Skoplje: U sukobu policije i Roma u ovom gradu povredjeno 17 policajaca, Blic

Skoplje je priznalo "Kosovo" stoga su neprijateljska držćava i ja kao civilizovan čovek ne mogu da samo mirno gledam i ne protestvujem zobg zlodela Skopljanske vlasti nad nezaštićenim Romima.

Priznala ih je marionetska vlast njihova...a sto se ovih Roma tice...ajde bolje da cutim...da me ne banuju zbog cigana....
 
Skoplje je priznalo "Kosovo" stoga su neprijateljska držćava i ja kao civilizovan čovek ne mogu da samo mirno gledam i ne protestvujem zobg zlodela Skopljanske vlasti nad nezaštićenim Romima.

Pa dodji onda ujtru na Pančevački buvljak oko 10h da gledaš kako policija i inspektori jure Srpske Rome koj trguju na toj pijaci.
 
Први пут чујем и видим да се Роми туку и то још са полицијом. Обично се сукоби са Ромима завршавају вербално - много галаме и крај. Ово већ личи на нешто.
Мој пок. прадеда имао је обичај да каже: ,,Боље да те свиње даве, него Цигани бију''.
 
Podrska Romima u njihovoj borbi za nazavisnost od bugarsko/siptarskog rezima u Skoplju. :super:

da da da kako da ne, gde nadje bugare tamo?

lavovi.jpg


001.jpeg


ace.jpeg


lavovi-2.jpeg
 
Da ali ovo su specijalci u punoj opremi.

Ovo mora da bude neki izuzetno jak razlog da bi se upotrebila ovolika sila.

Роми бране свој леб али да гаџаш полицију са камење од 5 кг то је веч претеризам.Иначе општо у Македонију је осуџен тај поступак македонске власти.Ипак је неко дозволио да та роба уџе на границе.
 

Back
Top