Jel vam krivo za vuku

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.833
E a sto ste zene ljubomorne ako vam se najbolja drugarica krese s puno muskaraca?jel vam ok sto je njoj dobro i sto uziva i iskoriscava frajere za sex ili se distancirate kao da je laka i glupa jer kao nju iskoriscavaju?mi muski ne gledamo na ortake ko na konkurenciju i kao lak je i naivan..nama extra da povali sto vise riba..a vi kako te?
 
Poslednja izmena:
E a sto ste zene ljubomorne ako vam se najbolja drugarica krese s puno muskaraca?jel vam ok sto je njoj dobro i sto uziva i iskoriscava frajere za sex ili se distancirate kao da je laka i glupa jer kao nju iskoscavaju?mi muski ne gledamo na ortake ko na konkurenciju i kao lak je i naivan..nama extra da povali sto vise riba..a vi kako te?

.. Tako vam malo treba za veselje . :mrgreen:
 
E a sto ste zene ljubomorne ako vam se najbolja drugarica krese s puno muskaraca?jel vam ok sto je njoj dobro i sto uziva i iskoriscava frajere za sex ili se distancirate kao da je laka i glupa jer kao nju iskoscavaju?mi muski ne gledamo na ortake ko na konkurenciju i kao lak je i naivan..nama extra da povali sto vise riba..a vi kako te?

brate...ovo definitivno nije tačno...:lol:
 
Onda imaju visak zenskih hormona:lol:

pa aj dobro...neka imam...
...
...al ja bi pre rekao da samo realno gledam na stvari, da vidim šta se oko mene dešava, da vidim licemerje, zavidnost i pokvarenost na svakom koraku...
...ti nešto pogrešno skonto...i to debelo...

edit...misim...možda sam i verovao da je drugačije što se tiče drugarstva, dok mi ga "drugari" nisu zavukli onako fino, s leđa...i to u više navrata...
 
Poslednja izmena:
pa aj dobro...neka imam...
...
...al ja bi pre rekao da samo realno gledam na stvari, da vidim šta se oko mene dešava, da vidim licemerje, zavidnost i pokvarenost na svakom koraku...
...ti nešto pogrešno skonto...i to debelo...

Brate ne kapiras..aj sto pola riba nisam vido koje su pojedini kresnuli pa ne mogu biti na nevidljive pojave ljubomoran..nego mozda i lazu da su ih odvalili od kite i sl..nego sto ne mozemo reci da su ortaci kurawe kao sto drugarice mogu jedna za drugu misliti
 

Back
Top