Какве су ***** на Јамајци? А вутра?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Какве су ***** на Јамајци? А вутра?

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Podrazumevano Какве су ***** на Јамајци? А вутра?

http://www.e-novine.com/kolumna/petar-lukovic/36566-Kakve-pike-Jamajci-vutra.html

Да нисам наишао на овај текст, не бих знао да се наши
    влатодршци гурају, да Србија 2011. буде домаћин Несврстаних....
    Боже ме сачувај....Коме паде на памет овај идиотлук?

Kakve su ***** na Jamajci? A vutra?

Finally, nisam ni sumnjao: Jeremić je „sa zvaničnicima Jamajke razgovarao i o jubilarnoj konferenciji Pokreta nesvrstanih, koja bi, prema predlogu Srbije, trebalo 2011. godine da se održi u Beogradu“. To me je, Vuče, mnogo obradovalo: jedino što ne znam tko će glumiti druga Tita dok budete sadili stabla Đilasovih platana na Novom Beogradu – vi ili Tadić, mada već sumnjam da će vam lopatu utrapiti u ruke, Boris je kao rođen za bašte svih oblika, njemu raste i kad ne sadi!

Izuzetni ministre inozemnih poslova, da vam se odmah zahvalim: jutro mi je, nikako nećete razumeti, započelo tradicionalnom serijom pizdarija tako imanentnih vašoj dragoj Srbiji od koje mi se, pre nego što se in the morning umijem ili ubijem, spontano povraća na prazan želudac; ******, ministre, za razliku od vas koji se budite u Bogoti, a spavate u Kingstonu, sve vreme sam na Zvezdari, u Đilastownu, što je po minimalnim kriterijima depresije dovoljno da otvorim DS-B92 i pročitam vašu somnabulnu poruku: "Srbija računa na podršku Jamajke". I, odjednom, osećam se bolje. Nadrkano pozitivan, spreman za fight over Kosovo. Šteta što niste rekli: Srbija se brani na Jamajci.

Ovako, među nama, da niko ne čuje: jeste li vi makar malo pri svesti? Razumem, naravno: globtroterska opsesija da u vašem malom diplomatskom životu obiđete što više zemalja, iste animirate glede nesrećnog Kosova, budete šampion serijala „Food Safari“ i, uopšte, da glumite tvrdog Srbina do jaja koji nikad neće priznati da Srbija ima nekog južnog kosovskog suseda – onaj je macho element sabijen u vašu omalenu telesnu konstituciju, pod parolom mali, ali zajeban! Razumem, naravno: sa 180 cm ponašali biste se opuštenije, ume visina da zajebe mozak, naročito kad je mozak restovan, osetljiv na tropske temperature. Samo tako mogu da objasnim da ste nam iz dalekog reggae-Kingstona, Bob Marley & te fore, uputili poruke za brzu upotrebu nagle dijareje: „Srbija može da računa na nastavak podrške Jamajke u očuvanju suvereniteta i teritorijalnog integriteta. Ulazimo u presudnu fazu naših diplomatskih i pravnih napora da se izborimo za nove pregovore o Kosovu“.

Posebno sam, ministre, bio impresioniran vašom izjavom posle razgovora sa zvaničnicima Jamajke: „Vodiće se borba u Ujedinjenim nacijama (UN) za svaku zemlju i svaki glas“, najavili ste diplomatskim sopranom, izražavajući erektivno „zadovoljstvo što Srbija može da računa na nastavak podrške Jamajke“. U oblaku vutre koja vas je udarila, izjavili ste „da Jamajka započinje predsedavanje Karikomom, asocijacijom 15 država karipskog područja, od kojih je samo jedna priznala Kosovo“, što je stvarno mnogo bitno, bitnije od kvaliteta trave koja vas je suddenly zapahnula.

Kao ceremonijalni majstor uvlačenja u svako dupe koje Kosovo još nije penetriralo, izjavili ste, a vaš B92 sa analnim zadovoljstvom preneo: „U razgovoru sa zvaničnicima Jamajke izrazio sam zahvalnost na poštovanju suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije i osnovnih principa međunarodnog prava“. Sručili ste im u lice, vi, hrabri čoveče! Da li ste sve vreme bili na kolenima ili ste zahtevali specijalni tretman za facial gang-bang?
    Konačno, u osvitu poljoprivrednih plaža na SAO Jamajci, dodali ste za B92: „Jedna od tema razgovora bilo je i unapređenje ekonomske saradnje, posebno u oblasti poljoprivrede i turizma“. Ovo oko turizma me vrlo zanima: da li da Jamajčani dolaze u Srbiju na rečne plaže ili da Srbi idu na Jamajku na morske plaže? Ili je u pitanju poljoprivreda: oni nama banane, lemongrass, džindžer, mi njima – šta? Kiseli kupus, punjene paprike, cveklu, rotkve? Ćevape? Burek? Izjasnite se, Vuče!

Finally, nisam ni sumnjao: Jeremić je „sa zvaničnicima Jamajke razgovarao i o jubilarnoj konferenciji Pokreta nesvrstanih, koja bi, prema predlogu Srbije, trebalo 2011. godine da se održi u Beogradu“. Što me je, Vuče, mnogo obradovalo: jedino što ne znam tko će glumiti druga Tita dok budete sadili stabla Đilasovih platana na Novom Beogradu – vi ili Tadić, mada već sumnjam da će vam lopatu utrapiti u ruke, Boris je kao rođen za bašte svih oblika, njemu raste i kad ne sadi!

Nego, da vas, Jeremiću, pitam nešto intimno. Kakve su ***** na Jamajci? A vutra? A ribe u Bogoti u skladnim sexy-merama tamošnjeg drug-kartela? Hoće li nam Bob Marley pomoći da vratimo Kosovo? I, konačno, kakav je bio shopping: šta smo kupili supruzi ovog puta? Živog krokodila? Skalpiranog Jamajčanina kojeg ste lično preparirali? Šaku peska sa srpske plaže u Kingstonu?

Čekam vašu sledeću destinaciju. **** it: šta mi sa Zvezdare drugo preostaje, kad mi Kosovo dildom nedostaje?
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Какве су ***** на Јамајци? А вутра?

E novine su najjace novine.

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Dobro jutro Kolumbo!Tema bila pre dva-tri dana....
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo si napisao, pušeći šiptara ( žargonski za vutru iz Albanije ) ??
    Dobar tekst ali mi upada u oko, B92....zar mu žena nije na RTS 1 ?

МАЧАК nije na forumu
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio Halix Pogledaj poruku
    Dobro jutro Kolumbo!Tema bila pre dva-tri dana....
    Еби га Халида....Нисам у току....Ради се пријатељу....
    Стигли порези.... Даве....

МАЧАК nije na forumu
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio KoenBrajan Pogledaj poruku
    Ovo si napisao, pušeći šiptara ( žargonski za vutru iz Albanije ) ??
    Dobar tekst ali mi upada u oko, B92....zar mu žena nije na RTS 1 ?
    Јесте....на Б92....
    Али, по новоме....Која је разлика....?

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa tamo ima puno sunca, vutra mora da je dobra.
    ako nista drugo, ne suse je ko kinezi ovde u mikrovalnoj

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a ribe su onako, dok su mlade ok su, mada se vidi tu buducnost, salasta eksplozija
    cim dodje 30-ta, dodju i stotine funti, testo prelije vanglu.

a imaju dobre guzove, al u kombinaciji sa nogama, i nije bas nesto.

latine su bolje sto se tice struk+kuk, al nemaju visinu.

i tako dodjosmo do srpkinja

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svuda podji srpkinji dodji.
    najbolje su ubedljivo i pored neukrotivosti. te zdrebice su poseban izazov, borba nikad ne prestane, sem ako ne dodje do samoubistva sa muske strane.

al je makar zivot bio interesantan i pun anomalija

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 3nojavi Omladinac Pogledaj poruku
    svuda podji srpkinji dodji.
    najbolje su ubedljivo i pored neukrotivosti. te zdrebice su poseban izazov, borba nikad ne prestane, sem ako ne dodje do samoubistva sa muske strane.

al je makar zivot bio interesantan i pun anomalija
    Ima neka reklama nova, za svetsko prvenstvo u Africi u fudbalu, sa onim likovima što od bednog stana, dobiju luksuznu gajbu za zabavu...pa ona plavuša u avionu...ufff, al' je dobra

Slične teme

1. Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 22.04.2010., 14:12
  2. свекрве какве су вам снаје?
    Autor Миле саКлисе u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 15.11.2009., 01:45
  3. Какве гаћице носите?
    Autor Maradona Lazic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 180
    Poslednja poruka: 26.10.2009., 02:37

Pravila za slanje poruka