Kad kerovi zavijaju....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
...neko ce u toj kuci umreti...Osecaju NESTO....

A kad neko umre, obicno mu tog momenta stane sat na ruci..

I ugasi se veca ili lampa...

Tako kazu...

Imate li vi neko od ovih paranormalnih iskustava? :eek:

5b8-da-li-.jpg
 
Ja znam da su vrsili eksperiment u nekoj bolnici gde su ljudi umirali previse cesto tako sto su ostavili psa ( koji je kasnije razvio sposobnost da 1 sat pre nego sto ce neko umreti dode kod doticne osobe) takodje na mestu gde je doticni umro zapazili su hladne tacke.Za one koji ne znaju sta su one dacu slikovito objanjenje (svuda u sobi ima npr. 30 stepeni a u sredini ili u uglu ima 10 stepeni).
 
Ima i to,kod moje babe u Milanovcu(vlasko selo) postoji ptica koja predvidja smrt ne znate vi koliko je to stvorenje veliko brrrr uzas zivi.
Jedan lik je ubio tu pticu i bacio u reku,za manje od godinu dana cela porodica mu je poumirala ili izdeformisana tako da ne trebe covek da se zajebava sa takvim stvarima. :S
 
Istina je da su psi sezitivni... Osete da će se nešto dogoditi, i onda zavijaju, upozoravaju... Isto tako i druge životinje upozoravaju... Čovek samo treba da zna gleda, i videće... Pred ratove, kojih je kod nas nažalost često bilo, psi su kao blesavi lajali, miševi su bežali, insekti, ptice nestale... Kako zavijaju psi neposredno pred zemljotres? Obratite pažnju...
 

Back
Top