Strasan zlocin na Medaku 2

Strasno...Nemam drugi komentar.
Ovo nije posao za komunalnu,vec pravu policiju.
Nisu luda drustva koja javno kamenuju izgrednike.
Hoce li vlast oglasiti ?
Ili je svadja one seljacine Velje Ilica i one usrane Trivanke zanimljivija tema?
 
Neverovatno psihopata je iskopirao zločin iz Bugarske.....što je najgore ovo se dogodillo ne tako daleko od mene.....
Pre neki dan onaj ludak opasan eksplozivom....a sada ovo....bolesnici su svuda oko nas.....

Treći svetski rat koji počinje krajem ove godine po proročanstvu Vange.....sve će nas izlečiti i poravnati.....
 
malo je 5 minuta...odveo bi ga u shumu...vezao za drvo...sekao bi ga mesec dana...rez po rez...komad po komad...

e, al "fora" je u tome sto nitko od nas to ne bi...zaista uradio...
i tako i treba biti, a ovakav bolesnik ce sutra zlostavljati i covjeka...
kad odtle stigne svi krenu s...reakcijama, a tad je kasno...
najvaznije do svega je da shvatimo prostu cinjenicu;
danasnji zlostavljac zivotinja, koliko sutra..."poraste" u zlostavljaca ljudi...
njima su zivotinje samo..."generalna proba"...
takve ljude treba kaznjavati i zatvarati...dok je vrijeme...tj. odmah! :evil:
 
Ne treba počinjati od toga danas zlostavlja životinje sutra će ljude.....
Zlostavljati životinje je samo po sebi dovoljno...tako da ga ne treba porediti.....

Ja ne znam ko je to uradio ali bog sigurno zna....zato se uzdam u njega kao jedinog pripadnika animal police za sada......
 
treba...porediti tj. iznijeti...redoslijed...takakv kakav je;
zbog svih onih sitnih dusa koje boli pedu za.."tamo nekog psa", al se
grdno sikiraju za...djecu
e, pa...upravo judska djeca su takvim bolesnicima naredna meta! : (((

inace, znas kako se kaze - ako sebi ne pomognes ni Bog ti nece pomoci
 
treba...porediti tj. iznijeti...redoslijed...takakv kakav je;
zbog svih onih sitnih dusa koje boli pedu za.."tamo nekog psa", al se
grdno sikiraju za...djecu
e, pa...upravo judska djeca su takvim bolesnicima naredna meta! : (((
A po onome što smo gledali u brojnim filmovima i serijama (to sad ja kao profajler iz fotelje), onaj ko je ovo uradio trenutno i jeste ljudsko dete tj. adolescent

i pošto je pas nađen posle par dana od zločina, to dete je u međuvremenu bilo u školi sa drugom decom koja ništa ne slute
:sad2:
 
Nemam reči.
Bilo da se radi o adolescentima, ili odraslim osobama, te pogane i bolesne monstrume treba skloniti sa ulice za stalno. Doživotno pod ključ, u zatvor, i to na teški rad.
Dok god kazne budu simbolične, biće plašim se, sve više ovakvih manijaka.
Daj bože da uspeju te proteze, i da pas preživi.
P.S. Koliko sam shvatio, te proteze se ne proizvode kod nas, i dosta su skupe. Ako se pokrene neka akcija , ako neko nešto sazna, javite, ja bi učestvovao koliko mogu, da pomognemo nabavku tih proteza. A baš je lep pas, majko mila koliku je bol morao trpeti. Gadovi, uh, kako bi ih propustio kroz šake..
 
Poslednja izmena:
Ja sam sad čitao u Pressu ovo :S :S :S :S . Sve u svemu, piše pored teksta u novom prozorčiću kako neki specijalista,psihijatar govori da je ovo uradio neko iz osvete(zato što ga je napao pas, ili mu napao dete) ili su pijanti tinejdžeri iz zabave to uradili. Ja nisam mogao da verujem. I ako su to uradili tinejdžeri, to su oni kojima roditelji dok su još mali govore kuca će te ujesti, bolje se skloni...
STRAŠNO
 
Sad procitah vest na b92 http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=14&nav_category=12&nav_id=424474

Ne znam da li postoji neki racun-fond za uplacivanje donacija da bi se nesretnom psu kupile proteze, ako neko zna nek napise.
Mislim da ne treba trositi reci na psihopatu koji je to uradio. To izvesno nije uradio normalan covek, vec tezak bolesnik, monstrum, za kojeg postoje dva resenja - zatvoriti u ludnicu na dugogodisnje lecnje, ili eutanazija. To nije i nikad nece biti pripadnik ljudske zajednice.
 
Sad procitah vest na b92 http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=14&nav_category=12&nav_id=424474

Ne znam da li postoji neki racun-fond za uplacivanje donacija da bi se nesretnom psu kupile proteze, ako neko zna nek napise.
Mislim da ne treba trositi reci na psihopatu koji je to uradio. To izvesno nije uradio normalan covek, vec tezak bolesnik, monstrum, za kojeg postoje dva resenja - zatvoriti u ludnicu na dugogodisnje lecnje, ili eutanazija. To nije i nikad nece biti pripadnik ljudske zajednice.

Potpuno se slažem da se prikupe sredstva za spašavanje jadne kuce...mučenice( pogledala sam sliku...taj će me bespomoćni pogled pratiti dugo:rida:
Možda bi trebalo preko nekog udruženja za zaštitu životinja koje imaju žiro račun, sa naznakom da je za proteze za Milu ...Šta god da odlučite..na mene računajte....
 

Back
Top