A posle uskrsa ....

pa da, hladno je vlažno a tako će biti i sutra
a jedna ne mrda jadna od kada sam je posadila, a to je već porpilično,skoro deset dana
lišće joj je prelepo,ne žuti, jedan pupoljak je krenuo i stao, evo je slika
img20361.jpg
 
pa da, hladno je vlažno a tako će biti i sutra
a jedna ne mrda jadna od kada sam je posadila, a to je već porpilično,skoro deset dana
lišće joj je prelepo,ne žuti, jedan pupoljak je krenuo i stao, evo je slika
]

Pogledaj u svakom spoju lista kadkrece pupoljak vidi se vrh kao glavica spicasto.
Nezno samo da ne pocupas .
Cek da vidim kako je kod nas dal mogu da ti slikam ..
Sad zbog tebe moram da izadjem na kisu ..:evil:

Ocu da mi se uruci orden drugarstva i cvecarstva :cool:
 
e pa bas je lepa :) a videces, bice puna pupoljaka kada sunce zasija
9° - granica, ispod toga im nikako ne prija. mogu da podnesu, ali ne mogu pupoljci da se razvijaju, uglavnom u tom periodu uspore ili potpuno stanu sa razvojem.
 
e pa bas je lepa :) a videces, bice puna pupoljaka kada sunce zasija
9° - granica, ispod toga im nikako ne prija. mogu da podnesu, ali ne mogu pupoljci da se razvijaju, uglavnom u tom periodu uspore ili potpuno stanu sa razvojem.

e, pa jeste lepa i bujna napsram npr ove duguljaste i siromašne...
img20381.jpg


kao da su dva različita cveta: S



mirka, pogledala sam i ima par pupoljaka, izbijaju tj izbiće,vidi se lepo, samo da otopli još pa da prestanem da brinem za betonije: )
 
ah, ljiljan :)
mislim da ce ti cvetati, samo nije mirka to krin, pravi krin je drugaciji. ako dodjem preko leta do srbije, donecu ti jedan. pravi krin je beo i mirise, jako. ovo ti je azijski ljiljan; nista manje lep.
 
Ni taj ne bi bio adekvatan jednako kao ni ovaj zeleni koji kaze - "al sam ti zavukla(o)" ili "mnogo sam pametna(an) jel da ????"

Zelenog stavljamo kad smo srecni , kad smo nekom stresli u facu , kad smo lupili nesto pa ostali zivi ....al ne kad nam cvece gine na vetru ....tad stavis :sad2: ili :dash: i onda to ima smisla ...
 
....jooooj..vidis da se toga nisam setila, e, videcu hoce li preziveti, upravo su
javili da je napolju 8 stepeni..moje je zimus, lagano proslo 0..ali zato je bilo
bez ovolike vode...i oko podne ga grajalo sunce...sad, sta mu bog da...:dash:
 

Back
Top