Da li su potrebni setaci pasa u Beogradu?

Blake Griffin

Zainteresovan član
Poruka
137
Znam da po svetu setaci pasa postoje kao zanimanje. Tj. rade za agenciju koja im dodeljuje klijente.
Kakva je situacija u Beogradu? Ima li ljudi kojima je potrebno da im se proseta pas, za naknadu naravno. I gde da ih nadjem?:p
Pitam jer je to nesto sto bih radio par sati dvevno dok ne nadjem posao (a posla nema )
 
Znam da po svetu setaci pasa postoje kao zanimanje. Tj. rade za agenciju koja im dodeljuje klijente.
Kakva je situacija u Beogradu? Ima li ljudi kojima je potrebno da im se proseta pas, za naknadu naravno. I gde da ih nadjem?:p
Pitam jer je to nesto sto bih radio par sati dvevno dok ne nadjem posao (a posla nema )

pa das oglas pa vidis ako ti se neko javi.

Sigurno da bi bilo zainteresovanih, mnogo ljudi radi i nem vremena za ljubimca.

e sad pitanje je jesi li ti za tako nesto?

Jesi li imao psa nekad?

jednog ili dva?

i nisu svi psi isto vaspitani.

Ja imam dve zenke labradora i dok je mladja mala maca u setnji, straija zenka je kao teretni voz, ako nemas jake ruke nema sanse da je zadrzis u setnji.

Razmisli o svemu ima i laksih nacina da se zaradi :lol:
 
Imaju 2 agencije u gradu, za koje ja znam. Usluga je duplo skuplja u agenciji, nego kad je ja naplatim. Radim sat vremena, i vise, u zavisnosti koliko vlasnik zeli da se pas proseta. Meni je to divan posao, volim setnju, volim pse :) , sto je najvaznije stalno u prirodi, naravno ako lokacija dozvoljava. Da li ima potrebe u nasem gradu za ovakvom vrstom usluge? Hmm..., mislim da smo prosecno siromasan narod, i svaki doatni trosak je luksuz. Naravno da postoji i klijentela koja odudara od pomenutog proseka, ali treba doci do nje. Oglasi se i cekaj, videces i sam da li ce ti ici posao ili ne.
 
Ima posla..moj drugar je radio dok je studirao u Beogradu..Novopečeni bogataši su mu tražili uvid u ocene na fakultetu,jer ne žele da im neko loš i neobrazovan šeta ljubimce po parku..Svega ima,ali najbolje je daš oglas besplatan po 20 bgd oglasa i za 1-2 meseca imaceć i previše klijenata, a možda kao i moj drugar otvoriš agenciju i ostvaruje veliku paru!!!:zcepanje:
 

Back
Top