kako finu devojku nagovorit na oralni,a da me ne ostavi

Ma pusti devojke,ja cu ti kazem.Iz iskustva.Ustvari savet.Nemoj pre sexa da kazes ..ej ajde sad da mi..Nego pocni sa sexom normalno,pa kad se ona bas napali,uhvati je u nekoj zgodnoj pozi za oralni pa probaj.I obavezno ruku mna njen potiljak ...razumes.I sta se bre plasis.Musko si.Taman i da odbije posle ce te vise ceniti.
 
Nemoj da je forsiras... nemoj da je uplasis...nemoj ruku na potiljak!
Prvo probaj i sa drugim pozama... pusti da se oslobodi... uradi sve da se oseca zeljeno, pozeljno, obozavano...da nema cega da se stidi... da bude toliko zadovoljna i srecna da pozeli i tebe da usreci...
Pocni ti... a onda 69ka moze da bude sasvim pogodno resenje, ne suvise napadno ali sasvim jasno, bez odustajanja...
I kad (ako?) dodje do toga, pokazi koliko ti znaci i koliko uzivas...
Sasvim je moguce da je neiskusna- pa bolje da ne proba nego da se blamira... malo podrske, malo nepretenciozne price, iskrene....
Eto, tako je to nekad izgledalo... :oops:
A sad... :twisted: heh...
srecno!
 
ja mislim da bi stvarno trebao malo da je oslobodis
da joj pokazes koliko ti je stalo do nje...pa onda ti prvi probi led...ti prvo nju zadovolji oralnim...par puta..posle toga joj objasni da tvoj ***** nije gadna stvar i da znas mnogo tvojih drugarica koje su to pre nego sto su probale razmisljale ko ona..i evo sad..im to strasno prija da rade...pa potrudi se malo oko zvake..slozi joj da to sve izgleda simaticno...Good luck
 
E lepo mi se smucilo dok sam ovo citala...Ako nesto mrzim to je kad nekome uskracuju pravo na razlicitost!Cast izuzecima,ali svi ste vi na ovom forumu u fazonu ovo je 21. vek,sve je dopusteno,demokratija itd,a zaboravljate da je u skladu s tim i to da svako ima pravo da se ponasa kako njemu odgovara.Devojka nece oralni seks i odmah ispade svakakva.Pa sta ako nece,ona ima pravo na to isto koliko vi imate pravo da ga upraznjavate! Za to se na ovom forumu odmah lepe epiteti tipa neiskusna,frigidna,isfolirana,licemerna...,a niko nece da prihvati da ima zena ,ali i muskaraca koji jednostavno ne zele oralni seks,nije stvar u tome da nisu opusteni ili da partner ne zna kako se to dobro radi vec im je to u suprotnosti sa svim onim sto ih cini licnostima kakve jesu.Za autora teme moj savet je da u svakom slucaju lepo,otvoreno porazgovara o tome sa devojkom i u skladu sa njenim odgovorom dalje deluje.Poenta moje price je da smo svi mi ljudi stvoreni razliciti i da to svakako ima svoje zasto i nemojte uskracivati drugima pravo da budu drugaciji od vas...
 
osoba X:
LJudiovo je moj problem >u vezi sam sa mnogo finom devojkom*ide na fakultet,kulturna,lepo vaspitana ...>imali smo sex nekoliko puta ali samo klasican,a ja bi i voleo i oralno da probamo,ali ne znam kako da joj to kazem a da ne pomisli da sam lud ili nekakav manijak,pa da me ostavi.Molim devojke da mi odgovore. :roll:

Spusti se prvi dole pa vidi kako ce se situacija razvijati. Sve sto zelis sebi, prvo ponudi partnerki....Ne insistiraj.
 
Pa znate onaj vic sa crnogorcem u javnoj kuci... Kao otisao on u javnu kucu i trazi najskuplju varijantu... Posalju ga oni u odredjenu sobu, a tamo 4 riba razgolicene na krevetu... On legne posred njih, a one pocnu da rade svoj posao... I tako doslo vreme za oral, a one donele slag, banane, cokoladu... I pocele tako da prave malu torticu crnogorcu medj' nogu... Gledao to crnogorac pa ogladnio... I taman one stavile jagodu na vrhu, i krenule da jedu, crnogorac ih odgurne:

'Sklon'te se, saaaaam cu!' :lol:

Poz.
 
osoba X:
LJudiovo je moj problem >u vezi sam sa mnogo finom devojkom*ide na fakultet,kulturna,lepo vaspitana ...>imali smo sex nekoliko puta ali samo klasican,a ja bi i voleo i oralno da probamo,ali ne znam kako da joj to kazem a da ne pomisli da sam lud ili nekakav manijak,pa da me ostavi.Molim devojke da mi odgovore. :roll:

A jel moguce da ide na fakultet??? Ma daj brate, nista onda. Poslednja sansa ti je da je taj fakultet Megatrend. Ako nije, pozdravi se sa oralnim. Ili...

Recept za oralni seks:
Pored devojke i tebe, potrebne su dve virsle, supena kasika senfa, mala serpa, parce hleba, probuseni tanjir od kartona, probusen posluzavnik, dva jastuka i krevet.
Devojku po mogucnosti jos uvece poloziti u krevet, a "odstoji"... Ujutru obariti dve virsle u maloj serpi, staviti na probuseni tanjir od kartona, dodati supenu kascicu senfa. Staviti tanjir i parce hleba na probuseni posluzavnik. Odneti posluzavnik u spavacu sobu, staviti dva jastuka kao potporu za ledja na krevet i sesti sa sve posluzavnikom. Provuci kroz rupe od posluzavnika i tanjira ono sto treba, a onda poceti sa zdranjem jedne od dve virsle tako da se sto vise cuje. Kad mljackanje probudi devojku i ona pozeli zalogaj, vas oralni seks je gotov.

P.S. Iako si postavio prilicno kretenasto pitanje, nisam zeleo da ti dodam u recept koriscenje pribora za jelo (noz i viljuska). Dovoljno ce te i Senf oplemeniti.
 
... a kad ona zagrize... auuuuuu :shock:

Zamislite sledecu scenu (nastavak tako savrsenog dorucka)... unose te u klinicki centar na nosilima, krv ti sikta medju nogama, a kraickom oka vidis da dobar deo tvoje muskosti umesto zakacen za tebe, lezi u lokvici krvi... i ti polako padas u nesvest... Budis se, a nasmejani hirurzi, urolozi, i mlade pripravnice posmatraju njihov 'masterpiece', odnosno tvoju skrpljenu muskost... Sa puno straha bacas pogled dole... i padas opet u nesvest... ovog puta, za stalno!

:twisted: :twisted: :twisted:

Vidis, oral je opasno jaka stvar... od obicnog dorucka, mozes da zavrsis u alisinom svetu cuda :D

Poz.
 

Back
Top