ah, ti zenski problemi...

cicmac

Početnik
Poruka
24
Molim vas ako neko ima slicnih iskustava da pise!

Menstruacija mi je kasnila 15.ak dana. Radila sam test na trudnocu i negativan je, dakle, trudnoce nema. Kad sam konacno dobila vesticu, sva mi je nekakva cudna! Oskudna, u tragu, samo jedan dan sam imala pravu menstruaciju, a sve ostalo u tragovima. Traje vec 7. dan i nikako da prestane, cak ne postaje ni smedjkaste boje, nego i dalje crvena krv, ali sve po truncicu. Bolove nisam imala.

Trebam ovih dana kod doktora na pregled, cekam samo da mi stane, ali me interesuju i tudja iskustva, da li je neko imao slican problem. Da nije neka jaka upala i sl, jer su mi do sad sve uredne menstruacije i redovno posećijem ginekologa. Ova je prva poludela!:dontunderstand: Napominjem da sam u poslednjih par meseci imala malo stresniji period života...
 
Ne bih mnogo razmisljala sta je i kako je vec gledala da se javim ginekologu. On ce najbolje znati da ti objasni situaciju. Ovde mozemo da nagadjamo i da te plasimo bez potrebe ili da nam sve izgleda prejednostavno, a mozda nije. I ja sam za odlazak cika doktoru.
 

Back
Top