IHTIOL-KAMFOR mast

Kurdt

Zainteresovan član
Poruka
115
Na nekim forumima sam procitao da pomenuta mast pomaze prilikom urastanja dlake. Naime, imam takav problem u vhu zadnje loze na lijevoj nozi, pa me interesuje da li ima ljudi koji su koristili ovu mast u svrhu otklanjanja "urasle dlake" i da li je pomoglo???
Takodje me interesuje koliko je zdravo to koristiti, s obzirom da se mast koristi prvenstveno u veterini.
Unaprijed hvala na odgovorima!
Poz,
 
Na nekim forumima sam procitao da pomenuta mast pomaze prilikom urastanja dlake. Naime, imam takav problem u vhu zadnje loze na lijevoj nozi, pa me interesuje da li ima ljudi koji su koristili ovu mast u svrhu otklanjanja "urasle dlake" i da li je pomoglo???
Takodje me interesuje koliko je zdravo to koristiti, s obzirom da se mast koristi prvenstveno u veterini.
Unaprijed hvala na odgovorima!
Poz,

To to je ona tzv "konjska mast"
Ona izvlaci dlaku, prosto receno, a mozes uzeti i najobicniji flogocid, on je za mnogo sto sta na kozi, a meni je pomoglo i za to.
Elem, kamfor se najcesce koristi i za reumu, bol u misicima....kod sportskih povreda itd itd
 
Flogocid vala za sve te veće kožne probleme. Smrdi božemesačuvaj, ali je efikasno.

U ihtiol-kamfor se kune cela moja porodica, pošto svi kuburimo sa leđima. Mnogo efikasnije od svih ostalih, "ljudskih" reumatskih krema.
 
@*~Say~*
Hvala ti na preporuci za flogocid. Posle samo par dana mazanja mi je pomogla.

@medved_bg
Posto u tvom postu procitah da ihtiol-kamfor valja i za ledja, preporucio sam je ocu i so far so good!:)
 

Back
Top