Radnicki Univerzitet u Pristini ?

kile77

Početnik
Poruka
18
Da li neko ,ko je iz Pristine, zna tacno kako se tacno zvala(i u kojoj ulici se nalazila) ta srednja skola?.koliko se ja secam(tamo sam bio 1994.da dam vanredne ispite uzmem diplomu trgovca),zvala se nekako kao Radnicki Univerzitet ,nisam siguran 100 posto.

Nalazila se preko pruge, preko puta neke bolnice za obolele od grudnih bolesti.

Bila je od drveta, u stilu barake.To je bila kao neka vrsta 'vecernje skole' ,gde su isli i odrasli ljudi na doskolovanje.

To mi mnogo znaci da vidim gde je preseljeno sediste da bih mogao da izvadim duplikat diplome iz njihove maticne knjige. Znam da je vecinom sve preseljeno u Kos Mitrovicu , ali moram skolskoj upravi da kazem tacno ime skole da bi oni znali gde da me upute.

Unapred hvala ako ima nekog ko moze da mi pomogne sa ovim informacijama.
 
Da li neko ,ko je iz Pristine, zna tacno kako se tacno zvala(i u kojoj ulici se nalazila) ta srednja skola?.koliko se ja secam(tamo sam bio 1994.da dam vanredne ispite uzmem diplomu trgovca),zvala se nekako kao Radnicki Univerzitet ,nisam siguran 100 posto.

Nalazila se preko pruge, preko puta neke bolnice za obolele od grudnih bolesti.

Bila je od drveta, u stilu barake.To je bila kao neka vrsta 'vecernje skole' ,gde su isli i odrasli ljudi na doskolovanje.

To mi mnogo znaci da vidim gde je preseljeno sediste da bih mogao da izvadim duplikat diplome iz njihove maticne knjige. Znam da je vecinom sve preseljeno u Kos Mitrovicu , ali moram skolskoj upravi da kazem tacno ime skole da bi oni znali gde da me upute.

Unapred hvala ako ima nekog ko moze da mi pomogne sa ovim informacijama.

Mislim da se zvala Zagrebacka ulica nekada, pa je promenjena u Kninsku...toliko znam...
 
To je bila ulica u kojoj se nekad nalazio Vrhovni sud Kosova. Zgrada (baraka) je bila odmah do suda.
Gledano geografski, nekih 400 metara od hotela "Grand". Ulica paralelna sa bulevarom "Majke Tereze", s njene "donje",
leve strane, gledajuci d Granda .
Idi bulevarom M.T. ,dodji do nekadasnje "Dalmatinske" (gde je nekad bio bioskop "Vllaznimi") i spusti se pravo njome do prve "velike" poprecne ulice, pa njome desno jedno 100-150 metara. Mogao bi i da priupitas nekoga, nije opasno po zivot.
Pitaj na engleskom, ako ti je neprijatno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top