umro Rasim Delić

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
mislim da bi moglo proć kroz pdf. politiku
http://www.index.hr/vijesti/clanak/umro-rasim-delic/486400.aspx
JUTROS je u svom stanu u Sarajevu umro Rasim Delić, general Armije Republike Bosne i Hercegovine i drugi načelnik Generalštaba Armije Republike BiH, javljaju BiH mediji.

Delić je osuđen na tri godine zatvora u Haagu zbog "okrutnog postupanja i običaja ratovanja" u selu Livade i logoru Kamenica u srpnju i kolovozu 1995. godine. Do 1992. godine bio je u JNA kao potpukovnik, a od 1993, pa do kraja rata u BiH bio je komandant Armije RBiH. U mirovinu je otišao u rujnu 2000.
 
2iw0sk4.gif
 
niko ne smatra da treba da budete u zalosti, radujte se vi koliko hocete, ali ce se brisati neprimereni komentari u vezi bilo cije smrti

Другарице учитељице, није да се шлихтам али имате моју пуну подршку!

Искрено не разумем како неко може да се радује нечијој смрти! Равнодушност ОК, али радост због нечије смрти:dontunderstand:!
 
Другарице учитељице, није да се шлихтам али имате моју пуну подршку!

Искрено не разумем како неко може да се радује нечијој смрти! Равнодушност ОК, али радост због нечије смрти:dontunderstand:!

Sto nekog boli Q sta ti razumes a sta ne razumes, idi citaj 1000 Zasto 1000 Zato, mozda tamo nadjes. :cool:
 
Другарице учитељице, није да се шлихтам али имате моју пуну подршку!

Искрено не разумем како неко може да се радује нечијој смрти! Равнодушност ОК, али радост због нечије смрти:dontunderstand:!

Тако нешто никада нисам чуо да се догађа у историји Срба - али данас је све накарадно и обрнуто наопако. ОБИЧАЈ РАДОВАЊА НЕЧИЈОЈ СМРТИ, ПУШТАЊА БАЛОНА И ПОСКАКИВАЊА УВЕО ЈЕ УДУВАНИ ЛДП КАДА ЈЕ ХАГ УБИО С.МИЛОШЕВИЋА. То је било више него морбидно и одвратно гледати и веома је повредило сваког иоле нормалног човека. Е, сада - ово што људи овако овде реагују то је само оно у фазону "МИЛО ЗА ДРАГО"...:cool:... и сигуран сам да ће тако бити и убудуће.
 
Тако нешто никада нисам чуо да се догађа у историји Срба - али данас је све накарадно и обрнуто наопако. ОБИЧАЈ РАДОВАЊА НЕЧИЈОЈ СМРТИ, ПУШТАЊА БАЛОНА И ПОСКАКИВАЊА УВЕО ЈЕ УДУВАНИ ЛДП КАДА ЈЕ ХАГ УБИО С.МИЛОШЕВИЋА. То је било више него морбидно и одвратно гледати и веома је повредило сваког иоле нормалног човека. Е, сада - ово што људи овако овде реагују то је само оно у фазону "МИЛО ЗА ДРАГО"...:cool:... и сигуран сам да ће тако бити и убудуће.

Свако ко ради овако нешто, не мора да глуми лудило, иде у цркву, слави славу - лицемерно је!
 

Back
Top