...personifikacija, zashto...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo jedna lagana temica za sitne sate da ne ubijamo mozak, shta me zanima...:rumenk:
...zanima me zashto sve ili pak skoro sve pripadnice personifikuju ***** / qrchitj, mislim chemu to...?:rumenko:
...pa chesta pojava je i da prichaju shnjime, jez da im on pruzza prilichno zadovoljstvo i razumem, ali ponekad i prstitj zna da iznenadi svojom veshtinom, a niti jedna mi nije mazila prstitj i "shaputala mu na uvce"i davala mu lepushkasta imena tipa milinko, serafim, zdenko i sl...:rumenko:
..a koji fenomen...:(
...u namanju ruku nije fer prema ostatku tela...:(
 
...evo jedna lagana temica za sitne sate da ne ubijamo mozak, shta me zanima...:rumenk:
...zanima me zashto sve ili pak skoro sve pripadnice personifikuju ***** / qrchitj, mislim chemu to...?:rumenko:
...pa chesta pojava je i da prichaju shnjime, jez da im on pruzza prilichno zadovoljstvo i razumem, ali ponekad i prstitj zna da iznenadi svojom veshtinom, a niti jedna mi nije mazila prstitj i "shaputala mu na uvce"i davala mu lepushkasta imena tipa milinko, serafim, zdenko i sl...:rumenko:
..a koji fenomen...:(
...u namanju ruku nije fer prema ostatku tela...:(
nemam pojma, ta personifikacija je cudna navika... nego bar je u pitanju organ sa jos uvijek zivim celijama, dio zivog tijela
ali kada za mrtvaka kazu - laka mu zemlja? :dontunderstand:
 
...pa zdenko, lepo ime, nash kako kazze ***** "za kog su tako dubok zdenac kopali"i sl...:rumenko:

ma, ja imam krive asocijacije...definitvno
kad kazes...zdenko....sta tju, bitje sam...perverzna...:rumenko:

1_zdenkatartuf_1646895277.jpg
 

Back
Top