DZABA.COM

DabaMAN

Aktivan član
Poruka
1.963
Pa sta to bi sa njim, evo nece ni jedna stranica na dzabi(ukljucujuci i moju) da se otvori. Kaze nema remote servera. Ni njihov glavni sajt se ne otvara. Pa da nije....... mozda....propao?!!!
 
Agent Orange:
Htedoh da ti kazem, josh kada si postavio topic da meni, eto, tvoj link radi...;)
Sta?! :shock: otvorio si smajliji.dzaba.com ?
To negde oko pola 8, jeli? :?
Cudno, izgleda da se server ugasio negde jutros, jer od tada nisam mogao da otvorim stranicu. Zatim sam video da nijedan sajt na dzabi se nemoze otvoriti.
Izgleda da je istina - Dzaba.com se ugasio. Nema ga vise... :( :( :(
A sta bi sa mojim sajtom? Ode u k****. Gde cu sada da ga postavim, majku mu. :?
 
Yebeš dzabu! Kade sam ja pre tri godine kod njih otvorio nalog, iskakale su čak tri popup stranice. :x Kome to treba, kad postoje sajtovi bez banera, popupova ili bilo kakvih reklama?
 
da... ja sam na geocities.com ... cooliram :) ne razmisljam da li ce mi ukinuti site ili šta... Jel zna neko šta se zapravo desilo sa dzaba.com ?!
 
Sad sam pokushao da uploadujem screenshot na imagehack ili kako se god zove, ali nisam uspeo..Nesto nece, blokira se.
Elem, sad je 23`38, ja ipak mogu da vidim tvoj site.
Cash mi je prazan tako da...
Daj neki link da mogu da uploadujem sliku da vidish...
 
Ali gde da ja sad postavim svoju stranicu, kada imam u njoj oko 1500 fajlova, jos pri tome da podrzava direktan link za slike.... :roll: , zatim FTP ili site copier. Jedino 20fr, koji lici dzabi ko jaje jajetu. Mada moze i on sutra biti ukinut. :?

Geocities je covece jedini dobar free hosting. 15 MB bez reklama i uzivas. Bez ikakvih briga oce li ti sajt docekati svetlost narednog dana... :roll:
 
Nerazumem kako ti mozes da ga otvoris a ja ne. Evo ispraznio sam cashe, pa svejedno nece... Sta koristis, Operu? Ja nju ali ni IE nece, pa zato sigurno nije do browsera.
 
Joliko platish za backup? :)
Nisu nestali.Ako ja mogu da ih vidim, znaci da su tu..
Uostalom, ZASTO NEMASH JBENI BACK UP??????
38.gif


Vidish smajlija?
Pogledaj mu adresu...:)
 
Imam isti sajt na smajliji.topcities.com, nije problem iskopirat sajt, samo ako to host podrzava.
Nevidim smajlija, samo pravougaonik sa "image" natpisom, ti ga stvarno vidis?!
 
Primetite samo da su povecali baner, a sto je jos zanimljivije on je prva stvar koja se ucitava na stranici (velik je sada oko 40kb). Znaci nista na stranici se nece pokazati skroz dok se ne ocita 40kilobajtni baner!
A ja se nadao da ce recimo ukinuti taj prokleti baner, ne, ne, to nije baner, to je prava banercina! Mozda sada iskace i 15 pop-up strana umesto 3, ko zna...
 

Back
Top