Sta ste saznali danas?

Da ću praviti ramove za pčele najmanje do Aprila, a posle slede poslovna putovanja (isto u vezi sa pčelama) po Srbiji.
U principu volim svoj trenutni posao i perspektive koje mi on pruža u budućnosti. Mnogo mi je interesatnije bušiti i kuckati ramove(uz neku muziku), nego po ceo dan sedeti za kompijuterom(što je bilo dok sam radio u biblioteci)
 
Pusti dečko se trudi ;)
Tema...
Dve stvari...Da je stavljanje šumećeg vitamina u flašu energetskog pića vrlo loša ideja! I Da je plavo vrlo hladna boja, jer sam bio obučen poptuno u plavo, čak i poatike danas na poslu...! Ali i dalje je volim...
 
kakvu perspektivu,pa umrećeš kad-tad,to ti je jedina perspektiva ko i svima nama

Život je lep (naročito kad nemisliš o tudjim ženama :hahaha: ) i samo trebaš uzeti ono što ti pruža. Mislim da imamo dobre ideje u vezi pčelarstva, samim tim (ako se ostvare) i mogućnosti da putujemo, imamo više nego većina ostalih, i generalno jedan lep život. Ne svodi se sve na jedenje-spavanje-umiranje

@Tema

Danas sam saznao da postoji mogućnost da oko 20.januara idem u naš drugi pčelinjak (u Ljuboviju). To nebi bila nikakva vest za mene (pogotovu prethodnih godina)da za poslednje dve godine nisam bio ukupno dva puta, tj. dva dana tamo
 
svodi se,na te tri glavne radnje i još par raznoraznih razbibriga (u tvom slučaju pčelarstvo) kojima se ljudi zanimaju da bi skrenuli misli sa toga koliko je život sraanje

Meni pčelarstvo nije razbibriga već posao, i super mi je život, naročito poslednje 3-4.godine. Život nije pravedan, ali trenutno većih problema nemam ni sa kim, a verujem da neću imati ni u budućnosti. Iako bude nekih životnih nepravdi (npr. da više imaju i da se više cene oni koji imaju manje škole od mene)nadam se i verujem da ću opet imati više razloga da budem zadovoljan
 
Poslednja izmena:
Da ću praviti ramove za pčele najmanje do Aprila, a posle slede poslovna putovanja (isto u vezi sa pčelama) po Srbiji.
U principu volim svoj trenutni posao i perspektive koje mi on pruža u budućnosti. Mnogo mi je interesatnije bušiti i kuckati ramove(uz neku muziku), nego po ceo dan sedeti za kompijuterom(što je bilo dok sam radio u biblioteci)

a poznajem osobu koja je i doktorirala i sve zna o pcelama

sta vise o dolazi i u SRBIJU , povodom rada oko i za pcele.

sada kad sam i bio u svom gradu Beogradu na uscu dveju reka ispod Avale , popili smo kafu ....
 
_20180919_112352.JPG
 
Saznala sam danas da koleginica koja pravi rodjendanske torte i prodaje ovde na poslu kolegama, vec nekih godinu dana je ustvari prevarant. Primi porudzbinu od nas, napravi sve po dogovoru, donese tortu, a, ustvari, ode kuci i poruci od komsinice tortu, i komsinica je napravi. Komsinica ne zna da je ova nije ni spominjala ovde, ljudi ne znaju da komsinica pravi, a ova radi li radi. E sad, slucajno se razotkrilo juce. Ova dama i gospoja to ni ne radi zbog zarade. Sve to, sav taj trud i muka, sve to zbog toga da bi joj ljudi aplaudirali kakvu je tortu napravila. A nije. I sta sme ume, figurice itd a ne ume. Ali godinu dana cveta od srece koliko je ljudi hvale zbog njenih sposobnosti. A nisu.
Elem, saznalo se juce. Poenta je, reakcija ljudi. Niko nije zgrozen ovde na poslu. Prosto im je zao sto je sve tako ispalo bilo im je lakse ovako nego sad juriti tu komsinicu gde je i porucivati od nje. Svima je bilo lepo. Istina im ne odgovara. Niko nije ljut na nju nego na istinu. Pa dal nas narod stvarno voli da bude uljuljkan pa makar i u lazima, zar nikom nije stalo do pravde, do istine, postenja itd ?!
Komsinica, njene sestre i prijatelji su prebesni, ali narod koji je obmanjivan : ne.
Luda kuća, šta reći.
 

Back
Top