msn

ttihi

Početnik
Poruka
13
nov sam u ovome pa bih zamolio za malu pomoc.imam skype,ali treba mi i msn a ne znam kako i odakle da ga instaliram.ako neko ima adresu sa koje da ga najjednostavnije skinem.hvala unapred.
 
neuzimaj MSN ako vec koristis SKYPE, zaznaces uskoro zasto. To sto vecina koristi MSN je verovatno posledica sto ne funkcionisu ako nemaju nikakav problem u zivotu a sigurno ces imati problema sa MSN-om o tome mozes procitati druge postove na ovom i drugim forumima
 
uzmi slobodno msn. Koristim ga skoro deceniju i retko kad sam imao problem s njim. Poslednjih 2-3 godine, sa novim verzijama msn-a, nemam nijedan problem sa njim.

topla preporuka za chat. A za pozive skype.
 
uzmi slobodno msn. Koristim ga skoro deceniju i retko kad sam imao problem s njim. Poslednjih 2-3 godine, sa novim verzijama msn-a, nemam nijedan problem sa njim.

topla preporuka za chat. A za pozive skype.

Slažem se MSN koristim već godinama i nikada nisam imao problema sa njim. Ali MSN treba znati i koristiti.Mnogi problemi dolaze i usljed neznanja....
 
kad smo vec kod tog neznanja... kad koristim kameru dok sam na msn-u, ne vidim sebe, ali me sa druge strane vide. u prozoru gde bi trebalo da se vidim nacrtana je kamera i preko nje veliko crveno X. nekada se desi da mogu da se vidim, medjutim, tada ne cujem sagovornika. sta bi moglo biti?
 
Pa moze svasta nesto da bude, da se reinstaliraju drajeveri za kameru, reinstalacija msn-a, a mozda sama kamera ima problem sa msn-om.
 
da li je moguce da problem proistice od cinjenice da se na msn logujem sa adresom sa yu domenom? mozda lupam, ali msn mi totalno drugacije izgleda kada se logujem sa hotmail nalogom...
 
Hmmmm... Moguce je, nikad nisam koristio neki drugi nalog na msn-u, osim Hotmail-a. Ako ti bolje radi na Hotmail nalogu, ti koristi njega.
 

Back
Top