Tadicu,sada si video kome se izvinjavaš!

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Silajdžićevo vređanje Tadića treba da bude nauk Beogradu da shvati da, baš kao i lider Stranke za BiH Haris Silajdžić, i ostali bošnjački političari ne haju za ruku pomirenja .

PolitiČari iz RS o uvredama Harisa SilajdŽiĆa

Sarajevo ne želi ispruženu ruku pomirenja Beograda, niti ih zanima to što je Srbija osudila zločin u Srebrenici! Šta o politici „mira" predsednika Srbije zaista misli većina političara iz Sarajeva pokazao je juče u Mostaru Haris Silajdžić, gde je žestoko izvređao Tadića i Srbiju!

Lideri najvećih stranaka u Srpskoj nedvosmisleno poručuju da Silajdžićeve uvrede treba da budu nauk i za službeni Beograd i da najzad shvate da, baš kao i lideru Stranke za BiH Harisu Silajdžiću, i ostalim bošnjačkim političarima ništa ne znači izvinjenje parlamenta Srbije za zločin u Srebrenici.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...bijo,+sada+si+videla+kome+se+izvinjavaš!.html
 
Ne nego opsesivno kolpuzivno otvaranje topika o Tadiću.O drugome i ne znaš pričati. Ko da drugi ne bi otvarali al si si ti uzeo taj privilegij.

pa ja zalim slucaj , al u srbiji sve zavisi od samovolje ovog coveka, on je koncetrisao svu vlast u zemlji u svojim rukama samim tim ima i apsolutnu odgovornost i krivicu za sve sto se desava.

zao mi je sto neki to nisu sposobni da vide. Ali ja jesam.
 

Back
Top