Kako pronaći tv program 2 nedelje unapred?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kako pronaći tv program 2 nedelje unapred?

Nov član
    Učlanjen
    14.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako pronaći tv program 2 nedelje unapred?

Da li neko zna kako doći do tv programa dve nedelje unapred? I kako, uopste, tv dodaci u novinama dolaze do rasporeda tv programa?

Aktivan član Jukie (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Kako pronaći tv program 2 nedelje unapred?

Citat Original postavio marija2409 Pogledaj poruku
    Da li neko zna kako doći do tv programa dve nedelje unapred? I kako, uopste, tv dodaci u novinama dolaze do rasporeda tv programa?
    Pa ja mislim da je logično da većina TV stanica uopšte pojma nema šta će da emituje kroz dve nedelje (npr. koji će film da bude) pa zato i u tv dodacima piše samo "TV Art 22:30 - Film"

Ja pratim te tv dodatke i beležim sebi šta da gledam (da uludo ne klikćem satima po daljinskom i da znam kada da idem u grad a kada da se ugnezdim ispred ekrana) i programska šema u velikom broju slučajeva (kod domaćih stanica) ostaje ista iz nedelje u nedelju, sem što se recimo neka serija koja ide svakog radnog dana u 21:05 završi pa krenu da daju neku drugu, ali ostatak satnice ostaje isti. Promene u satnici nastaju uglavnom usled utakmica i skupštinskih zasedanja. HRT recimo ima prilično klizno vreme za emisije od po sat vremena ranije ili kasnije, pa njega treba stalno proveravati.

Za neke kanale postoje web stranice gde pregled programa ide i po 2-3 nedelje unapred. To treba proveriti ovde:
    http://www.sbb.rs/Osnovna+ponuda/297/Programska+sema.shtml/nav_start=0/nav_start2=0

Na istom sajtu levo gore postoji link "program" sa programom za tri dana.

Ističe se TimeTravellingBunny (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Od stanica za koje znam da imaju program na svom sajtu, jedino HRT ima najave za po mesec dana unapred, sve ostale (B92, Foks, AXN, SciFi kanal...) imaju samo za sledećih nedelju dana.
    Treason, like beauty, is in the eye of the beholder.

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

Pa kome treba program za dve nedelje unapred? Kao da je bitno, ne znam sta cu sutra raditi, a kamoli sebi da isplaniram 2 nedelje slobodnog vremena koje cu provesti uz tv...
    Uzivaj,jer ovo su ona dobra stara vremena koja ce ti jednom nedostajati ! :)

Aktivan član Jukie (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio TimeTravellingBunny Pogledaj poruku
    Od stanica za koje znam da imaju program na svom sajtu, jedino HRT ima najave za po mesec dana unapred, sve ostale (B92, Foks, AXN, SciFi kanal...) imaju samo za sledećih nedelju dana.
    Imao je ranije National Geographic (pa im sada sajt ništa ne valja i uopšte nemaju program) a mislim da VH1 (muzički) isto ima (ali njihov program je 90 odsto isti svaki dan a razlikuje se recimo jedna emisija u kojoj daju kolaž pesama uvek drugog izvođača)

Slične teme

1. Kako pronaci...
    Autor mogway u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.12.2006., 18:00
  2. Kako pronaći...
    Autor Zagor BG u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.02.2005., 23:46
  3. Kako pronaci u pretrazivacu ...
    Autor u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3