DA LI MTV PROMOTISE SAMO UVREDE?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
znate za korn?metal??znate za good charlotte(ili sta vec?????????????)metallicu??svi znaju!!!!lp?jedino valja???nightwish se bacio isto u vode sljama :( a 50 cents??? :oops: :roll: evanescence?sta bi ona ili avril ili britni bile bez dobrog starog MTV-A?dr%inarski program za glupane!(i ja sam ga gledala a jedino valjaju emisije...)

DA LI SU TO UVREDE PRAVCA MUZIKE KOJI GOD DA SLUSATE?PO MENI DAAAAAAAAAA!I BRAVO IH ISTO... :roll:
 
Pa, ne mora da znaci.
MTV uglavnom promovise stvari slicne tome, ali da nema tog MTVa kako biste mogli da klasifikujete muziku? Naravno, onda bi postojao neki drugi muzicki program koji biste pljuvali i cim bi se nesto pojavilo na njemu znali biste automatski da je lose... AAAAAA BRE POCINJEM ZAISTA DA GUBIM ZIVCE!!!
Ja inace ne mislim da je MTV los, mislim da je bolji od nekih drugih televizija, ali naravno da je genijalan, da nije bilo njega kako bih ja znala za Gunse??? :) Aaaaaaaaaa Gunsi mojiiii... :D
Prekinite da razmisljate o tim nebitnim stvarima, ajde da se borimo za prestanak ratova ili tako nesto... DOSTA VISE TOGA " POZERI, SELJACI, PINK, NARODNJACI " i slicne prozivke... Evo sad vam je na TVu "Pijanista"... Postoje vise vrednosti u zivotu od glupih klasifikacija, predrasuda i slicnog...
Sto se ovoga tice, mozda je MTV izbacio 90% nekvalitetne muzike ( sto opet ne znaci da je losa, mozda je slusljiva, sta ja znam ), ali sigurno ima neceg dobrog u svemu tome...
Peace!!!:D :wink:
 
UVREDE PRAVACA???????????
Ja mislim da ovako razmisljaju samo metalci/metalke/rokeri/rokerke jednom recju svi osim narodnjaka ( kako bi se to reklo ). Jedino narodnjaci ne dovode u pitanje da li je nesto sto se zove muzikom koju oni vole UVREDA ZA PRAVAC ili tako nesto ( i jos ima ljudi, nebitno sta slusaju, naravno uvek postoje izuzeci ), oni slusaju sta slusaju i kraj... Uvreda pravaca... Ajoj, pa onda preimenujte te pravce, nazovite nesto Pozerski Metal pa trpajte tamo sve sto se reklamira ( KOMERCIJALA, JEL ) i slicno, ali onda cete se opet svadjati... Oh Boze, uvreda pravaca...
Ne postoji tako nestoooooo jaoooo dajte bre neke vesele misli, voli ono sto volis, sto ne otvorite temu ljubitelja prirode ili necega? aaaaa breeeeee sad sam se rastuzilaaaa :cry:
Volite se bre, prihvatite razlikeeee!!! Takvi smo, slatki, sasavi i sareni, svako je svoj i tako je to :)
PEACE!!! :D
 
jao bas si hipik :wink: pa ne,ali zaista se ti smatraju legendama ili sta gore najboljim.Procitala sam intervju o good charlote(ili kako vec)i... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: kao mi smo genijalci,mrzimo nase predgrupe blah blah,a onda jedan kao izjavio-volim pank chick zato sto one kad se mazis s njima ni o cemu ne razmisljaju???-mislim,okeeeeeeeeeeey,ali mtv samo radi s gouvnjivim :(
 
otvorila sam ja temu za ljubitelje prirode :D al jako mali broj ljudi je svratio :p vise vole da se svadjaju oko toga ko je pozer a ko pravi opasni zli mrgudni zavijen u crno sa veliiikim bodljama i statijaznam kakav jos metalac... :roll: :lol:
ma saaaaalim se...ne mislim ja tako o metalcima... :wink:
 
joGooOOD:
znate za korn?metal??znate za good charlotte(ili sta vec?????????????)metallicu??svi znaju!!!!lp?jedino valja???nightwish se bacio isto u vode sljama :( a 50 cents??? :oops: :roll: evanescence?sta bi ona ili avril ili britni bile bez dobrog starog MTV-A?dr%inarski program za glupane!(i ja sam ga gledala a jedino valjaju emisije...)

DA LI SU TO UVREDE PRAVCA MUZIKE KOJI GOD DA SLUSATE?PO MENI DAAAAAAAAAA!I BRAVO IH ISTO... :roll:
Zamolio bih te da mi prevedes to sto je podebljano jer mi bas i ne ide provaljivanje toga.
Sto se tice MTV-a. . . Ono dok prvi put nisam video MTV kontao sam da je to OK stanica i sve. Kuci ga nisam imao tako da ga nikad nisam ni gledao. Onda sam ga prvi put gledao 2001. u SAD-u i bio mi je prilicno nerazumljiv. Ono nigde muzike samo neke glupe emisije. 2002. i kad sam vide onu emisiju "I Bet You Will" zgadio mi se zivot u bukvalnom smislu reci. Ako je neko gledao zna na sta mislim a za one koji nisu recicu im samo da onaj nas "Hoces Neces" nije nista u odn osu na onaj sa MTV-a. Jedina nazovi smesna stvar koja se tamo desila, da sam je ja video, je bila kada su liku nudili pare da im proda svoju odecu. I kad su bili na oko 60$ lik se predomisljao i javi se neki drugi lik iz mase i on im proda sve sem gaca. OK to je bilo smesno. Ali ostale stvari. . . Uzasno. . . A otprilike tad su na MTV-u poceli i reality show-ovi. I jedan koji sam gledao radilo se kao ide grupa njih n aput i treba da obave neke zadatke i za te zadatke dobijaju po 10000$ i sl. Ajde bilo je onih zadatakla sto su bili smesni i sl. ali bilo je i onih koji su bili vec suvise prstacki i sl. Npr. jednom su goli morali da poziraju da ih slikaju. A kako je to reality show onda su se tu prikazivale i neke scene iz njihovih zivota. Dobro toliki prostaci bas i nisu bili mada bilo je momenata kad se prikazivalo i ono sto ne treba. Naravno muzika je uvek bila samo na MTV2 a na MTV je uvek bila tako neka glupost. Inace muzika na MTV2 je bila cista komercijala i to ona bas najgora. Cesto su pustali neki komercijalni PUNK-rock. 2003. Opet neke reality gluposti. . . 2004. Ne znam sta je bilo jer vise nisam zastajao kad prebacujem kanale na njemu.
Inace jedina nazovi dobra stvar koja se na njemu desila u poslednjih nekoliko godina da ja znam je bila oka kada su slavili 20 godina. To sto su slavili 20 godina i nije bas nesto nego jedini mi se svidelo to sto su doveli Billy Idol-a. Bilo je zaista lepo videti ga, makar i na TV-u, opet sa mikrofonom u ruci. Inace najsmesnija stvar mi je bila kad je uhvatio onu devojku za ruku, a ona pala u nesvest :lol:
Uposte ta neka kulura koju je MTV promovisao u poslednje 3-4 godine, namerno pisem za taj period jer mi je za taj period i poznat njegov rad pre toga kao sto sam napisao nisam ga gledao pa necu ni komentarirati, mi se uopste ne svidja i licno je samtram vise nekulturom nego bilo kakvom kulturom. Ono sto mi je jos gore je sto su mnoge TV stanice pocele da prave slicne emisije i sto se to pocelo siriti sve vise. Emisije kao sto su recimo "Fear Factory", "Amish In The City" i sl., te emisije se nisu prikazivale na MTV-u, suvise su odvratne i vredjaju ljudsku vrstu. Ali svemu tome je doprineo sa svojim emisijama.
E sad kad je u pitanju muzika.
OK je sto pustaju sve i svasta. Ono moz videti rap, dance, "metal", "PUNK" i dr. ali kad se pogleda da je ta sva muzika ona najcistija komercijala i da je sve to muzika koja ce trajati svega nekoliko dana-meseci. . . Kao sto je joGooOOD rekla jeste uvreda. I cak sta vise moracu da kazem da je sve ono sto dolazi sa MTV-a, dobro cast izuzetcima, u neku ruku uvreda i ljudske vrste. Mozda bih mogao da napisem da je MTV ono sto je nas pink. . . Bruka i sramota. . .
 
Ako nevolite MTV, onda je tu VIVA, Music Box, OnixTV.... mada nevidim u cemu je stvar, oni prikazuju gotovo istu muziku kao i MTV (dobro osim onixa, tu se mogu videti manje poznate stvari).
A kako uopste saznajete nove stvari u muzici? Citate Bravo?! :roll:
 
pravo da vam kazem, kad sam otvarala temu mislila sam da se odnosi na nesto sasvim drugo, i bila sam spremna da se slozim sa tim....medjutim.....
mislim da je ovako glupa tema dostojna ignorisanja....ja se izvinjavam svima i nista liicno, ali u cemu je sad stvar? to sto ima i "lose" muzike, to je uvreda i za "dobru" muziku?! pa ok, ajde tako je, i pa?! sta sad, da se ovde dogovaramo kako idemo da pobijemo sve koji slusaju MTV jer je to uvreda za nas(njih)koji slusaju "pravu" tj. "dobru" ziku? ajde sad nek mi neko objasni sta si htela da nam kazes ovom temom, i ok, onda....
sto vec neko rece, bolje da se borimo protiv ratova, globalnog zagrevanja, sece suma il tako vec necega, nego izmedju sebe....svaka cast svima, ali postoje neke stvari daleko vaznije od podele muzike, ako neko kapira sta ocu da kazem...
 
mene bas briga za MTV (8 niti ga gledam, niti me u zivotu zanima... tako da ne mogu da kazem ni da me vredja ni muziku koju slusam...
oni meni nikako ne mogu da 'uvrede' EKV koji obozavam i bez koga ne mogu da zivim... tada EKV ne bi bio EKV!...
dakle, to sto ja izaberem da slusam, za mene je posebno i nista ga ne moze uvrediti... niti MTV niti bilo ko nema slicno misljenje kao i ja i stajaznam ko jos i sta jos... (8 to 'moju' muziku cini mojom muzikom (: (8
elem... poenta ~ to sto kazemo da nas vredjaju, pridajemo im nekakvu vaznost... a, necete se sloziti (?), ne zasluzuju je... imam ja pametnija posla... :p (8 da slusam EKV npr, pre nego da razmisljam o nekom tamo mtv-u... RoLL znam, znam, smorila sam s EKVom... OoPs (8

juce je bio dan rodjenja Milana Mladenovica. Slava mu...
 
ernesto che,NIKAD NISAM REKLA DA ODEMO I HA IH POBIJEMO???ILI MI NADJI TO PA DA POJEDEM MOTIKU! :roll: uostalom,sta se pravite pametni,tema je konkreta?ja se UZASAVAM zato sto...eto,emotivna sam osoba i negde moram to da ispustim?zar je to taaaako lose? :x inace,daj ja nesto vise za temu da ostavim!

Mtv-a ima ko...ima mtv german koji cak vLJA zbog njihovih grupa koje su slatke!mtv american,franch,italian.... :roll: hellou?samo ponavljam da su to i bravo neciste vode...sto se tice brava,citala sam ga jos pre nego sto sam krenula u 1. RAZRED!U NEMACKOJ TAJ CASOPIS POSTOJI 30TAK GODINA I JA SAM GA CITALA!posle se pojavio nas
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
fancccccc fannnccccc shitttty! :? nema veze sa tim sto je fancy ali je tanak ko toalet papir a u njemu nema niceg....pre par meseci sam skenirala inervju sa tarjom turunen(nw)ali da nisu nw postali komercijala NIKAD GA NEBI OBJAVILI!NI U SNU!
 
eh da...to kad sam cula,nw u bravo-u :shock: dobro to je i bilo za ocekivati posle onih silnih spotova po komercijalnim televizijama ali opet :roll: :povracj: :x
i jos su napisali da je zastrasujuce sto Tarja samo peva o smrti i prolaznosti i sto je skoro uvek obucena u crno!! :roll: :lol: :lol: ma da stvarno je spooky... :lol: :lol:
 
MTV je poprilicno pukao u poslednje dve tri godine. Zavisi i od toga koji MTV imate. Ja na kablovskoj ima MTV Europe koji nije toliko opterecen reality showima kao recimo nemacki MTV koji sam nekad imao (sad posetim njihov sajt s vremena na vreme), ko se seca MTV-ija 96 do 00 (tad sam imao valjda engleski) to je MTV sa muzickim emisijama, a ne stupidnim reality showima. Pogledajte Dirty Sachez, Wild boyz ili Jackass ne zna se koji je gori. MTV2 evropski je prilicno dobar jer je ociscen od komercijalnih stvari, mada i na MTV-iju mozez uloviti kvalitetne muzike. A iskreno kad se setim komercijalne muzike od pre 5 ili 6 godina to je jos i licilo na nesto, a ova sad hip hop i r'n'b sranja, sa pop-om ala Britney, pa lose mi je. '96 je jedna Alanis bila pop i to vrlo ukusan, pa cak i Spice girls su bile odlicne. Zato lepo internet u ruke ima gomila sajtova gde mozete preslusati muziku naravno ne cele pesme pa soulseek i udri po download-u ili ko ima para nek kupi original.
 
joGooOOD:
ernesto che,NIKAD NISAM REKLA DA ODEMO I HA IH POBIJEMO???ILI MI NADJI TO PA DA POJEDEM MOTIKU! :roll: uostalom,sta se pravite pametni,tema je konkreta?ja se UZASAVAM zato sto...eto,emotivna sam osoba i negde moram to da ispustim?zar je to taaaako lose? :x inace,daj ja nesto vise za temu da ostavim!

Mtv-a ima ko...ima mtv german koji cak vLJA zbog njihovih grupa koje su slatke!mtv american,franch,italian.... :roll: hellou?samo ponavljam da su to i bravo neciste vode...sto se tice brava,citala sam ga jos pre nego sto sam krenula u 1. RAZRED!U NEMACKOJ TAJ CASOPIS POSTOJI 30TAK GODINA I JA SAM GA CITALA!posle se pojavio nas
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
fancccccc fannnccccc *! :? nema veze sa tim sto je fancy ali je tanak ko toalet papir a u njemu nema niceg....pre par meseci sam skenirala inervju sa tarjom turunen(nw)ali da nisu nw postali komercijala NIKAD GA NEBI OBJAVILI!NI U SNU!


jogooood, nisam ja ni rekla da si ti to rekla, samo nisam razumela sta treba da znaci ova tema pa sam pocela da nagadjam...ali izvinjavam ti se posto si tako EMOTIVNA osoba, nisam razumela da je ova tema jednostavno filter za tvoje EMOCIJE...
poz
 

Back
Top