Ja sam nesposoban

Whodunnit

Obećava
Poruka
57
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Nista pridji joj sa flasom i casom u ruci i reci da te boli zglob, pa je molis da ti natoci pivo u casu.

Kad to napravi odglumi kako si odusevljen i reci da joj sad moras dati pola pive zato sto je bila dobra prema tebi i otidji po jos jednu casu.:hahaha:
 
Kažeš nešto duhovito...sve to nekako ide spontano...nema neke posebne priče niti ima pravila..ono što znam da ne treba da bude nametljivo,a opet dovoljno interesantno,da zainteresuješ curu,da nastavite razgovor...Krajnje opušteno i normalno...ako ništa drugo,u krajnjem slučaju kažeš lepo :"Ćaos,ja sam (pa kažeš svoje ime) i započneš razgovor...Najbolji pristup je iskren pristup...
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:
...prvo joj shanesh na uvce " gledaj kokoshko kako tju dodvojim onog frajera" i pridjesh najopasnijem liku u klubi i uvatish ga za dupe i krnesh mu jezichinu do krajnika, e kad te lepo polomi ko picku, ondak se vratish knjojzi i kazzesh joj " ma nisam ti ja za ova gej sranja, ipak mi je bolje stobom" i poljubish je ili joj roknesh prstenac, mislim improvizuj malo, mozzesh i da joj oshamarish sisu i da kazzesh da volish more i talase...:rumenko:
 
Kažeš nešto duhovito...sve to nekako ide spontano...nema neke posebne priče niti ima pravila..ono što znam da ne treba da bude nametljivo,a opet dovoljno interesantno,da zainteresuješ curu,da nastavite razgovor...Krajnje opušteno i normalno...ako ništa drugo,u krajnjem slučaju kažeš lepo :"Ćaos,ja sam (pa kažeš svoje ime) i započneš razgovor...Najbolji pristup je iskren pristup...

Ja kad bi bio mastovit kao ti, nikad jaja ne bi ispraznio.
 
...prvo joj shanesh na uvce " gledaj kokoshko kako tju dodvojim onog frajera" i pridjesh najopasnijem liku u klubi i uvatish ga za dupe i krnesh mu jezichinu do krajnika, e kad te lepo polomi ko picku, ondak se vratish knjojzi i kazzesh joj " ma nisam ti ja za ova gej sranja, ipak mi je bolje stobom" i poljubish je ili joj roknesh prstenac, mislim improvizuj malo, mozzesh i da joj oshamarish sisu i da kazzesh da volish more i talase...:rumenko:

:rotf:
 
...prvo joj shanesh na uvce " gledaj kokoshko kako tju dodvojim onog frajera" i pridjesh najopasnijem liku u klubi i uvatish ga za dupe i krnesh mu jezichinu do krajnika, e kad te lepo polomi ko picku, ondak se vratish knjojzi i kazzesh joj " ma nisam ti ja za ova gej sranja, ipak mi je bolje stobom" i poljubish je ili joj roknesh prstenac, mislim improvizuj malo, mozzesh i da joj oshamarish sisu i da kazzesh da volish more i talase...:rumenko:

:rotf::hahaha:
ooo hvala dragom Bogu sto postojis vec sam pomisljala na samoubistvo :lol:
 
Kažeš nešto duhovito...sve to nekako ide spontano...nema neke posebne priče niti ima pravila..ono što znam da ne treba da bude nametljivo,a opet dovoljno interesantno,da zainteresuješ curu,da nastavite razgovor...Krajnje opušteno i normalno...ako ništa drugo,u krajnjem slučaju kažeš lepo :"Ćaos,ja sam (pa kažeš svoje ime) i započneš razgovor...Najbolji pristup je iskren pristup...
Uz duzno postovanje prema vasim godinama,ako joj kaze "caos",ispushio je:)
 
Uz duzno postovanje prema vasim godinama,ako joj kaze "caos",ispushio je:)

Pa, ja ne vidim u čemu je problem ako slatkim i umilnim glasom kaže : "Ćaos" ,znači kao poziv na razgovor a ne u smislu ,da je to kao pozdravna poruka na kraju...jer sve je samo do intonacije glasa,zar ne? Ako to kaze nekim glasom,sto je tako so sweet :) ,što da ne? Moze on i da kaže "Zdravo" ,ali ako to kaze sasvim nezainteresovanim tonom,milsiš da je ishod upoznavanja puno bolji ?:think: Ne milsim ja da je to od tako prevelikog značaja..ili jeste,u današnje vreme? :think:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

To ti je prirodna selekcija.

Znam da ti to malo surovo zvuci sa tvoje tacke glediste, ali gledaj siru sliku...
 
Pa, ja ne vidim u čemu je problem ako slatkim i umilnim glasom kaže : "Ćaos" ,znači kao poziv na razgovor a ne u smislu ,da je to kao pozdravna poruka na kraju...jer sve je samo do intonacije glasa,zar ne? Ako to kaze nekim glasom,sto je tako so sweet :) ,što da ne? Moze on i da kaže "Zdravo" ,ali ako to kaze sasvim nezainteresovanim tonom,milsiš da je ishod upoznavanja puno bolji ?:think: Ne milsim ja da je to od tako prevelikog značaja..ili jeste,u današnje vreme? :think:

na caos mu jos umilnijim glasom kazes hoces da ti nabacim ortaka
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Sledeci put nemoj da razmisljas sta da joj kazes nego joj pridji pa joj kazi bilo sta...ako si joj se stvarno dopao, njoj u opste nije vazno sta ces da joj kazes (pod uslovom da to nije neka elementarna glupost ili najobicnija vulgarnost), njoj je vazno da joj pridjes a da li ces reci ... cao, te tvoje trepavice su toliko lepe da nisam mogao da im odolim i ne pridjem malo blize da bih jos vise uzivao u pogledu na njih... ili samo ... hej ja sam ja a ti si... sasvim je sve jedno!

E sad ako ti se ipak samo ucinilo da te gleda zato sto joj se dopadas, a ne zato sto si musav od cokolade koju si smandrljao pre toga onda je ona prva varijanta ipak bolja jer ako uspes da je nasmejes uradio si sasvim dovoljno za pocetak cak i ako joj se ne svidjas!
 
Poslednja izmena:
Ma sta ima veze sto je ispusio, pa ispusila je i ona, ko ce nju torbat ako ga odyebe?
One obicno o tome razmisljaju tek kad se vrate kuci,na "terenu"su jake.
Tu treba da se ispravi prvo sa ovom sto je gledao i ispijao pivo kao alkos,dok je verovatno i gledao ceznjivo:) Neka ode opet,i kad je ugleda neka joj pridje na prvu sa recenicom:
"znaci,nisam sanjao,niti me je udarilo ono pivo od sinoc,ti ipak postojis i stvarna si lepotice-ja sam Dragan":whistling:
 

Back
Top