Nevidljiva Cena

klon

Obećava
Poruka
73
Jel vas nekad zaintrigiralo da provalite cenu knjige koju ste dobili na poklon, mislim cenu koja je napisana na prvoj ili zadnjoj str. pa je vesto izbrisana gumicom!!? Ja sam to radio tako sto sam sencio mekom 8B grafitnom olovkom ili stavljao na prozor, mislim nije mi zbog toga koliko kosta ta knjiga vec onako, interesuje me, nije mi fora da odem u knjizaru i pitam koliko kosta ta i ta knjiga da vidim koliko su se otrosili za mene, vec da provalim broj, pa ako su bile 2 cene, jedna precrtana, znaci da je knjiga na snizenju pa provaljujem koliko % je jevtinija!!! To su moji mali hirovi i perverzijice!!!
 
ma jesu al ti si pochetnik :lol: :lol: :lol:

otvaranje pisma,pa chitanje dnevnika a da ne govorim o hakerima i kopanju po tudjem rachunaru :lol: :lol:

to je visha pervevrzna :lol: :lol: :lol:

bolje je ipak otkrivanje istina globalnog karaktera 8)
 
bhc33:
ma jesu al ti si pochetnik :lol: :lol: :lol:

otvaranje pisma,pa chitanje dnevnika a da ne govorim o hakerima i kopanju po tudjem rachunaru :lol: :lol:

to je visha pervevrzna :lol: :lol: :lol:

bolje je ipak otkrivanje istina globalnog karaktera 8)
Potpuno se slažem sa vama kolega.Koja cena knjige?pa to je detinjarija.Znaš šta je glavno pitanje na svetskom nivou??Ne znaš sinko?Saću da ti kažem i da zapamtiš.Glavno pitanje oko koga se lome koplja i u Vašingtonu je gde DA NAĐEMO JEFTINO FENDER.Si zapamtio?Ajd razmisli o tome i sutra izveštaj.Yebeš cenu i to...senčenje :wink: 8)
 
NaraYan:
bhc33:
to je visha pervevrzna :lol: :lol: :lol:...

Pisma su mi omiljena stavka.
Danas chitam mailove nekih ljudi koji nisu dovoljno pametni da bi stavili "normalnu" shifru a ne datum rodjenja.:wink:

011.gif
ccc
 
0077:
bhc33:
ma jesu al ti si pochetnik :lol: :lol: :lol:

otvaranje pisma,pa chitanje dnevnika a da ne govorim o hakerima i kopanju po tudjem rachunaru :lol: :lol:

to je visha pervevrzna :lol: :lol: :lol:

bolje je ipak otkrivanje istina globalnog karaktera 8)
Potpuno se slažem sa vama kolega.Koja cena knjige?pa to je detinjarija.Znaš šta je glavno pitanje na svetskom nivou??Ne znaš sinko?Saću da ti kažem i da zapamtiš.Glavno pitanje oko koga se lome koplja i u Vašingtonu je gde DA NAĐEMO JEFTINO FENDER.Si zapamtio?Ajd razmisli o tome i sutra izveštaj.Yebeš cenu i to...senčenje :wink: 8)
AHA :D
 
Srculence:
0077:
bhc33:
ma jesu al ti si pochetnik :lol: :lol: :lol:

otvaranje pisma,pa chitanje dnevnika a da ne govorim o hakerima i kopanju po tudjem rachunaru :lol: :lol:

to je visha pervevrzna :lol: :lol: :lol:

bolje je ipak otkrivanje istina globalnog karaktera 8)
Potpuno se slažem sa vama kolega.Koja cena knjige?pa to je detinjarija.Znaš šta je glavno pitanje na svetskom nivou??Ne znaš sinko?Saću da ti kažem i da zapamtiš.Glavno pitanje oko koga se lome koplja i u Vašingtonu je gde DA NAĐEMO JEFTINO FENDER.Si zapamtio?Ajd razmisli o tome i sutra izveštaj.Yebeš cenu i to...senčenje :wink: 8)
AHA :D
Pa dabome :wink: a šta aha? :roll:
 

Back
Top