Breaking Bad (2008)

ja sam nedavno poceo da gledam...ne pamtim da me jedna serija tako zainteresovala jos od lost-a...serija u kojoj prosto nema greske,carnston razvaljuje sa glumom,ali ni ostali nijesu ni malo losiji...
prva sezona-mislio sam da ne moze bolje,onda sam poceo i zavrsio drugu s.i pomislio :eek: ,sto je ovo!? :worth: jos bolje!nema preko ovoga!a onda sam poceo trecu s.i ono... :worth::worth::worth::worth: kvalitet iz ep.u ep.rapidno raste,nevjerovatna serija,i stvarno obavezno gradivo za sve tv show manijake...
s1 - 7ep
s2-13ep
s3- u nedjelju 5-ta ep.
na warezu imate gomilu single linkova na raznim fajl-serverima,jako brzo bi je skinuli ali jos brze odgledali...dao sam kolegi da odgleda,poslije par odgledanih ep.odma' mi je poslao sms sljedece sadrzine:
a sto je ovooooo!?a fala ti!!!dovijeka cu ti bit duzan!
 
meni odavno na listi cekanja Breaking Bad i Sons of Anarchy, ali nikako da krenem...

To su definitivno 2 najkvalitetnije aktuelne drame (dobro, ima ih još par, ali ove su sigurno pri vrhu), tako da preporučujem.:)
Za Sons of Anarchy treba imati malo strpljenja u početku (barem je meni trebalo), ali se kasnije sve to isplati. A na Breaking Bad sam se navukla još od prve epizode.
 
To su definitivno 2 najkvalitetnije aktuelne drame (dobro, ima ih još par, ali ove su sigurno pri vrhu), tako da preporučujem.:)
Za Sons of Anarchy treba imati malo strpljenja u početku (barem je meni trebalo), ali se kasnije sve to isplati. A na Breaking Bad sam se navukla još od prve epizode.
hvala, ovo sam hteo da cujem :)
krenucu uskoro, verovatno sa Sons of Anarchy, pisem utiske...
 
Ja ne kapiram čemu toliki HYPE za ovu seriju... Pogledao sam na TV-u ukupno oko tri epizode (pošto sam gledao u prekidima - nikada mi nije držala pažnju duže od pet minuta)... Ne sviđa mi se izvođenje same serije... Prosto me ništa ne privlači da gledam...
Mada ću, nadam se, u decembru sesti i pogledati sve od početka do kraja...
 

Back
Top