Koliko puta ste ...

Poruka
17.135
Zanima me koliko su procentualno zene na prvom sastanku bile smuvane ili su smuvale muske ? :lol: Zanima me statistika za veceras :hahaha:

Rezulate pisite u obliku 80% ( znaci njih 80 su bili vasi momci na prvom sastanku a 20 nisu) ili 8/2=4/1 (na cetri smuvana naisao je jedan nesmuvan :hahaha: )

Kako god ... Izvolte ... raspalite
10.gif


Tema nije pozeljna za muskarce ali kao da ja mogu da im zabranim :roll:
 
Zanima me koliko su procentualno zene na prvom sastanku bile smuvane ili su smuvale muske ? :lol: Zanima me statistika za veceras :hahaha:

Rezulate pisite u obliku 80% ( znaci njih 80 su bili vasi momci na prvom sastanku a 20 nisu) ili 8/2=4/1 (na cetri smuvana naisao je jedan nesmuvan :hahaha: )

Kako god ... Izvolte ... raspalite
10.gif


Tema nije pozeljna za muskarce ali kao da ja mogu da im zabranim :roll:

man se statistike. smuvaces je, ne se sekiras:super:
 
hebala te tekma :lol:

рибе воле фудбал а статистика каже да њих 78% пожели да орално задовољи свог партнера после спортске приредбе(извор: Мај Лав Стори) .:D

Зато Стиви....знаш шта ти је чинити,или и даље не знаш ? :D
 
Zanima me koliko su procentualno zene na prvom sastanku bile smuvane ili su smuvale muske ? :lol: Zanima me statistika za veceras :hahaha:

Rezulate pisite u obliku 80% ( znaci njih 80 su bili vasi momci na prvom sastanku a 20 nisu) ili 8/2=4/1 (na cetri smuvana naisao je jedan nesmuvan :hahaha: )

Kako god ... Izvolte ... raspalite
10.gif


Tema nije pozeljna za muskarce ali kao da ja mogu da im zabranim :roll:
pa... ono... samim tim sto smo se odlucili na dejt znaci da smo oboje polukuvani (:mrgreen:) stvari idu prirodnim tokom nakon toga
 
ta koja izlazi sa tobom izlazi jer joj se vec svidjas, u suprotnom ne bi ni izasla. a dalje je na tebi. :lol:
:heart:
slazem se. dobra prica, carobna atmosfera, bla bla, i onda jedan spontani nezni nenapadni ovlasni poljubac. pa sta bude:lol:
:cmok:
i za levu sisu, pa sta bude :cool:
:hahaha:

batina :sad2:
nego stivi, daj joj flasu vodke :)
:lol:
posle toga moze i prstenac, bez problema.
:lol:
 

Back
Top