Ja sam nesposoban

Ovo ko da je tema bash za mene, nazalost:(
Eto, ja imam bas takvih problema, za pocetak, kako prici, sta reci. Mada mala razlika je u tome, sto kad popijem, u klubu (a, sada gotovo da i ne idem) mogu svakoj fufi da pridjem, a to mi ne treba u zivotu, samo neka normalna osoba koju jedino mogu da sretnem tokom dana (trezan). Ima li neko savet, preporuku, sta to devojke vole da cuju, itd
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Hej cao...KAKO SE ZOVES? :hahaha:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

opušteno...ne gledaj na njih kao na nešto uzvišeno...
...za početak ponudiš pićem...
 
Ovo ko da je tema bash za mene, nazalost:(
Eto, ja imam bas takvih problema, za pocetak, kako prici, sta reci. Mada mala razlika je u tome, sto kad popijem, u klubu (a, sada gotovo da i ne idem) mogu svakoj fufi da pridjem, a to mi ne treba u zivotu, samo neka normalna osoba koju jedino mogu da sretnem tokom dana (trezan). Ima li neko savet, preporuku, sta to devojke vole da cuju, itd

Mozda prvo da prestanes da pijes, pa te neka normalna i primeti..
 
zenske najvise vole otkacene muskarce koji se ponasaju 200 na sat.
ti ako pridjes zenski i pocnes je ispitivat ''e cao kako ide kao zdravlje kako su ti kuci'' itd. ona ce samo pomisliti ''jel se naspavao ovaj'' :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Kao prvo prestani da se nalivaš pivom. Ništa gore od tipa koji ti se u bučnoj diskoteci/klubu unese u facu a bazdi na pivo..pfuj! Uz to izgledaćeš kao notorni alkos.
Drugo, potrudi se da budeš lepo obučen (lepo kao uredno, čisto, mirišljavo i sa stilom a ne "lepo" kao fensi, skupo, napucano).
Treće, možeš joj prvo poslati piće, čisto da je pripremiš na "prilazak", onda joj se malo smeškaj iz daljine i ako ti uzvrati osmeh, priđi joj i popričajte....E sad, problem je što ako joj priđeš na nekoj žurci ili u klubu, od muzike se nećete čuti i moći ćete samo da koristite jezik gluvonemih...Onda je možda dobra ideja da je pozoveš da igrate, pa uz ples joj šapneš na uvo da ti se dopada i da bi eto voleo bolje da je upoznaš.

I još nešto, ako ti cica ne uzvraća pogled, odbije piće ili ima facu "ko je najlepša žena u kraljevstvu celom", bolje joj ne prilazi, takva će te odbiti i da si Bred Pit (ne bi li ispala glavna riba u društvu). Znam da je vizuelni efekat za vaš muški mozak najvažniji ali to što neko reklamira gole noge i grudi ne znači da je samo ona pogodna kandidatkinja za "muvažu". Osvrni se oko sebe, možda u polumraku diskoteke primetiš nasmejano i slatko devojče sa kojim takođe možeš proćaskati ili nešto više. I u prodavnici je skuplja (više vredi) upakovana čokolada od one "gole", na meru....:lol:

Srećno!
 
Poslednja izmena:
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Pridjes joj sa upaljenom cigaretom, za njenim stolom je ugasis, izvadis novu i pitas, izvini, jel imas upaljac. Ja to obozavam da radim i mogu ti reci da pali, ali naravno onoj za koju vidim da me merka ;)
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

ponudi joj da zajedno pijete pivo iz flashe...
to je kao sarah kay :mrgreen:

ljubav je ...
kad dvoje balave istu flashu :heart:
 
...prvo joj shanesh na uvce " gledaj kokoshko kako tju dodvojim onog frajera" i pridjesh najopasnijem liku u klubi i uvatish ga za dupe i krnesh mu jezichinu do krajnika, e kad te lepo polomi ko picku, ondak se vratish knjojzi i kazzesh joj " ma nisam ti ja za ova gej sranja, ipak mi je bolje stobom" i poljubish je ili joj roknesh prstenac, mislim improvizuj malo, mozzesh i da joj oshamarish sisu i da kazzesh da volish more i talase...:rumenko:

Kralj :hahaha: :lol: :rotf: :super:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Pa pridjes nogama,a sada ako se ti njoj ne svidjas mozes ti nju bariti narednih 345 godina a ona nece,ali ipak,ako joj se svidjas sta god da kazes neces pogrijesiti (mislim na kulturne i pristrojne fore) ili samo se prestavi pa vidi kako ce teci razgovor...nije to tesko...mada su zene povremeno Azdaje...sigurno te nece pojesti :)

A ako to ne upali probaj Zokijev savjet :) :hahaha:
 

Back
Top