Ja sam nesposoban

najjaci si kraljevi koji traze ribu preko net-a!!! ooooo,pored toliko lepih,prezgodnih ribetina u kaficima,clubovima,oni came po nekim chatovima,pricaonicama itd... najlakse je nama studentima,odes na studentsku zurkicu,svi su tu u istom q***u kao i ti,razumeju te,lako se skapirate i teci zivote... :D ozbiljno,u ovom gradu ima dosta opustenih cura sa kojima se moze ok razg,samo da su momci malo hrabriji i da prilaze,sve bi bilo ok... nego,vidis extra ribu sa nekim kilavkom i kazes: pih,ko je voda???- pa i ti bi je mozda vodao da si prisao,nego svi kao stoje gledaju face,a niko ni prstom da mrdne da nesto ucini... zato i lete po ovim forumima

Mi smi svi mali ljudi koji žive u računaru zar ti to niko do sad nije rekao?:kafa:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

o...brate pa pridjes i kazes;
osh, nesh...nemoras...

ja se tako jednom udala pa ti vidi...:mrgreen:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

samo opusteno mladicu.
pridjes i kazes da si nesposoban :rotf::rotf:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Ma proćiće kad napuniš 16 godina.
 

Back
Top