Toma ginekolog

contradiction

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
244
Rat u Aranđelovcu do poslednjeg plakata pred lokalne izbore
Toma za glasove nudi ginekološke preglede
Četvrtak - 15.04.2010 Izvor : www.alo.rs

Predizborna obećanja u Aranđelovcu su 11 dana pred lokalne izbore za rubriku „verovali ili ne“. U trci za svaki glas, od skoro 40.000 potencijalnih, političke stranke, pored standardnih obećanja za nova radna mesta, puteve, pijaću vodu... biračima nude i krave, ovce, besplatne ginekološke i oftalmološke preglede, a skoro da ne prođe dan da neko od ministara ne poseti nekada zaboravljeni Aranđelovac.

- Organizovali smo besplatne preglede kod interniste i ginekologa za sve žene u gradu i na selu. Takođe smo organizovali oftalmološke preglede i svako kome se utvrdi dioptrija dobiće besplatno naočare, odnosno i stakla i okvir - kaže Petar Bogićević, nosilac odborničke liste SNS-a i kandidat za predsednika opštine,


Znači za sada Toma za žene vrši ginekološkie preglede, a ako pobedi za muškarce one rektoskopiske !
 
Rat u Aranđelovcu do poslednjeg plakata pred lokalne izbore
Toma za glasove nudi ginekološke preglede
Četvrtak - 15.04.2010 Izvor : www.alo.rs

Predizborna obećanja u Aranđelovcu su 11 dana pred lokalne izbore za rubriku „verovali ili ne“. U trci za svaki glas, od skoro 40.000 potencijalnih, političke stranke, pored standardnih obećanja za nova radna mesta, puteve, pijaću vodu... biračima nude i krave, ovce, besplatne ginekološke i oftalmološke preglede, a skoro da ne prođe dan da neko od ministara ne poseti nekada zaboravljeni Aranđelovac.

- Organizovali smo besplatne preglede kod interniste i ginekologa za sve žene u gradu i na selu. Takođe smo organizovali oftalmološke preglede i svako kome se utvrdi dioptrija dobiće besplatno naočare, odnosno i stakla i okvir - kaže Petar Bogićević, nosilac odborničke liste SNS-a i kandidat za predsednika opštine,
-----------------------------------------

:rotf: a ono što se kači za uvo,nema ! :lol:

Kad su Djilas i Ljaljić mogli da budu kuvari pred voždovačke izbore, što ne bi Toma mogao da bude ginekolog u Arandjelovcu...:lol:
 
Koji moj?? Decko pa mene zabole i za tog Tomu i za tog tvog Musavog - verovatno mu je to neki nadimak koji si mu dao dok te delje.

Sto se mene tice i vegetarijanac i musavi mogu na robiju a tamo mozes i ti sa njima cisto da im dizes moral da ne klonu duhom.


...pa sad...ne znam koga delje...tebe ili mene...Moji su na Vlasti...znachi, verovatno tebe...jer mu dajesh zato shto mu verujesh da cce te Pobediti...:hahaha:
 
...90-te nisu bile daleko...kako bi bilo dobro da se zhene koje se odluche na Grobarev besplatan pregled sete tih 90-tih...ovu Tominu akciju treba nazvati " All inclusive Sprovod od ploda do groba"..zhalosno...:dash:

Zalosno je da se osudi akicja gde zene mogu da provere svoje zdravlje.
Kad B92 kupi mamograf, kad autobus s tim mamografom krstari SRbijom, niko normalan (makar koliko ne voleo B92) nece reci da je to zalosno, nego za svaku pohvalu.

Ali, kad mrzis onda mrzis, a na mrzanu kuca ostaje:cool:
 
Poslednja izmena:

Back
Top