Radnicki Univerzitet u Pristini ?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Radnicki Univerzitet u Pristini ?

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Radnicki Univerzitet u Pristini ?

Da li neko ,ko je iz Pristine, zna tacno kako se tacno zvala(i u kojoj ulici se nalazila) ta srednja skola?.koliko se ja secam(tamo sam bio 1994.da dam vanredne ispite uzmem diplomu trgovca),zvala se nekako kao Radnicki Univerzitet ,nisam siguran 100 posto.

Nalazila se preko pruge, preko puta neke bolnice za obolele od grudnih bolesti.

Bila je od drveta, u stilu barake.To je bila kao neka vrsta 'vecernje skole' ,gde su isli i odrasli ljudi na doskolovanje.

To mi mnogo znaci da vidim gde je preseljeno sediste da bih mogao da izvadim duplikat diplome iz njihove maticne knjige. Znam da je vecinom sve preseljeno u Kos Mitrovicu , ali moram skolskoj upravi da kazem tacno ime skole da bi oni znali gde da me upute.

Unapred hvala ako ima nekog ko moze da mi pomogne sa ovim informacijama.

Aktivan član *iskander (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Pol
    muški
    Tamo gde me neprijatelji mogu dotaci samo za jednu stvar...
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Radnicki Univerzitet u Pristini ?

Citat Original postavio kile77 Pogledaj poruku
    Da li neko ,ko je iz Pristine, zna tacno kako se tacno zvala(i u kojoj ulici se nalazila) ta srednja skola?.koliko se ja secam(tamo sam bio 1994.da dam vanredne ispite uzmem diplomu trgovca),zvala se nekako kao Radnicki Univerzitet ,nisam siguran 100 posto.

Nalazila se preko pruge, preko puta neke bolnice za obolele od grudnih bolesti.

Bila je od drveta, u stilu barake.To je bila kao neka vrsta 'vecernje skole' ,gde su isli i odrasli ljudi na doskolovanje.

To mi mnogo znaci da vidim gde je preseljeno sediste da bih mogao da izvadim duplikat diplome iz njihove maticne knjige. Znam da je vecinom sve preseljeno u Kos Mitrovicu , ali moram skolskoj upravi da kazem tacno ime skole da bi oni znali gde da me upute.

Unapred hvala ako ima nekog ko moze da mi pomogne sa ovim informacijama.
    Mislim da se zvala Zagrebacka ulica nekada, pa je promenjena u Kninsku...toliko znam...

Primećen član prdim glasno (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

To je bila ulica u kojoj se nekad nalazio Vrhovni sud Kosova. Zgrada (baraka) je bila odmah do suda.
    Gledano geografski, nekih 400 metara od hotela "Grand". Ulica paralelna sa bulevarom "Majke Tereze", s njene "donje",
    leve strane, gledajuci d Granda .
    Idi bulevarom M.T. ,dodji do nekadasnje "Dalmatinske" (gde je nekad bio bioskop "Vllaznimi") i spusti se pravo njome do prve "velike" poprecne ulice, pa njome desno jedno 100-150 metara. Mogao bi i da priupitas nekoga, nije opasno po zivot.
    Pitaj na engleskom, ako ti je neprijatno.
    Poslednji put ažurirao/la prdim glasno : 29.04.2010. u 10:05

Nov član
    Učlanjen
    16.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Malo zastarela tema,ali pitanje i dalje stoji.
    Kako doci do kopije diplome? Nazvati? Koga? Salju li diplome pouzecem?

Slične teme

1. Fudbalski klub Radnički
    Autor bulja u forumu Srbija
    Odgovora: 321
    Poslednja poruka: 21.10.2012., 23:03
  2. FK Sumadija Radnicki
    Autor Neozbiljni pesimista u forumu Srbija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.09.2009., 11:51
  3. HUMMEL-LASTA,RADNICKI BAMBI
    Autor Tijana_Hndbll u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 1