Vatrene kugle
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Vatrene kugle

Aktivan član re[ ]De (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Vatrene kugle

Deca su dotrčala i rekla: „Tata, gori Rtanj!“ Međutim, nije goreo Rtanj. To je bila vatra, vatrena kugla. Dok je gledamo kroz dvogled, padamo unazad. Toliko je jaka ta energija

„Svi me znaju. Samo pitaj za Šoua u Sokobanju. U Nikolince. U Boljevac. Na Dorćol pitaj. I tako dalje.
    Lako će’ me nađeš. Ja sam radio u ‘Galenici’, pa onda na estradi, i tako dalje. Sto dvadeset pet puta sam dao krv. I tako dalje. Prođeš Nikolince i kad uđeš u rudarsko naselje Rtanj, kreneš prema Boljevcu, prvog koga pitaš će ti kaže za Dragana Šoua. Samo pitaj za Dragana Šoua. Ja sam ostavio Dorćol zbog Rtnja. Ostavio sam sve, bre.“

„Postoji priča da je Teuta, ilirska kraljica čija je prestonica bio Perast, često pohodila Rtanj. Idem prema čudesnoj piramidi Rtnja, odakle je prilikom stvaranja sveta Svetlosno Duhovno Biće upravljalo svetom. Ulazak u rtanjsku piramidu je moguć samo vodenim putem. I to sa tri strane: Kroz Mirovsko vrelo, kroz Vrmačko jezero ili kroz Sinji vir. To mogu samo gnjurci u odelima“, potvrdio mi je Dragan Šou.

Kad je zatvoren rudnik, stao je i život koji je naselju davala utroba planine. Otišli su ljudi.
    „Priča je počela ovde na Rtnju negde osamdesetih godina“, kaže mi, „kad sam se ja doselio ovamo. Da li je to bio maj? S prijateljima sam sedeo unutar mog ugostiteljskog objekta, s obzirom da je maj ovde još hladan. Bilo je to negde oko deset, jedanaest časova. Deca su dotrčala i rekla: ‘Tata, gori Rtanj!’“

Međutim, nije goreo Rtanj. To je bila ta prva fotografija koju smo slikali. Bila je vrlo jaka ultraljubičasta svetlost, vatra, vatrena kugla. Dok je gledamo kroz dvogled, padamo unazad. Toliko je jaka ta energija.
    Pre jedno sedam, osam godina, devet ili deset, dolazili su mnogi novinari, njih 64, iz domaćih i stranih redakcija.

Nikakve ružne posledice nisam imao do danas iako sam često viđao te vatrene kugle. Treće, nisam samo ja to viđao. Čitav ovaj deo je viđao. Ali, ne može svako da ih vidi. Mene je neka viša sila dovela ovde, i tako dalje...
    Ovde mogu da se nađu trave od raskovnika do raščinke.“
    Šta je raščinka?

„To je mnogo fina i dobra trava. Mnogi od nas su vrlo nezgodni ljudi i znaju svakojake bajalice, i tako dalje. I upućuju drugom čoveku negativnu energiju. Ali ko ima raščinku, ta negativna energija neće uticati na njega... Rastura čini. Raščinku je teško naći.
    Zatim trava iva, za koju kažu - trava iva od mrtva pravi živa.
    Zatim očajnica, pa rusavela.

Najblagotvornije trave imate na ovoj planini.“
    Dok s Rtnja duva hladan vetar, krećemo ka kući Milorada Grgurova Popa, travara, oca sedmoro dece.
    „Zovem se Milorad Grgurov Pop, s Rtnja sam. Pop mi je nadimak jer sam bio iskušenik u manastiru Vođani. Travar sam dvadeset godina na ovim prostorima. Bavim se lekovitim biljem. Lečim razne vrste bolesti, šećernu bolest, prostatu, štitastu žlezdu, aritmiju i radim sa energijom. Znači, jedno bez drugog je teško. Na ovoj planini ima osam stotina hektara samoniklog lekovitog bilja. Inicijator sam ideje da se napravi sušara u podnožju Rtnja, da se uposle desetine ljudi. Prekjuče smo imali sastanak američke nevladine organizacije koja će donirati i sprovesti infrastrukturu kroz naselje Rtanj i najverovatnije ispuniti moju želju, koja se davno u meni probudila, da se napravi mini-sušara u podnožju Rtnja, kako za moje potrebe tako i za čitavo ovo stanovništvo, da može da živi od prirodnog bogatstva s planine Rtanj. Ja sam rodom iz Vojvodine, opština Odžaci, selo Lalić.“ Jovan Cvijić je ovo mesto nazvao krovom Srbije.

http://www.kurir-info.rs/clanak/reportaza/kurir-18-04-2010/rtanj-dobre-nade

Primećen član umbra* (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Vatrene kugle

O cemu bi ovde trebalo da se pise? Bila sam, svojevremeno, u ugostiteljskom objektu Dragana Soua, razgovarala s njim, dobila fotografije letecih tanjira iznad Rrtnja za koje sam skoro sigurna da su fotomontaza. Nisam srela vanzemaljce, ni svetlosna bica a nisam videla ni vatrene kugle. Sto ne mora nista da znaci ! Inace, Rtanj je prelepa planina i da, ima puno lekovitih travcica od kojih su neke endemske vrste.Poznat je rtanjski caj.
    "Smrt nije gašenje svetla; to je gašenje lampe jer je svanula zora".

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Mislim da je za ovo kriv neki goku lik xD

Zainteresovan član BaneChelsea (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

ma postoje i teorije koje govore o tome da je Rtanja zapravo vulkan i odatle te vatrene kugle koje lete povremeno iz vulkana. Ima ljudi koji to zagovaraju...

gost 222551 nije na forumu
    Koračaj tragovima duge,kroči putevima pjesme i sve će oko tebe i u tebi biti ljepota...
    Domaćin
    Učlanjen
    03.04.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    0

Cula sam iz pouzdanih izvora da tamo najlakse moze da se dozivi AP.....

Aktivan član re[ ]De (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    45

MONDAY, SEPTEMBER 28, 2009
    Rtanj je star 500.000 godina!

Merenja Centra za istraživanje i ekologiju „Duh Rtnja“ ostavila su naučnike bez dileme da se radi o planski organizovanom oblikovanju. Oni pretpostavljaju da je piramida nastala pre čak 500.000 godina, a da ju je sagradila „unija galaktičkih civilizacija“.

Saša Nađfeji, izvršni direktor i jedan od osnivača centra, je ubeđen da je Rtanj, zapravo, asimetrična trostrana piramida čiji je odnos dužina krakova vrlo pravilno definisan i da je ispoštovano previše pravila gradnje piramidalnih struktura da bi se oblik i položaj planine pripisao „poigravanju prirode“.

"Najduži krak piramide koji se pruža ka severu dugačak je tri kilometra, jugozapadni je dugačak kilometar i po, dok se krak ka jugoistoku pruža na 0,75 kilometara. Primetićete da je ovde zastupljen odnos 4:2:1, a prosto je neverovatno da se identičan odnos javlja i u razlici nadmorskih visina početnih i krajnjih krakova piramide. Rtanj takođe ima nagib identičan onom na piramidi Meseca u Meksiku, kao i uglove koji se poklapaju sa Keopsovom piramidom ‘" - objašnjava istraživač.

Prema Teslinom patentu, instrumentom zvanim ‘’Orao’’ utvrdili su da se ispod planine nalaze jezera, veoma bitna za energetiku piramide, dok je profesor doktor Zoran Kocić, takođe član našeg tima, istim tim instrumentom dijagnostikovao je podzemne šupljine u Visokom.

"Najstarija civilizacija na Zemlji ih je gradila u skladu sa stupnjem svog razvitka, a trostrane piramide su pomagale u uzdizanju duhovne energije. Kasnije su građene četvorostrane "- tvrdi naš sagovornik.

On blagotvorno dejstvo čuvenog rtanjskog čaja, kao i bujanje prirode na „krovu Srbije“ objašnjava „čvorištem energije“ koju Rtanj emituje.

"Sudarom pozitivne i negativne organske energije dolazi do reakcije koja blagotvorno deluje na ljude, životinje i okolinu. Čuvene svetleće kugle koje mnogi tvrde da su videli su verovatno posledica pražnjenja Rtnja usled takvog energetskog naboja" - kaže izvršni direktor „Duha Rtnja“ i dodaje da im ljudi često prijavljuju neobične svetleće pojave koje se ukazuju iznad ove planine.

Nađfeji tvrdi da su na zemlji sagrađene samo tri trostrane piramide, od kojih je jedna Rtanj, druga se nalazi na Antarktiku, a treću je „progutala zemlja“.

Izjave preuzete sa sajta ALO.rs

Aktivan član jokoonoko (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Seansa 14:

Ispitivač: Kako sam razumeo ono o čemu ste govorili u ranijim seansama, izgradili ste piramide da biste okružili Zemlju. Koliko piramida je izgrađeno?

Ra: Ja sam Ra. Postoji šest balansirajućih piramida i pedeset dve druge, izgrađene u svrhu isceljenja i rada na inicijaciji vaših celina uma/tela/duha.

Ispitivač: Šta je to balansirajuća piramida?

Ra: Ja sam Ra. Zamislite, ako želite, mnoga polja sile na Zemlji u njihovoj geometrijski preciznoj mreži. Energija struji u zemaljske planove, kako biste ih nazvali, od magnetski utvrđenih tačaka. Zahvaljujući rastu distorzije misaonih-formi u razumevanju Zakona Jednog, sama planeta ima potencijala za disbalans. Balansirajuće piramidalne strukture su bile napunjene kristalima koji su crpli odgovarajući balans iz energetskih sila koje su se izlivale u različite geometrijske centre elektromagnetske energije koje okružuju i daju oblik planetarnoj sferi.

Ispitivač: Napravio bih kratak pregled a vi mi recite da li sam u pravu. Sve te posete za poslednjih 75.000 godina su bile u svrhu da se ljudima pruži razumevanje Zakona Jednog i da im se na taj način omogući napredovanje ka četvrtom, petom i šestom denzitetu. To je trebalo da bude pomoć Zemlji. Piramide su bile korišćene da pruže Zakon Jednog na svoj način. U pogledu balansirajućih piramida još uvek nisam siguran. Da li sam do sada u pravu?

Ra: Ja sam Ra. U pravu ste u okviru ograničenja svog jezika.

Ispitivač: Da li su balansirajuće piramide sprečavale promenu ose Zemlje?

Ra: Ja sam Ra. Vaše pitanje je nejasno. Molimo, ponovite.

Ispitivač: Da li se balansiranje odnosi na pojedinca koji se inicirao u piramidi ili na fizičko balansiranje Zemlje u njenoj osi i prostoru?

Ra: Ja sam Ra. Balansirajuće piramidalne strukture su mogle da budu i bile su korišćene za individualnu inicijaciju. Međutim, korišćenje tih piramida je takođe bilo dizajnirano za balansiranje planetarne energetske mreže. Druge piramide nisu bile postavljene u svrhu isceljivanja Zemlje, već za isceljivanje celina uma/tela/duha. Obratili smo pažnju da je vaš denzitet imao distorziju ka, kako to u svom distorziji/razumevanju trećeg denziteta na vašoj sferi nazivamo, više kontimnuuma prostora/vremena u jednoj putanji inkarnacije da bi se dobile pune mogućnosti za učenje/podučavanje Zakona Puteva primarne distorzije Zakona Jednog koja je Ljubav.

Ispitivač: Recite mi, molim vas, da li je ova izjava tačna. Balansirajuće piramide je trebalo da produže životni vek entiteta da bi oni mogli da steknu više mudrosti Zakona Jednog dok su u fizičkom obliku. Da li je to tačno?

Ra: Ja sam Ra. To je tačno. Međutim, piramide, koje ne zovem vibraciono-glasovnim kompleksom balansirajuće, su bile brojnije i koristile su se isključivo za pomenute svrhe i za učenje/podučavanje iscelitelja da zaštite i omoguće te procese.

Ispitivač: George Van Tassel je u našoj zapadnoj pustinji napravio mašinu, nazvanu integraton. Da li će ta mašina raditi u svrhu produžavanja životnog veka?

Ra: Ja sam Ra. Mašina je nepotpuna i neće raditi u pomenutu svrhu.

Ispitivač: Ko je Georgu dao informacije kako da je napravi?

Ra: Ja sam Ra. Dva kontakta su dala te informacije entitetu pod vibraciono-glasovnim kompleksom George. Jedan je bio iz Konfederacije. Drugi je bio iz Orionske grupe. Konfederacija je imala distorziju u pravcu izostanka kontakta zbog promena u vibracijama kompleksa uma tog entiteta pod imenom George. Zbog toga je Orionska grupa preuzela kontakt: međutim, taj entitet, mada zbunjen, je bio celina uma/tela/duha od srca posvećena pomoći drugima, tako da bi, da tako kažemo, od svega najgore bilo diskreditovati taj kontakt.

Ispitivač: Da li bi bilo od neke važnosti za ljude da se sada završi mašina?

Ra: Ja sam Ra. Žetva je sada. U ovo vreme nema razloga da se ulaže trud u distorziju u pravcu dugovečnosti, već pre da se ohrabri potraga za srcem sopstva, jer će ono što se nalazi u energetskom polju violetnog spektra jasno odrediti žetvu svake celine uma/tala/duha.

Rtanj je verovatno jedna od 'balansirajucih'..
    Malo slicica:
    [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:sP7TVXurJ5k-mM:http://3.*****************/_Dey_2lnpa3U/SoANFPJ4_WI/AAAAAAAAJnY/PCRxmFraEzM/s400/pira%2B2.jpg[/IMG]

Slične teme

1. PMS ili kugle
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 22.06.2009., 11:22
  2. kugle
    Autor srećica u forumu Beograd
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 21:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor