istog, globalna slika neka

i šta radiite da tu sliku nacrtate? i imate li uopšte muda za ostavrenej toga ili idete linijom manjeg otpota?

:whistling::gace:
 
Za mene je sreca...hm....uspesnost....u svakom slucaju...dosta sam svestrana licnost tako da se uvek pitam sta bi bilo ono bas prava stvar...al nesto jos nemam ideju...imam tu svoju ambiciju da odem odavde za aziju(japan,j korea)..ali sta tamo......verovatno da se ozenim i zivim neki prosecan zivot....

voleo bi da budem psihijatar....psihoanaliticar..

...da se bavim politikom....

ili glumom i pevanjem(obe stvari mi odlicno idu)...

al nzm...stvarno...verovatno nece biti nista od toga...al ko ce ga znati...
 
Voleo bi da plovim Karibima,na nekoj jahti maloj,brodicu nekom.Prvo sa Floride,a onda Kuba,Jamajka obavezno,Dominikana,Barbados,i sve one male ostrvske drzavice.I tako nekoliko godina.Nije to nesto kao u globalu,ali to mi je jedna od najvecih zelja.

Ovako,u poslednje vreme nemam nesto srece,osecam da cu biti sjeban uvek...
 
:)sreca:)

nesto ovako....

Kuba :heart:
Vladimir:heart:
ja, ofkors:mrgreen:


bez ovozemaljskih okova, tipa obaveze, posao, deca i ta sranjja

uzivanje u nedodjiji u njegovim rukama
toliko je dovoljno
barem sa ove sadasnje tacke gledista
 
malo sintetike *****nja i filozofije

šta je za vas onako, real, pojam životne sreće i ispunjenja, tj. šta mislit da bi do toga doveli

bez trulih fraza, nego ono konkretizacija, kakav život, posao, mesto življenja, način istog, globalna slika neka

i šta radiite da tu sliku nacrtate? i imate li uopšte muda za ostavrenej toga ili idete linijom manjeg otpota?

:whistling::gace:

Trenutno da upišem fax koji želim i dobar sex....ja sam skromno stvorenje...
 
Lele, ne znam...
lično, sreća je zadovoljstvo i potpuno prihvatanje samog sebe.
Znači, da volim ko sam, šta sam, gde radim, kako živim, sa kim živim, i to je to.

All I need is love.
:neutral:
 
malo sintetike *****nja i filozofije

šta je za vas onako, real, pojam životne sreće i ispunjenja, tj. šta mislit da bi do toga doveli

bez trulih fraza, nego ono konkretizacija, kakav život, posao, mesto življenja, način istog, globalna slika neka

i šta radiite da tu sliku nacrtate? i imate li uopšte muda za ostavrenej toga ili idete linijom manjeg otpota?

:whistling::gace:

Bavim se trulim fazama koje posle primenjujem na neshto konkretno :mrgreen:
 
hmm... da naucim da slajdujem po sipci rolerima....za sta mi trebaju nove rolere, sa dva srednja manja tocka :D da se odvojim od preskakanja klupa i stepenica....:D

haha :D
ma, sta znam....male stvari me cine srecnom....muzika na primer...uvek.....trening...i tako.....a za kasnije ima vremena :)
 
Upravo sam odgledao 5 delova Americke pite i imam jos 2 dela i totalno sam sjeban! Ako je onako stvarno onda bih zeleo ziveti u SAD-u,ali me bog prokleo da zivim u Srbiji,a mladost ce mi proci dok se doselim tamo! A ako je ono glupost sto verujem da jeste opt mi je zao sto onakvo mesto ne postoji i sto ne postoje onakvi ljudi koji bi mi bili ortaci i koji su u pozivitnom smislu budale! Moja sreca bi bila da prozivim 3 godine onako,da se iz zivim sit pa mogu da umrem posle necu zaliti! Svaki izlazak mi propadne,uvek ne bude nista,uvek se smorim i uvek napijem bez razloga jer sam besan i ujutru oko 5 se vratim kuci peske ko popisan,bez para,gladan,teturam se po ulici i pitam se koji mi je **** ovo trebalo i sta ovde nije u redu!
 
Upravo sam odgledao 5 delova Americke pite i imam jos 2 dela i totalno sam sjeban! Ako je onako stvarno onda bih zeleo ziveti u SAD-u,ali me bog prokleo da zivim u Srbiji,a mladost ce mi proci dok se doselim tamo! A ako je ono glupost sto verujem da jeste opt mi je zao sto onakvo mesto ne postoji i sto ne postoje onakvi ljudi koji bi mi bili ortaci i koji su u pozivitnom smislu budale! Moja sreca bi bila da prozivim 3 godine onako,da se iz zivim sit pa mogu da umrem posle necu zaliti! Svaki izlazak mi propadne,uvek ne bude nista,uvek se smorim i uvek napijem bez razloga jer sam besan i ujutru oko 5 se vratim kuci peske ko popisan,bez para,gladan,teturam se po ulici i pitam se koji mi je **** ovo trebalo i sta ovde nije u redu!

takav život možeš da proživiš i takve stavri da doživiš i ovde. u smislu izlaženje, haosa, provoda, skakanja s piččke na piččku, bahalisanja. dobro ruku na srce moraš da imaš neku bazu u smislu psihofizičkih sposobnosti i malo keša. al ništa neostavrljivo... mduduše en znam na šta si konkretno mislio ali...
 
Upravo sam odgledao 5 delova Americke pite i imam jos 2 dela i totalno sam sjeban! Ako je onako stvarno onda bih zeleo ziveti u SAD-u,ali me bog prokleo da zivim u Srbiji,a mladost ce mi proci dok se doselim tamo! A ako je ono glupost sto verujem da jeste opt mi je zao sto onakvo mesto ne postoji i sto ne postoje onakvi ljudi koji bi mi bili ortaci i koji su u pozivitnom smislu budale! Moja sreca bi bila da prozivim 3 godine onako,da se iz zivim sit pa mogu da umrem posle necu zaliti! Svaki izlazak mi propadne,uvek ne bude nista,uvek se smorim i uvek napijem bez razloga jer sam besan i ujutru oko 5 se vratim kuci peske ko popisan,bez para,gladan,teturam se po ulici i pitam se koji mi je **** ovo trebalo i sta ovde nije u redu!

Bila je jedna mnogo dobra definicija depresije na vukajliji, nesot na ovu foru:

EDIT: Evo nasao sam original:

Depresija usled gledanja tinejdzerskih serija
Ova vrsta depresije nastaje nedugo poslije gledanja gore navedenih serija. Nekih 40 minuta dnevno srpski tinejdzeri gledaju kako njihovi vrsnjaci u Americi sa 16 idu u skolu sa skupim kabrioletima, puse dobru travu i jebu se kao stuke, sa sve 16 godina. A o sposobnosti americkih tinejdzera da za jedno poslije podne savladaju kompletno gradivo obradjeno u toku skolske godine, i uz to skinu nevinost najzgodnijoj djevojci u skoli da i ne govorim.
Kada srpski tinejdzeri ugase tv, ostanu sami sa sobom, ne jebu nista a smrdljiva baba ce im i sutra u busu zvocati kako nemaju kulture ni da ustanu starijim u autobusu i kako kao takvi nikad nece uci u Evropu.
U sta drugo da padnu nego u depresiju?
Mnogo dobra :lol:
 
Poslednja izmena:
ma bre, kakvi tinejdzerski americki filmovi...to nema veze sa njihovim stvarnim svetom...
dosao jedan lik iz cikaga kod nas na par dana i zacudio se kako mi svi mnogo izgledamo stariji od njih....
 

Back
Top