5.1 ??????
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: 5.1 ??????

Bojan K.
    Guest

Podrazumevano 5.1 ??????

Kupio sam Surround system 5.1,medjutim nakon sto sam ga prikljucio na komp. radi samo jedan zvucnik.Zvucna karta podrzava 5.1 sistem,sad samo neznam da li treba nesto podesavati na XP-u da bi dobio zvuk i na ostalim zvucnicima????
    Zna li neko???

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: 5.1 ??????

Citat Original postavio Bojan K.
    Kupio sam Surround system 5.1,medjutim nakon sto sam ga prikljucio na komp. radi samo jedan zvucnik.Zvucna karta podrzava 5.1 sistem,sad samo neznam da li treba nesto podesavati na XP-u da bi dobio zvuk i na ostalim zvucnicima????
    Zna li neko???
    Nisam najbolje razumeo da li imas integrisan zvuk ili ne, ali ako je i integrisan i podrzava 5.1 sistem trebalo bi bez problema da ti rade svi zvucnici, a sto se podesavanja tice ima ih, udji u control panel , pa u sounds and audio devices, pa u spiker setingsu idi na advance pa pogledaj da li si tu stavio 5.1 u sreaker setup-u, u zavisnosti koju plocu imas uz nju normalno dobijas i drivere za nju medju kojima su i driveri za zvuk (ako je integrisan), pa vidi malo i tu procackaj dal je sve ok ili napisi koja ploca je u pitanju, ili kupi 5.1 karticu (nisu ni one nesto preskupe tpa 15-20 evra) PISI STA SI URADIO

Početnik
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

vidi da li je podeseno na stereo ako jeste onda prebaci na saround.....onda bi trebalo da rade svi

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Posto je ocigledno da imas integrisanu zvucnu napisi koju plocu imas pa da vidimo sta je moguce kod velikog broja ploca 5.1 nikada i ne dobijes ili dobijes posle skidanja gomile drivera.
    Sve mi nesto mirise na asus>>>???

Obećava
    Učlanjen
    03.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

NE PLJUJ PO ASUS-u!!!!!!!

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

asus je nakad i bio ok sto se ploca tice ali zato sada pravi ubedljivo najgore ploce biggg s......

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •