Najprilagodljiviji znak?!

Margott

Ističe se
Poruka
2.121
...koji znak po vama najlakshe opstaje u svim uslovima... po mom iskustvu su to ovnovi, kao korov... gde god da ih bacish, opstaju... poseduju veliku sposobnost regeneracije... ali mana im je shto su, pored svega ovoga, usled i najmanjeg nezadovoljstva, skloni destrukciji i autodestrukciji..
 
Slazem se sa tobom, majka mi je ovan, ono je neverovatno kakav je zivot imala i kroz sta sve je prosla i dalje stoji uspravno. Pravi je borac koji ne prihvata poraz u zivotu i ide dalje. Sto se autodestrukcije tice, i to je totalno tacno. Hm, javi mi se na private, bas oko te autodestrukcije bih porazgovarala sa tobom.
 
Zanimljivo pitanje:)...pa ja sam uvek nekako smatrala blizance najprilagodljivijima- ono, nista i posebno ne dotice pa ne moze ni da im zasmeta, svako drustvo i mesto im odgovara, itd. Ali sto se ovnova tice, istina je da imaju neverovatnu snagu da pocnu sve ponovo, i neverovatne zalihe optimizma. I strelcevi su veciti optimisti... po obicaju ne mogu da se odlucim.
Ipak mi se cini da su to blizanci.
 
Imam osjecaj da ste skrenuli s teme...
Prilagodljivost bar po meni ne moze da se poistovjeti sa izdrzljivoscu...
Jarce nikad ne bih ubrajala u najprilagodljivije...
Cak naprotiv, oni su svoji i ljudi se obicno njima prilagodjavaju.
Prije bih tu svrstala blizance koji su obicno blage naravi i zbog te osobine su prilagodljivi. Ovnovi na neki svoj nacin tjeraju svoj fazon, dok su u nekom drugom pogledu prilagodljivi...
Sve je to relativno.
 

Back
Top