Kompromisi

Uh..
Ne znam..
Mislim da nije čak ni poenta u tome šta bih a šta ne bih..
Ako bih uradila (a mnogo toga sam činila i budala ponekad bivala :lol:) očekivala bih, u najmanju ruku, da me neko ceni zbog toga, a ne još da me pravi majmunom.. jes' da ličim, ali ipak nisam dotični :lol:
Mogla ja do besvesti, al' onda prekipelo i rekla - ne'š više, što baš i nije zdravo, al' tkao je bilo.

A baš konkretno nečega da se setim...
Ne bih se nikad odrekla svoje porodice, niti ih zapostavila zarad momka, prijatelja ili jednog dana muža..

Zarad dece, da, al' to je već nešto drugo.
 
Koliko ste spremni na kompromise u vezi i šta je to na šta nikad ne biste pristali..čak ni po cenu da nikad ne 'ebete u životu?

U vezi ocekujem ono sto i sama mogu da pruzim, u ovom slucaju kompromis.
Ne treba trcati ni za kim, ne treba biti juren. Treba ici jedno ka drugom i naci se na pola puta. Zlatna sredina. Savrseno resenje, nema lepseg kompromisa :manikir:

Ne bih pristala na ono sto mnogi nazivaju slobodnom i otvorenom vezom, sto bih ja rekla-pobrkani loncici, serpe i pokloncici :lol: Nema teoretske sanse ni da u mislima uzmem u obzir tolerisanje svrljanja sa strane, cak ni legalno (citaj:indiskretno). Malo zbunjujuc termin u ovom kontekstu, pa da ne bude zabune.
 
Poslednja izmena:
Koliko ste spremni na kompromise u vezi i šta je to na šta nikad ne biste pristali..čak ni po cenu da nikad ne 'ebete u životu?

prvosto mi pada na pamer, a vezano za seks, jer sam tako nekako shvatila pitanje zbog poslednje recenice...
nikad ali nikad ne bih pristala na pisanja i srranja u seksu kao ni na to da ja njega maltretiram, vezujem, izigravam nekog tiranina.
a za druge stvari nemam pojma, pravim kompromise onoliko koliko je i druga strana spremna na iste.
otuda svi ti moji ovnovi na brvnu:confused:
 
Nikad ne bih i ni po koju cijenu pristala da budem dražesni aranžman (poput cvijetne ikebane ili buketa )na granici ljudskosti..žena kao ukras ili žena kao šporet,sve je jedno.
 

Back
Top