Gmail pozivnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelju, matična mail adresa od ISP-a se ostavlja SAMO registrovanim firmama i razumnim ljudima. I tu opet treba biti pažljiv. Svoju adresu sam ostavio firmama koje se bave računarima i nikad nije bilo SPAM-a. Inače opšte je poznato da postoji "crno" tržište mail adresa gde su adrese firmi na ceni (i do 100 dolara). Naravno, firma treba da je "ehkluzivnija" od neke domaće. Ne odgovara sa nikad na zalutali SPAM pa čak ni kao "odjava" jer se potvrđuje adresa kao ni da se klikće na hyperlink-ove u istim (pošta se obavezno mora čitati off-line sa outlook-om, dok ss drugim mail clientima može).

Objasni KAKO TO yahoo i hotmail NE ISPORUČUJU gmailu e-poštu? Imaju oni zbog istog i više nego dovoljno prostora i uvek treba pročitati njihove korisničke ugovore - skladištenje pisama u podzemne komplekse, adresa od koje se odustane je samo zamrznuta, pa onda cookies-i... Razumem ja da je to zbog "lične zaštite", ali ja se dopisujem sa ljudima preko ISP mail adrese i nisam imao problema. Ne vidim dakle razlog da neko tamo otvara web mail adresu? Sem ako nema neki "viši" razlog...

POENTA: Zbog sigurnosti mail adrese (zbog eventualnog SPAMa koji čini 3/4 ukupne e-pošte)sačekati da Google završi test fazu i onda doneti odluku.


a sad ti spokoj od sveg srca želim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top