kopije nokijinih telefona

jecadare

Početnik
Poruka
4
Zanima me kakva su iskustva ljudi koji su koristili neku kopiju nokie,kakvi su to generalno telefoni,ja uskoro idem u CG da radim pa bi mi telefon sa 2 sim kartice,tv i ok.memorijom dobro dosao da pored telefona koji koristim bude pomocni telefon...Primera radi N 96,E 66,E 71,N97 i slicni...Voleo bih da pisu ljudi koji su zaista koristili ove telefone,a ne koji su slusali price...hvala i pozdrav
 
kupio "original" anycool i posle punjenja jednog dana nije hteo da se upali...odneo ja u servis jer ima "garanciju" i zovu me posle nedelju dana i kazu da mi ne vazi jer je "upala voda" i da dodjem da podignem telefon...
inace prodavnica je LOGIC SHOP ulica NIKOLE SPASICA ne znam broj T.C. KALEMEGDAN....
moderatoti ne brisite ovo da bi ljudi znali gde da NE kupuju!!! prevaranti mamu im .....
 
kupio "original" anycool i posle punjenja jednog dana nije hteo da se upali...odneo ja u servis jer ima "garanciju" i zovu me posle nedelju dana i kazu da mi ne vazi jer je "upala voda" i da dodjem da podignem telefon...
inace prodavnica je LOGIC SHOP ulica NIKOLE SPASICA ne znam broj T.C. KALEMEGDAN....
moderatoti ne brisite ovo da bi ljudi znali gde da NE kupuju!!! prevaranti mamu im .....

popkeee svaki telefon moze da dozivi neki bag bio on original ili ne,cak i brendirani imaju neke slabe tacke ( sve zavisi od modela do modela,gde je proizveden i td. ),ono sto vidim je da ga nisi kupio tamo gde treba,na netu ima da nadjes ko je zvanicni uvoznik anycool telefona za srbiju,ko tu kupi nema problema sa njima i servis im ne potura price o "upaloj vodi" :dash:,a po ostalim radnjama,buvljacima to je uzas sta se prodaje kao anycool telefon
 
Ne,radnja postoji odavno,ali izgleda da su promenili politiku poslovanja.pre 4 godina sam kupio MOTOROLU E1 koju sam prodao drugaru i koja posle 4 godine radi savrseno kao i prvog dana!Da su mi rekli nesto drugo,da je mehanicki kvar,pa ajd i da progutam,nego UPALA VODA...mozes misliti.A bio na punjacu...i sad ko je ovde lud?Isao bih da vide dali mogu da me lazu nalupao bih i onu ribu i onog degena od "servisera" pa da vidim kako nebi popravili,ali sam imao udes na motoru i stopalo mi u gipsu pa ne mogu...tako da cu prodati za 20e taj fon(radi mu ekran) i svu opremu(punjac,sluske,2 baterije,uputstvo,usb,punjac)...
kakvi seljaci ne mogu da verujem...glavonje najobicnije
 

Back
Top