'Benamsedaodemosvlasti.rs

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Predsednik humanitarnog fonda „Mlađo, jedi go.na" Tomislav Nikolić, aktivista neVojine organizacije „Bolje Ni-kitović u ruci nego Koštunica na grani" Nenad Popović i predstavnik žena u crnom „Jelena Trivan - usne vrele kao (pegle) žar" Velimir Ilić predali su juče pakete humanitarne pomoći Mirku Cvetkoviću, mališanu iz Zaječara, teško obolelom od izliva vlasti u mozak


Trojica dobrotvora posetila su dečaka u njegovom trošnom domu na periferiji nehigijenskog naselja „Pada Vlada", u kojem, iako godinama prikovan za premijersku stolicu, vodi računa o 27 mentalno zaostalih braće i sestara, i uručili mu lekovite obloge sa potpisima milion drugara, uz želje da što pre prohoda, ustane iz fotelje i vrati se vrcanju meda, od kojeg ga je odvojila teška vlastodržna bolest.

- Čitajući o zlosrećnoj sudbini malog Mirka, odlučili smo da učinimo sve što je u našoj moći da vratimo osmeh na to nevino, zbunjeno, dlakavo lice i pomognemo da izađe iz kuće, na izbore, i vrati se dečjim radostima kakve su spuštanje niz tobogan cenzusa, „ide Šarić oko tebe - pazi da te ne ogrebe", „Ringe, ringe raja - vlast nam je do j...", „Tajkunčiću paniću, pletemo se s(v)amiću"... - izjavio je humanitarac Nikolić, dok se mališan veselo igrao na krilu Aleksandra Vučića, fasciniran naprednim modelom usana „Trivan XXL", iz kojih je nekada progovarao vojvoda od Batajnice i Sheveningena lično!

Veteran kiropraktike, gospodin Ilić, iskoristio je priliku da napomene kako se njihova akcija neće završiti samo na ovoj pomoći, već je spreman da, ukoliko obloge ne daju rezultata, podvrgne Cvetkovića alternativnoj metodi lečenja „Nagnam te na k..ac", koja je u dosadašnjoj praksi dala izvanredne rezultate pri (mal)tretiranju javnih ličnosti.

Nenad Popović darivao je Cvetkovića i čudotvornom ikonom „Vojislava monofaznog", objašnjavajući da je reč o velikom zaštitniku palih kvazipremijera, koji je postradao u neravnopravnoj borbi sa samim sobom, neobavešten o tome...

- U toku je pisanje jevanđelja po Šormazu, u kojem će do detalja biti opisano žitije Vojislavljevo, pa evo, obećavam da ćeš ti, dragi dečače, dobiti prvi primerak kojim ćeš moći da se udaraš po glavi u dugim besanim noćima, što će doprineti ubrzanom odumiranju moždanih funkcija, nepotrebnih za poziv koji si odabrao.

Roditelji simpatičnog dečačića Boris i Slavica nisu krili zadovoljstvo zbog posete trojice mudraca njihovom skromnom domu, ipak, prihvatajući sa dozom rezerve tvrdnju o autentičnosti potpisa na lekovitim oblogama...

- Nije da sumnjam, ali je prosto nemoguće da ima milion pismenih građana Srbije, sad kad je moj pastorak, iz prethodnog braka sa bankarom iz Požarevca, ministar prosvete. Mislim, pa ne bi on dozvolio tako nešto... - čudila se mama Slavica, potapajući papire u vruću vodu kako bi svom mezimcu spremila čaj od vanrednih parlamentarnih izbora...

Otac Boris, VKV predsednik ujedinjenog granskog sindikata demokrata „Srbija - prćija", greškom je zamenio dobijenu pomoć za higijenske pakete sa žalbama iz Narodne kancelarije, koje služe za brisanje... masnih ruku, uglavnom.

- Uh, izvinite, vidim da su i ovi višeslojni, pa ja mislio da su i oni za... - pravdao se domaćin, što je do suza nasmejalo malog Mirka i 27 braće i sestara, dokazavši još jedared da dečji osmeh zaista nema cenu, makar nam se i smejali u lice...

Pred sam kraj posete otkravio se i mali Ivica, do pre koju godinu nesimpatično dete sa kojim niko nije hteo da se igra, u međuvremenu stasao u prelepog MUP-a od labuda...

- Hajde, zlato, reci čikama kako si u „kinder jajetu" dobio nagradu za najevropskije dete od svih... - čikali su ga roditelji da ostavi trošno humanitarno koferče i stane pred kamere.

- Ne znam ni sam, zbunjen sam. Ja sam se samo uhvatio za jaje, kad ono aplauz. U poslednje dve godine mi se to često dešava, kad god se uhvatim za njih, neko me za nešto nagradi - zbunjeno će mali deran.

Eto, poštovani čitaoci, to bi bilo sve za ovu toplu ljudsku priču o trojici humanoida, pardon, humanista, i malom Mirku, kojeg je opaka koaliciona bolest prikovala za fotelju.

Ukoliko ste i vi spremni da pomognete, posetite sajt www.'benamsedaodemosvlasti.rs i pročitajte više o akciji „Kakva vlast - takva opozicija".

http://pressonline.rs/sr/kolumne/story/112406/'Benamsedaodemosvlasti.rs.html

Гола истина од првог до последњег реда.:rtfm:
 
Најчистије.Не могу да изађу из канализације и окупају се,не може Дунав да их опере,можда једино неки вулкан кад би могао да усиса такве а не да избацује лаву.

Cisto da se zna da su svi oni DOS.

A ne kao ovaj onaj trt mrt,Kostunica,Naprednjaci.

D.O.S.
 

Back
Top