Kultura i kliktanje na reklame

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kultura donosi odrzavanje postojeceg, a profitabilnost donosi unosenje novog...tako je to u svetu novca...

Da li klikcete na reklame koje se nalaze na sajtu na kome ste nasli nesto sto vas puno interesuje bilo info, mp3, tekst ili sta ja znam sta vec moze da vas interesuje?


Iako lazno cinjenje, to predstavlja ipak jedan kulturni cin (izrazavanje opredeljenja)....
a cesto i pomoc odrzavanju postojeceg na sajtu....
 
Kultura donosi odrzavanje postojeceg, a profitabilnost donosi unosenje novog...tako je to u svetu novca...

Da li klikcete na reklame koje se nalaze na sajtu na kome ste nasli nesto sto vas puno interesuje bilo info, mp3, tekst ili sta ja znam sta vec moze da vas interesuje?


Iako lazno cinjenje, to predstavlja ipak jedan kulturni cin (izrazavanje opredeljenja)....
a cesto i pomoc odrzavanju postojeceg na sajtu....

Iskljucivo ako ciljano nesto trazim, na primer, pretrazujem letovanaj, pa izadje reklama sa nekom agencijom, i slicno. Inace, ne. Zazirem od internet reklama, nekako uvek mislim da ce samo da me beskonacno vuce od sajta, do sajta...sve dok ne nakacim virus :)
 
Kultura donosi odrzavanje postojeceg, a profitabilnost donosi unosenje novog...tako je to u svetu novca...

Da li klikcete na reklame koje se nalaze na sajtu na kome ste nasli nesto sto vas puno interesuje bilo info, mp3, tekst ili sta ja znam sta vec moze da vas interesuje?


Iako lazno cinjenje, to predstavlja ipak jedan kulturni cin (izrazavanje opredeljenja)....
a cesto i pomoc odrzavanju postojeceg na sajtu....

Naravno ,ako mi neko da dobar savjet ili pomogne na neki način valjda mogu da kliknem na jebenu jednu ili dve reklame .
Samo čudan smo mi narod
 

Back
Top