Akumulator i oprema u automobilu!!!

rebarca

Početnik
Poruka
21
Ovako! Mene interesuje koliko moze da izdrzi akumulator od 55 Ah radio u kolima! Zellim da idem za prvi maj na uranak i hocu da pustam muziku, na radiju u kolima, e koliko dugo moze da izdrzi taj akumulator i da se posle upali auto normalno? Da li se akumulator dopunjava kada auto radi, a pritom se ne krece ili ne? i koliko mu treba da se dopuni? hvala
 
Ovako! Mene interesuje koliko moze da izdrzi akumulator od 55 Ah radio u kolima! Zellim da idem za prvi maj na uranak i hocu da pustam muziku, na radiju u kolima, e koliko dugo moze da izdrzi taj akumulator i da se posle upali auto normalno? Da li se akumulator dopunjava kada auto radi, a pritom se ne krece ili ne? i koliko mu treba da se dopuni? hvala

nama je prosle godine svirao skoro ceo dan i celu noc, na srednje :)
posle su radili kablovi :) :super:
u svakom slucaju, jeftinije izadje od agregata :) jednom prilikom smo nosili neki hondin sto vazi za malog potrosacha, i ta ekskurzija nas je skupo kostala :sad2:
bili smo 3 nocenja, muzika non stop....ne mogu tachno da se setim, bila je neka suma za gorivo od 50evra ako se ne varam :think:
 
nama je prosle godine svirao skoro ceo dan i celu noc, na srednje :)
posle su radili kablovi :) :super:
u svakom slucaju, jeftinije izadje od agregata :) jednom prilikom smo nosili neki hondin sto vazi za malog potrosacha, i ta ekskurzija nas je skupo kostala :sad2:
bili smo 3 nocenja, muzika non stop....ne mogu tachno da se setim, bila je neka suma za gorivo od 50evra ako se ne varam :think:

e zato sam ja nosio malo veci agregat pa i kad ga opteretimo sa ozvucenjem od 500W :mrgreen: on skoro i ne digne obrtaje jer to za njega i nije opterecenje ...radio nam je cijelu noc i pola sledeceg dana nije potrosio ni 2litra a taj tvoj je bio neki malecni pa kad ga opteretis radi pod punim gasom ...mora da trosi :)
 
jeste pismena stvar, ali ja imam lose iskustvo sa potroshnjom :)
mozda je bio mali agregat, ne razumem se u to, znam da smo silazili po gorivo. al smo bar imali najjache ozvuchenje na brdu :) epicentar dobre muzike :) :) :)
ali opet kad pogledas, 50 litara - 72sata, i nije tako lose...
 
na nizbrdicu ga ostavi i nemas problema sa paljenjem auta :lol:

ne treba ti nista. vejerovatno neces pustat muziku samom sebi nego ekipi, a ekipa ce biti valjda sposobna nakon cjelodnevne pijanke gurnit auto 10-tak metara :) ako se potroši akumulator. možda ti samo može biti problem slijedeće jutro:mrgreen:
 

Back
Top