Najgori nachin...

Sutnula sam ga u medjunozje, okrenula se i otisla, ostavljajuci ga da lezi. A on je posle jos i potrcao da me stigne :roll:
Ja ni cvrgu ne znam da lupim, ali on je ovo stvarno zasluzio, jer me nije postovao, bio je napadan, i ignorisao je objasnjenje na fin nacin. Posto nisam mogla da se izvucem ispod njega, morala sam to da uradim da bih ga sklonila sa sebe, jer se on oglusavao o moje pretnje sta ce biti ako nastavi i smejao se dok sam ja bila nervozna i uplasena.
 
Sutnula sam ga u medjunozje, okrenula se i otisla, ostavljajuci ga da lezi. A on je posle jos i potrcao da me stigne :roll:
Ja ni cvrgu ne znam da lupim, ali on je ovo stvarno zasluzio, jer me nije postovao, bio je napadan, i ignorisao je objasnjenje na fin nacin. Posto nisam mogla da se izvucem ispod njega, morala sam to da uradim da bih ga sklonila sa sebe, jer se on oglusavao o moje pretnje sta ce biti ako nastavi i smejao se dok sam ja bila nervozna i uplasena.

jel zvao milicajajce ?:rumenko:
 
Sutnula sam ga u medjunozje, okrenula se i otisla, ostavljajuci ga da lezi. A on je posle jos i potrcao da me stigne :roll:
Ja ni cvrgu ne znam da lupim, ali on je ovo stvarno zasluzio, jer me nije postovao, bio je napadan, i ignorisao je objasnjenje na fin nacin. Posto nisam mogla da se izvucem ispod njega, morala sam to da uradim da bih ga sklonila sa sebe, jer se on oglusavao o moje pretnje sta ce biti ako nastavi i smejao se dok sam ja bila nervozna i uplasena.

ebote koje vogno:eek:
ma da si mu kicmu slomila bre:ok:
 
Da li ste ikad ispali shljam prilikom raskida??
Koji je najgori nachin na koji ste nekog ostavili??
Ili, ako ste bili dobrica prilikom raskida, koji je najgori nachin na koji ste vi bili ostavljeni??

najgora sam bila u jednoj svadji. znaci, uglavnom se ne svadjam al kad mi padne roletna...
i ispala je ogavna svadja.
ondak ja, nakon sto sam mu svasta rekla, uzimam jaknu i izlazim iz njegove kuce a on trci sa drugog sprata sa iscasenim zglobom, znaci, hramlje i to jedva, i galami da se vratim jer nista nisam dobro razumela:lol:
i ondak se sretnemo dole na kapiji, ja ga sacekala (da se vuce sto duze sa tom nogom:lol:) on ponovo pocne da galami i jos kao- jel vidis sa kakvom nogom ja trcim za tobom??!!!! i ja kazem vidim i odem.
 
najgora sam bila u jednoj svadji. znaci, uglavnom se ne svadjam al kad mi padne roletna...
i ispala je ogavna svadja.
ondak ja, nakon sto sam mu svasta rekla, uzimam jaknu i izlazim iz njegove kuce a on trci sa drugog sprata sa iscasenim zglobom, znaci, hramlje i to jedva, i galami da se vratim jer nista nisam dobro razumela:lol:
i ondak se sretnemo dole na kapiji, ja ga sacekala (da se vuce sto duze sa tom nogom:lol:) on ponovo pocne da galami i jos kao- jel vidis sa kakvom nogom ja trcim za tobom??!!!! i ja kazem vidim i odem.
A zamisli da si ga još i šutnula u međunožje... :sad2:
 
u glavnom sam ja ostavljao...ali od par puta,koliko sam otkachen...1 je bio sms-om...1 telefonom...telefon je bio tipa...bio si dugo u vezi s najboljom ortakinjom moje sestre bliznakinje...keva kaze da nije u redu,jer nam ta devojka dolazi u kucu...shta ako se sretnu...bla bla bla...:D
sms tipa da napravimo pauzu...neshto nam ne ide...
a samo jedna je bila extra...i zvala me da razgovaramo...licem u lice...i raskid je bio normalan...
ali,sledece godine smo se opet smuvali...i ja nju otkachio zbog druge...telefonom...i rechima...ti idesh da studirash...ko zna kad cesh dolaziti iz NS-a...
 
1.Da li ste ikad ispali shljam prilikom raskida?? Ne,nikad.
2.Koji je najgori nachin na koji ste nekog ostavili?? Nisam nikoga ostavila na najgori način.Uvek smo to lep razgovorom rešili,složili se da nam ne ide,jer smo jako različiti,lepo ga poljubim za kraj i kažem:"Želim ti sve najbolje u životu i ako ti ikada zatreba moja pomoć u životu,ja sam za tebe uvek tu".Volim da ostanem u korektnim odnosima,da danas-sutra,kada se sretnemo na ulici,bez ružnih reči lepo pozdravimo i popričamo..ne kažem da smo najbolji prijatelji,ali kao dobri poznanici,eto to volim.Nažalost,ne možeš sa svakim tako.sa normalnim ljudima,da.
3.Ili, ako ste bili dobrica prilikom raskida, koji je najgori nachin na koji ste vi bili ostavljeni?? Preko obične bezvezne sms poruke.Promenenio broj telefona i nikada se nije javio..izbrisao me,jednim potezom...just like that.:)
 
Poslednja izmena:
sve drugo sam raskidala bas lepo, vidimo se, ispricam sta imam, ne dozvolim da doje do rasprava ni svadja, jer alea iakta est, znaci, suvisna optuzivanja i slicno se iskljuce. razidjemo se lepo.
a znaci jedom sam ostavljena i to tako neplemenito i surovo:(
nikad nikome takvo nesto ne bih uradila.
 
ebote koje vogno:eek:
ma da si mu kicmu slomila bre:ok:

Ja sam bila osmakinja, on mi je bio maltene prvi decko sa kojim sam izlazila, setala se, stalno me je cekao posle skole, njegovo drustvo me je zgotivilo i sa njima sam i dan danas ok... Sa jednim pre njega sam se samo cmakala na blic i videla tek nekoliko puta. Bila sam osmakinja, on drugi srednje, sve drugarice su mi pricale kako mi stalno gleda u zadnje dzepove na farmerkama, a ja sam mislila da to ne moze biti tako, pa on nikad nije nista lose pokusao... To vece me je zvao u setnju, a onda pod izgovorom da je samo na sekund rekao da podjem sa njim u njegovu sobu da uzme nesto, isprva nisam htela, ali sam mislila da mi se ne moze nista ruzno desiti sa njim jer me on stiti i pazi. Nije pokusao da spavamo, ali je pricao o tome, i stalno govorio kako su ga sve devojke pustale da im skine bluzu. E, te veceri ga je zanimalo da se zavuce pod moju majicu ali pre bih umrla nego mu to dozvolila. Jednom mi je, pre toga, brzo i iznenada podigao majicu da mi vidi brus i zgadio mi se. Trebalo je jos tada da dobije samar.
 
Ja sam bila osmakinja, on mi je bio maltene prvi decko sa kojim sam izlazila, setala se, stalno me je cekao posle skole, njegovo drustvo me je zgotivilo i sa njima sam i dan danas ok... Sa jednim pre njega sam se samo cmakala na blic i videla tek nekoliko puta. Bila sam osmakinja, on drugi srednje, sve drugarice su mi pricale kako mi stalno gleda u zadnje dzepove na farmerkama, a ja sam mislila da to ne moze biti tako, pa on nikad nije nista lose pokusao... To vece me je zvao u setnju, a onda pod izgovorom da je samo na sekund rekao da podjem sa njim u njegovu sobu da uzme nesto, isprva nisam htela, ali sam mislila da mi se ne moze nista ruzno desiti sa njim jer me on stiti i pazi. Nije pokusao da spavamo, ali je pricao o tome, i stalno govorio kako su ga sve devojke pustale da im skine bluzu. E, te veceri ga je zanimalo da se zavuce pod moju majicu ali pre bih umrla nego mu to dozvolila. Jednom mi je, pre toga, brzo i iznenada podigao majicu da mi vidi brus i zgadio mi se. Trebalo je jos tada da dobije samar.

zasu:sad2:
 
u glavnom sam ostavljao rechima chucemo se...i vishe se nisam javljao...
ali ima jedan raskid:
posle dve godine zabavljanja...saznam da me cica prevarila...i to od tog lika...ne znajuci da je ona sa mnom...ja sachekam tachno 2 godine...ona mi kupi neku parfemchinu...kao za godishnjicu...ja joj slozim prichu da nemam kinte i da cu joj dati poklon sledece nedelje...za 7 dana sam otishao kod nje i rekao da sam doneo poklon...i rekao da je to raskid...poljubio u obraz i rekao cao druze...
 

Back
Top