Sutra vece

Bolje da si pitao shta da ne radish....do sad bi imao 4000 strana ispisanih...jer svi znaju samo da prigovaraju i sve im smeta...

shta ja znam shta da radish :mrgreen:

ako si normalan tako se i ponashaj,ako nisi,glumi da jesi bar prvi drugi sastanak....:mrgreen:
:rotf:
A od tebe se očekuje, 22 cm forumaškog proseka ,sutra :)
to imam :neutral:
Napucaće Steva ponovo trijes strana, ko prošli put kad je javno muvao onu NN forumašicu, i to zahvaljujući našoj "neozbiljnosti"... :D
:hahaha:

nece sad kad mi je forumaska ljubav neuzvracena ne znam da li sam ponovo u stanju da zavolim neku forumasicu :roll:
Baci ga u nesvijest prije nego sto se nadjes s njom , probaj da ti gace nisu poderane , namirisi se :)
nema potrebe za vredjanjem :roll:
Ne znam sta je tema, al znam ko je cura i lepo sam ti sto puta rekla da se ne sepuris i ne pokazujes me okolo kao neki trofej.

:hahaha:

nisam znao da sa tobom izlazim :rotf:
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje: znas znas nego nema muskost da kazes :mrgreen:

srce si mi slomio :sad2::sad2::sad2:
zastoooo :rida:
that was all you had to tell
10.gif


Jos uvek sam napaljen :per:
Konkretan odgovor:
Samo dodji da me potrazis, poljubices vrata. :|

nacice se nova vrata, ne sumnjam :manikir:
 
a cim nas pitas mora da si zestok dasa :zcepanje:
sad cu ti dam instrukcije
cim je vidis odma je zagrli i uvati za dupe...ako ti to prodje odlicno umocices ga, ako ti zavali samrcinu pitaj je dal se pali na sm ...ako ti opet zavali samarcinu definitivno joj je to fetis :cool:

:zcepanje:
 
a cim nas pitas mora da si zestok dasa :zcepanje:
sad cu ti dam instrukcije
cim je vidis odma je zagrli i uvati za dupe...ako ti to prodje odlicno umocices ga, ako ti zavali samrcinu pitaj je dal se pali na sm ...ako ti opet zavali samarcinu definitivno joj je to fetis :cool:

:zcepanje:

koj deo nisi razumela u temi spamerko jedna :p

Treba da budes mrtva ozbiljna ajde ajde sta je ona muskarcina jay jay radiJo na prvom sastanku zar je bio ovako sirov kao sto kazes i odma' ga umocio :eek:

:rotf:
 

Back
Top