Веља силеџија
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Веља силеџија

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Podrazumevano Веља силеџија

SILEDŽIJA
    UVREDAMA NA RAČUN JELENE TRIVAN LIDER NOVE SRBIJE VELIMIR ILIĆ JOŠ JEDNOM POTVRDIO REPUTACIJU POLITIČARA SKLONOG NASILJU

BEOGRAD - Vređanjem poslanika DS Jelene Trivan lider Nove Srbije Velimir Ilić obogatio je politički meni prepun uvreda, pretnji, psovki i optužbi izrečenih na račun neistomišljenika!

Ilić je nakon učešća u političkoj emisiji preksinoć na RTS verbalno napao Trivanovu, izvukavši iz svog bogatog asortimana anegdotu o psu i čoveku. Aludirajući na incident u kojem je Trivanovu izujedao čopor pasa, Ilić je ovoj, između ostalog, rekao da kao odgajivač pasa zna da “pas nikada ne ujeda dobrog čoveka”, te da je nju do sada štedeo “jer je žgoljava i slaba”.

Jelena Trivan u izjavi za Kurir kaže da će zbog uvreda koje joj je Ilić uputio protiv njega podneti krivičnu prijavu.
    - S takvim čovekom ne želim da polemišem niti želim da se moja reč meri s njegovom. Neka nadležni organi ispitaju sve te pretnje i uvrede. Nije slučajno da Ilić napada isključivo žene i zastrašuje ih. Nije li dovoljno to što je on u emisiji podržao to što su me psi rastrgli - ističe Trivanova.

Ilić, međutim, negira da ju je vređao i poručuje da će i on presaviti tabak.
    - Neka ona mene tuži, ali za one uvrede koje je izrekla - da sam primitivac i da sa mnom i lokomotivama koje su kriminalom nabavljene ne može u Evropu. E pa, za to ću i ja tužiti. Rekao sam da pas ne ujeda dobre ljude, ali malo sam se našalio. Nije mi samo jasno kako ona onako slaba, krhka i nežna može da bude tako zlobna. Trebalo bi da ima malo više poštovanja, ipak sam ja predsednik stranke, a ko je ona? Njoj i njima sličnim ja sam doveo demokratiju - kategoričan je Ilić.

Na pitanje kako je moguće da se baš njegovo ime uvek povezuje s nekim incidentima, lider NS kaže da je očigledno da je trn u oku.
    - Smeta im moj rejting pa izmišljaju afere, a vi se odmah primite i stavite Velju na naslovnu stranu - zaključuje Ilić.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-14-04-2010/siledzija

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Podrazumevano Re: Веља силеџија

Selimir Selja Silic!
    Sve receno!
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Slične teme

1. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2010., 15:30
  2. Веља на Б92
    Autor Миле саКлисе u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 05.10.2009., 18:32
  3. Веља је цар!
    Autor Duh Sekire u forumu Politika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 29.08.2007., 15:30
  4. ВЕЉА ИЛИЋ