Ostanite pa makar iz inata... inat nas je odrzao kroz sve ove godine i kroz vekove!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не треба ми инат,пишем због себе а не због тога што се некоме свиђа или не.:per:


Uvek si mi bio omiljeni ...ma najomiljeniji forumas i tvoje postove sam citala i u najvecoj zurbi , tj nika pod kojim si pisao.:)

Nikada ranije nisi upotrebljavao smajlije , ostrije i konkretnije si pisao , a duhovitost i ostrina su krasili tvoje postove...sta se sada desava u poslednje vreme , skroz drugaciji stil , ostrina nestala i ne prepoznajem TE:think::(
 
Ukolio svi mi odemo , utihnemo , sami ce ovi sebe oterati tj. gazda ce ih sutnuti jer ko da klikce naprazno kada nista smisleno, duhovito i pametno ne bude imao da procita ...mozda razmisliti i o tome :think:

:bye: Profit je ipak na prvom mestu .
Па то свакако.Онда ће наћи неке којима ће издати бефел да буду мало финији док се овчице не нахватају и тако укруг.Бизнис је бизнис.
 
Da su nasi preci tako lako popustali mi bi smo danas pisali nekim drugim pismom, govorili neciji tudji jezik, zvali se nekim drugim imenom... a vlast ko vlast ni jedna nije vecna!


Ima istine u ovome sto pises ali i sada se ovde pise nekim drugim jezikom i kaznjavaju nas ljudi sa drugacijim imenima , tako da ....:roll::confused:
 
Uvek si mi bio omiljeni ...ma najomiljeniji forumas i tvoje postove sam citala i u najvecoj zurbi , tj nika pod kojim si pisao.:)

Nikada ranije nisi upotrebljavao smajlije , ostrije i konkretnije si pisao , a duhovitost i ostrina su krasili tvoje postove...sta se sada desava u poslednje vreme , skroz drugaciji stil , ostrina nestala i ne prepoznajem TE:think::(
Па видиш да су направили читаву базу забрањених речи.Бесмислено је да пишем оштро кад свако може да тумачи оно што пишем како хоће и шаље ми казне ето тако.Додуше,ова екипа то не ради,то су ми радили Милунка и Махим,бардови форумске интелигенције.
 
Не треба ми инат,пишем због себе а не због тога што се некоме свиђа или не.:per:

Pa dobro, zato ja i napisah... pa makar i iz inata... kada mi nestanu svi drugi razlozi ostace mi inat!

Ima i ona narodna.... od inata nema goreg zanata... ali mislim da ipak ima, gore je biti snishodljiv, ponizan, ulizica i jos mnogo toga sto bi se moglo pripisati danasnjoj vlasti !

Takve ne ceni niko pa cak ni njihovi gospodari samo se sprdaju sa njima i jos vise ih ponizavaju!
 
Па видиш да су направили читаву базу забрањених речи.Бесмислено је да пишем оштро кад свако може да тумачи оно што пишем како хоће и шаље ми казне ето тако.Додуше,ова екипа то не ради,то су ми радили Милунка и Махим,бардови форумске интелигенције.


:eek::eek::eek:

Bio jednom jedan Misoni na brdovitom Balkanu...ostace nam u sjajnoj uspomeni i ako cita ovo veliki pozdrav :(
 
Ukolio svi mi odemo , utihnemo , sami ce ovi sebe oterati tj. gazda ce ih sutnuti jer ko da klikce naprazno kada nista smisleno, duhovito i pametno ne bude imao da procita ...mozda razmisliti i o tome :think:

:bye: Profit je ipak na prvom mestu .

Nece ih sutnuti, bas ga briga... doci ce neki novi klinci koji ce se hvatati u kostac sa njima i upadati u zamke njihovog iskustva... trebace neko ko dobro poznaje situaciju da stane uz njih... mladost i iskustvo mogu cuda da naprave ako se pametno udruze!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top