Vulkanski oblak noćas na nebu nad Srbijom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
U Srbiju večeras stiže ogromni oblak pepela iz islandskog vulkana Ejafjalajokul, koji već treći dan izaziva haos u vazdušnom saobraćaju širom Evrope, prognoziraju meteorolozi. Lekari upozoravaju da, pored ometanja vazdušnog saobraćaja, vulkanski pepeo može imati posledice i po zdravlje ljudi, posebno plućnih bolesnika i osoba sklonih alergijama.


http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/185458/Vulkanski-oblak-nocas-na-nebu-nad-Srbijom

epidemija............gde je sad veciti ministar zdravlja da organizuje hitnu vakacinaciju:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Prečešljao sam danas gomilu sajtova na internetu, i svuda sam mogao da vidim izjave da vulkanski pepeo nije nikava opasnost po ljudsko zdravlje, pre svega zbog toga što se kreće na visini 6-12 kilometara! Ovo me podseča na ono pomračenje sunca kada je ceo svet izašao da gleda, a samo su nama sa javnog servisa servirali savete da navučemo roletne i ni po koju cemu ne gledamo pomračenja, jer će radijacija biti "strahovita2 i posledice po zdravlje ogromne. Tako i sada, ceo svet je miran i ne brine oko zdravstvenih posledica ove erupcije, ali smo zato mi u Srbiji i ovoga puta izuzetak
 
И онда мени замерају што постављам бесмислене теме. Немој да се љутиш дечко из Светозарева, али осим проблема за авиосаобраћај не видим никакав утицај те вулканске ерупције.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top