Homoseksualnost u porodici, kako biste reagovali?

citala sam jednom neku ispovest mladica koji je gej,ukratko:
mladic dosao iz unutrasnjosti (gde se libio da pokaze svoju sex.opredeljenost,zbog predrasuda) da studira u bg,i odmah zapoceo vezu i zajednicki zivot sa partnerom.
otac mu poslovan covek,i prvi poslovni put za bg,normalno,svrati da obidje sina.sin se ucutao i gleda u pod.
otac ga pita `sine,kazi sta je?nesto nije u redu?`
sin potvrdjuje glavom
otac `treba ti novac?opijas se?drogiras?kockas?`
na sve to mladic odmahuje glavom
otac `daj reci sta je?pa nisi valjda *****?`(bas tim recima)
mladic klimnu glavom.
otac je pao na kolena,plakao i ridao.i sin sa njim.kad su se malo smirili,otac mu je rekao da sta je tu je,njegov je kakav god da je.dogovorili su se da samo on zna za to,i da nikada majci ne kazu.
_____________________________________________
meni je ova ispovest bila potresna
 
bila bih veoma nesrecna da mi je sin *****...mislim da bi me to saznanje `ubilo`.naravno,ne bih ga se odrekla,ali ga ne bih ni podrzavala.sreca,on je vec formirana licnost i voli devojke,tako da tih briga nemam.
za bilo kog drugog iz porodice-to bih prihvatila normalno,kao njihov izbor
mogao bi da bude i biseksualan i homoseksualan a i sa djevojkom ili zenom ili djecom
to ne garantuje nista
 
Seksualno opredeljenje ne dozivljavam kao bolest, jer i svima koji su gej, bi ili strejt to najnormalnija stvar u zivotu, kao dobar dan.
Mislim da bi pre trebalo da osudjujemo pusace sto se svesno truju a time truju i okolinu pa i decu koja se nadju tu.
Ja osudjujem recimo majke koje u trudnoci puse. Ne sto sebe unistavaju, to je njihov izbor, nego sto time pogorsavaju kvalitet zivota deteta po rodjenju, jer moze da ima astmu, da je zaostalo u razvoju zbog nedostatka kiseonika i sl.
Znaci, sve dok neko bude ono sto jeste a time ne povredjuje okolinu, zasto bismo ga smatrali nenormalnim i neprirodnim?
Ali bitno je da ljudi shvate da homoseksualizam nije ni bolest ni izbor.
Takav se rodis, kao sto se rodis sa plavim, zelenim, crnim ocima...
A mislim da je i ranije i oduvek bilo homoseksualizma samo sto se to krilo.
Tako da bas i nije neka nova tema:)
 
Seksualno opredeljenje ne dozivljavam kao bolest, jer i svima koji su gej, bi ili strejt to najnormalnija stvar u zivotu, kao dobar dan.
Mislim da bi pre trebalo da osudjujemo pusace sto se svesno truju a time truju i okolinu pa i decu koja se nadju tu.
Ja osudjujem recimo majke koje u trudnoci puse. Ne sto sebe unistavaju, to je njihov izbor, nego sto time pogorsavaju kvalitet zivota deteta po rodjenju, jer moze da ima astmu, da je zaostalo u razvoju zbog nedostatka kiseonika i sl.
Znaci, sve dok neko bude ono sto jeste a time ne povredjuje okolinu, zasto bismo ga smatrali nenormalnim i neprirodnim?
Ali bitno je da ljudi shvate da homoseksualizam nije ni bolest ni izbor.
Takav se rodis, kao sto se rodis sa plavim, zelenim, crnim ocima...
A mislim da je i ranije i oduvek bilo homoseksualizma samo sto se to krilo.
Tako da bas i nije neka nova tema:)
Samo...uvek ce biti ljudi koji nikad nece biti u stanju da ovo shvate.
 
Seksualno opredeljenje ne dozivljavam kao bolest, jer i svima koji su gej, bi ili strejt to najnormalnija stvar u zivotu, kao dobar dan.
Mislim da bi pre trebalo da osudjujemo pusace sto se svesno truju a time truju i okolinu pa i decu koja se nadju tu.
)

Pa zasto se onda osudjuju oni kojima su sexualno opredeljenje deca???

Ili mrtvaci??

Ili zivotinje???


Nepravda je da oni prava nemaju...zasto oni ne bi mogli da paradiraju? Cemu ta selektivna demokratija?
 
Pa zasto se onda osudjuju oni kojima su sexualno opredeljenje deca???

Ili mrtvaci??

Ili zivotinje???


Nepravda je da oni prava nemaju...zasto oni ne bi mogli da paradiraju? Cemu ta selektivna demokratija?

wau selektivna demokratija!!!:zcepanje:
to se ne zove selektivna demokratija, vec su homoseksualci kao i heteroseksualci-odrasle osobe koje svesno stupaju u odnose sa drugim odraslim osobama istog opredeljenja pod pristankom.
a ja koliko znam dete ne pristaje na odnose sa pedofilom, niti mrtvak a koliko se secam ni zivotinje nisu na mentalnom nivou sa nama da daju svoj pristanak...

tako da molim pre nego sto uzmes u obzir neke primere, bar razmislis na pola sekunde koje su razlike izmedju toga i teme. Hvala.
 
ovde je homoseksualnost neprihvatljiva, izaziva previse burnih komentara i reakcija.
Zasto se ne izlazi u susret radnicima koji takodje nemaju prava?
Zivotinjama?
Penzionerima?
Deci koja nemaju dovoljno igralista?


Ne, ****** su na prvom mestu!!!

Ako ti se ne dopada tema-slobodno si mogao da izaberes da ne odgovoris na nju, a valjda ima na forumu i tema koje ce se i tebi dopadati pa vidi, pronadji.:)
 
ovde je homoseksualnost neprihvatljiva, izaziva previse burnih komentara i reakcija.
Zasto se ne izlazi u susret radnicima koji takodje nemaju prava?
Zivotinjama?
Penzionerima?
Deci koja nemaju dovoljno igralista?


Ne, ****** su na prvom mestu!!!

Pa da. Privreda upropasceno,sve pokradeno, sve vise ljudi bez posla,gladuje,sve vise obolelih od raka,nacija sve starija i starija.....a ovde glavni problem sto neki ne mogu da paradiraju ulicama.

Ko je ucio fiziku zna da se + i - privlace i da je tako svet podesen. To je normalno. A isti polovi + i + ....i - i ...se odbijaju. To je naucni dokaz da biti homic nije normalna stvar vec poremecaj.
Sad sto je tamo neki gej lobi dao lovi SZO da ovi kazu da je to OK to je vec druga prica.
 
Poslednja izmena od moderatora:
za pedofila je klinka od 14.god. vec matora :D
a ako neko ima nekrofiliju, to znaci da nece imati odnose sa zivima jer ga ne privlace.
samim tim ne bi mogao da ima partnera (osim ako taj partner nije poremecen)
normalni ljudi opste sa normalnim ljudima, obzirom da se homoseksualnost ne tretira kao bolest, onda su i oni normalni.
a primeri koje si ti naveo se svrstavaju u bolesti. ne vidim sta ti tu nije jasno?!
to sto pretezno muska populacija heteroseksualaca moze da ima problem sa homofobijom je druga stvar.
da vi niste toliko homofobicni da ce neko od vas da napravi pedera time sto ce da vas odmeri na ulici, ne biste pravili ni ovoliku frku oko toga.
ja sigurno necu da postanem lezbejka ako se pozdravim i popricam sa takvom.
ali dobar deo problema sto su neprihvaceni je stvar vaspitanja u Srbiji da su ljudi taman toliko tolerantni koliko se i ocekuje.
 
za pedofila je klinka od 14.god. vec matora :D
a ako neko ima nekrofiliju, to znaci da nece imati odnose sa zivima jer ga ne privlace.
samim tim ne bi mogao da ima partnera (osim ako taj partner nije poremecen)
normalni ljudi opste sa normalnim ljudima, obzirom da se homoseksualnost ne tretira kao bolest, onda su i oni normalni.
a primeri koje si ti naveo se svrstavaju u bolesti. ne vidim sta ti tu nije jasno?!
to sto pretezno muska populacija heteroseksualaca moze da ima problem sa homofobijom je druga stvar.
da vi niste toliko homofobicni da ce neko od vas da napravi pedera time sto ce da vas odmeri na ulici, ne biste pravili ni ovoliku frku oko toga.
ja sigurno necu da postanem lezbejka ako se pozdravim i popricam sa takvom.
ali dobar deo problema sto su neprihvaceni je stvar vaspitanja u Srbiji da su ljudi taman toliko tolerantni koliko se i ocekuje.

Koja gomila pederskog podmetanja.

To homofobija :hahaha: ......Da li je tebi jasno da u Srbiji zabole bilo koga za pedere.....neka se kolju u dupeta koliko hoce u svojim domovima.....ali nece ljudi da im paradiraju.Nece ovo na ulicama

v5ke15.jpg
 
citala sam jednom neku ispovest mladica koji je gej,ukratko:
mladic dosao iz unutrasnjosti (gde se libio da pokaze svoju sex.opredeljenost,zbog predrasuda) da studira u bg,i odmah zapoceo vezu i zajednicki zivot sa partnerom.
otac mu poslovan covek,i prvi poslovni put za bg,normalno,svrati da obidje sina.sin se ucutao i gleda u pod.
otac ga pita `sine,kazi sta je?nesto nije u redu?`
sin potvrdjuje glavom
otac `treba ti novac?opijas se?drogiras?kockas?`
na sve to mladic odmahuje glavom
otac `daj reci sta je?pa nisi valjda *****?`(bas tim recima)
mladic klimnu glavom.
otac je pao na kolena,plakao i ridao.i sin sa njim.kad su se malo smirili,otac mu je rekao da sta je tu je,njegov je kakav god da je.dogovorili su se da samo on zna za to,i da nikada majci ne kazu.
_____________________________________________
meni je ova ispovest bila potresna

Gde je nastavak? :sad2:


...kaze tamo pedera koliko hoces...cak i oni koji to "nisu" trpaju se sa muskarcima zato sto je to IN.

:hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top