Sta ste saznali danas?

Nemoj da brigaš, se uskoro kreće nova srbska ''bojna'', vraćaju se vekovna srbska ognjišta, ne samo na Kosmetu, već i u Albaniji, Rvackoj i Bosni. Operacija se zove ''Povratak Korenima'' i u njoj će učestvovati 100 000 kozaka i ruskih dobrovoljaca...:cool:
 
Da ima šanse da idem sutra u Beograd, samo ako mi se ide. Išao bi na Marakanu, ali nekako i nebi :roll: Šta imam da vidim na utakmici Zvezda-Rad ????
Drugo, prošla su vremena kad sam ja bio neki vatreni navijač. Iz tog perioda mi je ostalo krivo samo što me niko od Zvedinih neprati na instagramu. Najradije bih pojeo sva moja internet pisanja na Zvezdinim forumu. Ne kažem da nekad neću otići na neki Zvezdin forum ponovo da prokomentarišem neku Zvezdinu utakmicu, al me je generalno sramota svih pisanja na Zvezdinim forumima.
U životu me bar što se Zvezde tiče nije ničeg sramota. Zvezdaš sam od rodjenja. To ću i ostatati. Moji prijatelji su Zvezdaši, sa njima po neka odgledam po neku utakmicu uživo na stadionu. Kad Zvezda ima dobre rezultate i ja sam srećan
 
Da je knjiga "Tito Hoštapler", da su bačenih 700.dinara. Pisac piše nekim svojim neobjektivnim stilom (da se razumemo, i ja o Titu mislim sve najgore, ali ovaj ga pretera). Sve je to ubi Bože dosadno i nemam za šta da se uhvatim :roll: :D
Xaxa ni ja ga posebno ne volim ali postoji tendencija da se optuži i za dešavanja od pre 1000 godina, stvarno nezrelo.
 

Back
Top