Youtube vs Winamp

Poruka
7.683
e ovako

provalila sam da gomila ljudi ovde slusa ziku preko jutjuba ( mislim, na osnovu postova na temama 'Sta trenutno slusam" i sl. to se namece kao zakljucak jer lom ljudi ubacuje video klipove sa jutjuba umesto da samo navede ime izvodjaca i pesme)

u cemu je fazon slusati ziku prekojutjuba kad postoji winamp i svi ti programi za pustanje muzike?
lepo slozis listu i slusas sta ti se slusa, a ne da se cimas i na svaka 4 min ukucavas ime nove pesme

kapiram to donekle
i ja preslusam neku pesmu na jutjubu ako je nemam na kompu i nemam d da je nabavim ili nmg da je skinem s neta

ali se plasim da je stari dobri winamp u izumiranju
cak znam i neke likove koji su pobrisali svu ziku sa kompa jer im to ne treba kad je tu famozni jutjub :dash:

ae sad da se bacimo malo u diskusiju o ovom uznemiravajucem pitanju :mrgreen:
 
e ovako

provalila sam da gomila ljudi ovde slusa ziku preko jutjuba ( mislim, na osnovu postova na temama 'Sta trenutno slusam" i sl. to se namece kao zakljucak jer lom ljudi ubacuje video klipove sa jutjuba umesto da samo navede ime izvodjaca i pesme)

u cemu je fazon slusati ziku prekojutjuba kad postoji winamp i svi ti programi za pustanje muzike?
lepo slozis listu i slusas sta ti se slusa, a ne da se cimas i na svaka 4 min ukucavas ime nove pesme

kapiram to donekle
i ja preslusam neku pesmu na jutjubu ako je nemam na kompu i nemam d da je nabavim ili nmg da je skinem s neta

ali se plasim da je stari dobri winamp u izumiranju
cak znam i neke likove koji su pobrisali svu ziku sa kompa jer im to ne treba kad je tu famozni jutjub :dash:

ae sad da se bacimo malo u diskusiju o ovom uznemiravajucem pitanju :mrgreen:
joj....
facepalm1.jpg
 
U mom slucaju odgovor je - lenjost !!! Eto npr. bas ovih dana, slusam samo tri pesme, Johnny Cash - Hurt, U2 - One i The Moody Blues - Nights in white satin, i iako imam diskografije od sva tri izvodjaca na diskovima, mrzi me da iskopiram pesme na hard, nego stalno cukam na youtube-u, i slusam...
 
YouTube je g*vno. Zvuk je ocajnog kvaliteta i dvokanalni. Jedina svrha yt je da se nalozeni klinci sa prostora ExYu prepucavaju ko je pobedio u ratu i cije su pevacice vece qrve.

E pa kad bude nasa plata jedno 5000e mesecno onda ce da muzika bude dobro muzicki i filmski lepo uradjena :worth:

Jedina svrha yt je da se nalozeni klinci sa prostora ExYu prepucavaju ko je pobedio u ratu i cije su pevacice vece qrve

Pa toga ima na sve strane kad god pogledas spotove bilo od bore corbe i baje malog knindze za ostalo da ne pminjem .....
 
znam
al' opet je smaranje



@PrvoMajskinesto


ubuduce zaobilazi teme koje ocenjujues glupim
ineresuje me zasto je situejsn takva pa pitam
nzm sta tu nije jasno

ovo je forum,tema je postavljena da bi se komentarisalo...a to sto ne mozes da prihvatis razlicito misjenje znaci da si razmazena...a i ne preterano bistra...mislim,ako ne mozes da upamtis jedan obican nik...ili je to neka glupi humor za 5 osnovne...
dalje,pitanje je glupo jer ljudi ne mogu da ostave link koji vodi do vinampa,vec jutjub link...slusaju na vinampu,fubaru,medija plejer i slicno...pa hoce da predstave drugima sta slusaju...a posto je jedini nacin jutjub,onda,logicno...malo je bezlicno kada stave pera-nekatamopesma...
znaci...
tema je gej!
 
meni je opet tracenje vremene juriti klipove po jutjubu da bi ih kacio ovde
eto, razmenjujemo misljenje..
i nema potrebe da odmah posezes za uvredama, to samo pokazuje nivo tvoje tolerancije i razumevanja
pf...
i nem' temu da mi vredjas, ona mi k'o dete rodjeno :D
 
Mislim da ipak ljudi i dalje slusaju muziku putem Winamp-a, vrlo mali broj na YouTube-u, ali takvima ochito muzika i ne znaci nista.

tebi je Madona lice muzike u zivotu,ti nemash nikakva prava da govoris da li muzika ikome znaci ista,ti si zavrsila po tom pitanju
a,sto se teme tice,ja winap ne koristim vec dugo,iako ga imam instaliranog
you tube koristim da vidim da li mi se pesma svidja i da li je vredi skidati,i naravno za spotove i koncerte
a,muziku slusam na sjajnim zvucnicima micro linije i na telefonu
 
meni je opet tracenje vremene juriti klipove po jutjubu da bi ih kacio ovde
eto, razmenjujemo misljenje..
i nema potrebe da odmah posezes za uvredama, to samo pokazuje nivo tvoje tolerancije i razumevanja
pf...
i nem' temu da mi vredjas, ona mi k'o dete rodjeno :D
nigde te nisam uvredio...u pravu si,nisam tolerantan,al ovde nisam to primenjivao...
pa ne treje to trazenje lapo sata...traje minut...a posto na pisanje obicnog posta ode 2 minuta,onda je ona varijanta duplo prakticnija...
pa dobro,i rodjena deca mogu biti gejevi... :mrgreen:
 
mozda zato sto im je opterecenje da skidaju muziku i onda da je pustaju u winampu.Kad ti neka pesma padne na pamet u trenutku jednostavnije je da odes na jutjub i pustis je nego da je skidas.

A ova prva stavka.
Pa ja barem stavim link sa jutjuba te neke pesme jer je veca sansa da je neko preslusa kad mu serviram link.To je verrovatnije negodace on da se iscima i stvarno poslusa pesmu.
 
Poslednja izmena:
e ovako

provalila sam da gomila ljudi ovde slusa ziku preko jutjuba ( mislim, na osnovu postova na temama 'Sta trenutno slusam" i sl. to se namece kao zakljucak jer lom ljudi ubacuje video klipove sa jutjuba umesto da samo navede ime izvodjaca i pesme)

u cemu je fazon slusati ziku prekojutjuba kad postoji winamp i svi ti programi za pustanje muzike?
lepo slozis listu i slusas sta ti se slusa, a ne da se cimas i na svaka 4 min ukucavas ime nove pesme

kapiram to donekle
i ja preslusam neku pesmu na jutjubu ako je nemam na kompu i nemam d da je nabavim ili nmg da je skinem s neta

ali se plasim da je stari dobri winamp u izumiranju
cak znam i neke likove koji su pobrisali svu ziku sa kompa jer im to ne treba kad je tu famozni jutjub :dash:

ae sad da se bacimo malo u diskusiju o ovom uznemiravajucem pitanju :mrgreen:

Muziku slusam i preko Winampa i preko YT-a. Preko Winampa slusam pjesme, snimljene u studiju sa albuma, dok na YT gledam live, unplugged, zatim obrade koje rade obicni smrtnici itd.
 
mozda zato sto im je opterecenje da skidaju muziku i onda da je pustaju u winampu.Kad ti neka pesma padne na pamet u trenutku jednostavnije je da odes na jutjub i pustis je nego da je skidas.

A ova prva stavka.
Pa ja barem stavim link sa jutjuba te neke pesme jer je veca sansa da je neko preslusa kad mu serviram link.To je verrovatnije negodace on da se iscima i stvarno poslusa pesmu.

E to da, lakse je naci, jer je meni muka da skidam samo jednu pjesmu, no skidam cio album ili kompilaciju.
 

Back
Top