Da li je Dule Vujoshevic pravo reshenje?

  • Začetnik teme streetball
  • Datum pokretanja
S

streetball

Gost
Interesuje me misljenje svih pravih kosharkashkih fanova
u ovoj zemlji....i svih onih koji ne vole samo kosharku, nego
i ovu zemlju - pa taman toliko da mogu punom snagom da
vole i bodre reprezentaciju.....
Bilo bi cool da svi oni koji mogu iskreno da odgovore na ovo
pitanje svojim pravim i konkretnim misljenjem....
(kao sto sam vec rekao u naslovu)
Da li je gospodin Vujoshevic prava osoba za mesto selektora
i dokle cemo da doguramo sa njim na chelu, a da uzmemo
u obzir da bolje od proshle godine.....ehhehhe....godine ne
mozemo ochekivati....
A posebno da napomenem da nam je debelo skracena
reprezentativna klupa.....i pozvani su mnogi igrachi za koje
ne bih mogao da kazem da mogu da odmene one najbolje!
:rol
 
Vujosevic je pravo resenje za ovu mladu ekipu.Osim sto vazi za strucnjaka koji ume da tempira formu za turnirsko takmicenje,Dusan je verovatno i najbolji trener za mlade kosarkase ,ujedno i autoritet koji m0ze motivisati tim da,kosarkaskim zargonom receno,pogine na terenu a moje misljenje je da je to jedini nacin da se ponovi uspeh iz Turske.
 
DA. Ja moram da potsetim da je sa prosecnom ekipom kakva je Partizan , on ipak uspeo da osvoji trofej.Imam potpuno poverenje u njega, ali mi se stvarno ne svidja sto je pozvao Ostojica. Mislim,on nije za reprezentaciju, mora se priznati.
morao je bar pozvati Nikolic Gorana.
 
Dusan Vujosevic je bio veliki blam,za srpsku kosarku.Jedan arogantan,svadjalacki raspolozen covek.Nikada nije birao reci,i nikada nije bio figura,na koga bi
se mladi igraci kosarke ugledali.Sa velikom pompom,otisao je u Rusiju.I sta,vratio se ubrzo,podvijenog repa.Taj covek,pre svega,nema dobro,kulturno ponasanje.
Njegov nasilnicko psovacki karakter,bio je bruka,kako za nas sport,tako i za misljenje,koje su o nama,na osnovu njegovog ponasanja,stranci formirali o nama.
 
Dusan Vujosevic je bio veliki blam,za srpsku kosarku.Jedan arogantan,svadjalacki raspolozen covek.Nikada nije birao reci,i nikada nije bio figura,na koga bi
se mladi igraci kosarke ugledali.Sa velikom pompom,otisao je u Rusiju.I sta,vratio se ubrzo,podvijenog repa.Taj covek,pre svega,nema dobro,kulturno ponasanje.
Njegov nasilnicko psovacki karakter,bio je bruka,kako za nas sport,tako i za misljenje,koje su o nama,na osnovu njegovog ponasanja,stranci formirali o nama.

Gde iskopa ovu temu od pre tri godine? Nemas pojma kakvu stetu si napravio sada. Ovo je kao da si otvorio pandorinu kutiju. :fdlan:
 
Vujosevic je dosao na mesto selektora kao prelazno resenje za povrastak Obradovica, a Vujosevic je sam pristao da bude maironeta Obradovica,Ivkovica i komp.
Posle 2002.godine oterali su svetskog i evropskog prvaka, nekom navodnom pricom kako ne moze istovremneo da se bude trener u klubu i selektor.
Da onda ne bi sami sebi skakali u usta, pa odmah postavljali Obradovica koji je takodje bio klupski trener, oni prvo imenuju Vujosevica.
Na iznenadjenje mnogih on je taj posao veoma korektno obavio.
Mnogi su otkazali reprezentaciji, Jaric i Stojakovic se povredili na samom prvenstvu, Rakocevic napustio reprezentaciju, kao jedan od centara igrao nam Djuro Ostojic, ako se dobro secam.
I opet ispali smo od buduceg prvaka Litvanije prilicno lako, ali nismo se obrukali kao Obradovic posle 2004. 2005.
E sad, sto je Vujosevic vec oko 2010. prestao da se bavi kosarkom, nego nekim sasvim drugim stvarima, to je nesto sasvim drugo.
 

Back
Top