Najbolji download program

Ja koristim
Vuze - za torente
JDownloader - za rs, megaupload....
Ali vecina ljudi ce ti verovatno reci da je najbolje da koristis uTorrent. Navodno trosi najmanje resursa (sta god to znacilo) i brz je. Kod mene nije potrajao ni pet minuta jer korisnicki interfejs deluje nekako arhaicno, kao za Windows98, a ja sam esteta. To naravno ne znaci da program nije dobar.
 
:-( ja koristim bitcomet ali skidam assassins creed 1 i stigne 73 % i stane ne pomera se pise nesto 0/73 peers da li je utome problem kako to da resim ?
Покушај да пронађеш још неки извор, овде немаш оних који имају цео фајл и који га деле са другима, већ само оне који очекују да комплетирају фајл. Понекад се деси да склопиш фајл од неколицине али када нико нема 100% фајла, тешко.
 
skuniuo sam program, raspakovao i dobio ovo

IDM-1.jpg


a uputstvo ovako :dash:

Installationsvejledning:

1) Instaler Internet Download Manager
2) Luk programmet. (Right click on the green icon of IDM found in the system tray --> Exit)
3) Kopier filen "IDMan" fra mappen crack, til installations-mappen, standard mappen er: C:\Program Files\Internet\Download Manager og overskriv den originale fil.
4) Kør filen "RUN" fra mappen "crack" for at registrere programmet.

sta ja sada da radim...sa ovim sto sam skinuo, kako da ga aktiviram :dontunderstand:

:worth:
 
skuniuo sam program, raspakovao i dobio ovo

IDM-1.jpg


a uputstvo ovako :dash:

Installationsvejledning:

1) Instaler Internet Download Manager
2) Luk programmet. (Right click on the green icon of IDM found in the system tray --> Exit)
3) Kopier filen "IDMan" fra mappen crack, til installations-mappen, standard mappen er: C:\Program Files\Internet\Download Manager og overskriv den originale fil.
4) Kør filen "RUN" fra mappen "crack" for at registrere programmet.

sta ja sada da radim...sa ovim sto sam skinuo, kako da ga aktiviram :dontunderstand:

:worth:


Imaš 8000 poruka a ne znaš krekovati program.Pa da si makar skinuo uputstvo na razumljivom jeziku. Al otišlo ti je eto uputstvo...
 
Nije mi radio tog dana kad su petljali,izbacivao je neku grešku za sve linkove a sutra je normalno krenulo

VALJDA CE I MENI ONDA...

sto se tice ovoga Internet Download Menagera..ako ja moram da svaki link u njega ubacujem posebno..ebes ti ovo..

ocu ja kao i u JD da spakujem po 3 do 4 filma sa po 7 , 8 delova, nebitno..odem na posao...A ON RADI SVOJE...

ako to ovaj IDM ne moze, ne treba mi ni za K...

NECU JA DEZURATI I UBACIVATI MU LINKOVE :dash:
 

Back
Top